04.03.11р.Справа № Б3/4-11
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Юзіков С.Г.
Без участі представників сторін
розглянувши справу
за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма Спецснаб", м.Дніпропетровськ
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Парітет", 51906, м.Дніпродзержинськ, вул.Дунайська, 33/6 (ЄДРПОУ 31190468)
про визнання банкрутом
Ухвалою від 10.12.10р. порушено провадження у справі №Б3/4-11 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Парітет", 51906, м.Дніпродзержинськ, вул.Дунайська, 33/6 (ЄДРПОУ 31190468).
Постановою від 21.12.10р. товариство з обмеженою відповідальністю "Парітет" визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру у справі строком на 1 рік, до 21.12.11р., ліквідатором призначено арбітражного керуючого Гвоздецького В.А., ліценція НОМЕР_1.
01.03.11р. на затвердження до господарського суду Дніпропетровської області надійшов звіт ліквідатора Гвоздецького В.А. про результати ліквідаційної процедури з додатками.
Розглянувши подані документи, господарський суд не вбачає можливим призначити до розгляду звіт ліквідатора, оскільки до звіту не надано ліквідаційного балансу Боржника, про що свідчить акт господарського суду від 01.01.11р.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможність боржника або визнання його банкрутом", суд
Зобов'язати ліквідатора доопрацювати звіт та надати до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс боржника у строк до 21.12.11р.
Суддя
С.Г. Юзіков