про призначення судового розгляду
Справа № 495/8264/25
Номер провадження 1-кп/495/959/2025
16 грудня 2025 рокум. Білгород-Дністровський
Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області у складі:
головуючої судді ОСОБА_1 ,
при секретарі судового засідання ОСОБА_2 ,
за участю:
прокурора ОСОБА_3
обвинуваченого ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Білгород-Дністровський кримінальне провадження № 12025162240001385, внесеного до ЄРДР 11.10.2025, за обвинуваченням ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України,
На розгляді Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області знаходиться обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні.
У підготовчому судовому засіданні прокурор просив призначити судовий розгляд у зазначеному кримінальному провадженні на підставі обвинувального акту у відкритому судовому засіданні.
Обвинувачений ОСОБА_4 не заперечував в підготовчому судовому засіданні проти призначення судового розгляду на підставі обвинувального акту.
Потерпіла у судове засідання не з'явилася, у матеріалах справи наявна заява про проведення підготовчого судового засідання за її відсутності, не заперечує щодо можливості призначення справи до судового розгляду.
Заслухавши думку сторін кримінального провадження, дослідивши матеріали справи, суд дійшов наступних висновків.
Згідно з обвинувальним актом, складеним відповідно до вимог КПК України, прокурором дотримані вимоги територіальної підсудності. Дане кримінальне провадження підсудне Білгород-Дністровському міськрайонному суду Одеської області, підстав для його закриття чи зупинення немає.
Обвинувальний акт складено у відповідності до вимог ст. 291 КПК України.
Підстави для розгляду кримінального провадження в закритому судовому засіданні, передбачені ч. 2 ст. 27 КПК України, відсутні.
Угод про визнання винуватості чи про примирення у порядку ст. 468-475КПК України до суду не надійшло.
В підготовчому судовому засіданні учасники судового провадження проти призначення судового розгляду не заперечували, клопотань які б перешкоджали призначенню судового розглядуне заявили.
Суд, під час підготовки до судового розгляду, визначивши дату та місце проведення судового розгляду, з'ясувавши необхідність проведення судового розгляду у відкритому судовому засіданні, з'ясувавши питання про склад осіб, які братимуть участь у судовому розгляді, вчинивши всі необхідні дії, завершує підготовку до судового розгляду.
Таким чином, наявні достатні підстави для призначення даного кримінального провадження до судового розгляду.
Керуючись ст. ст. 314-316 КПК України, суд,
Призначити судовий розгляд у кримінальному провадженні № 12025162240001385, внесеному до ЄРДР 11.10.2025, за обвинуваченням ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України у відкритому судовому засіданні у приміщенні Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області 05.02.2026 об 15:10 годині.
Розгляд кримінального провадження проводити одноособово.
У судове засідання викликати прокурора, обвинуваченого, потерпілих та їх представників.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали складено 16.12.2025 о 16:50 годині.
Суддя ОСОБА_5