Справа № 444/1393/25 Головуючий у 1 інстанції: ОСОБА_1
Провадження № 11-кп/811/462/26 Доповідач: ОСОБА_2
про закінчення підготовки та призначення апеляційного розгляду
29 травня 2026 року м. Львів
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду ОСОБА_2 , перевіривши апеляційну скаргу обвинуваченого ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Тернопіль, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , на вирок Жовківського районного суду Львівської області від 26 березня 2026 року про обвинувачення останнього у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 407 КК України,
встановив:
вищевказаним вироком визнано ОСОБА_3 винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 407 КК України, та призначено йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років.
Початок строку відбуття покарання засудженому ОСОБА_3 рахувати з часу його фактичного затримання та складання протоколу про його затримання.
Не погоджуючись із цим вироком, обвинувачений ОСОБА_3 звернувся з апеляційною скаргою.
Ухвалою судді-доповідача від 19 травня 2026 року відкрито апеляційне провадження за вказаною апеляційною скаргою.
Підготовка до апеляційного розгляду проведена у необхідному обсязі відповідно до вимог ст. 401 КПК України, й питань, які б потребували вирішення на цій стадії, немає.
З огляду на наведене, підготовку до апеляційного розгляду слід закінчити та призначити апеляційний розгляд.
Крім того, згідно з п. 1 ч. 1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), зокрема, у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я або з інших поважних причин.
Відповідно до ч. 2 ст. 336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
З метою забезпечення швидкого, повного й об'єктивного судового розгляду, з урахуванням обмежень воєнного стану, а також того, щообвинувачений проживає на значній територіальній відстані від апеляційного суду, розташованого у м. Львові, суддя апеляційного суду вважає, що розгляд апеляційної скарги обвинуваченого ОСОБА_3 на вирок Жовківського районного суду Львівської області від 26 березня 2026 року слід провести в режимі відеоконференції з Тернопільським міськрайонним судом Тернопільської області.
З урахуванням наведеного та керуючись ч. 3 ст. 401 КПК України, -
постановив:
закінчити підготовку до апеляційного розгляду.
Апеляційний розгляд за апеляційною скаргою обвинуваченого ОСОБА_3 на вирок Жовківського районного суду Львівської області від 26 березня 2026 року про обвинувачення останнього у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 407 КК України, призначити на 30 червня 2026 року на 12 год. 30 хв. в режимі відеоконференції з Тернопільським міськрайонним судом Тернопільської області.
Доручити Тернопільському міськрайонному суду Тернопільської області забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції за участю учасників провадження.
Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити Тернопільському міськрайонному суду Тернопільської області та особам, які братимуть участь у судовому засіданні.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та касаційному оскарженню не підлягає.
Суддя Львівського апеляційного суду ОСОБА_2