8-й під'їзд, Держпром, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
про прийняття заяви з грошовими вимогами кредитора
"01" червня 2026 р.м. ХарківСправа № 922/1067/26
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Аюпової Р.М.
Без участі представників сторін
розглянувши заяву АТ "Універсал Банк" (вх. № 12875 від 28.05.2026) з грошовими вимиогами до боржника - ОСОБА_1 , код ЄДРПОУ
НОМЕР_1
у справі за заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_1
про визнання банкрутом
На адресу господарського суду після офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про визнання неплатоспроможним надійшла заява АТ "Універсал Банк" (вх.№ 12875 від "28" травня 2026 р.) з грошовими вимогами до боржника ОСОБА_1 . .
Керуючись ст.113, 116, 117 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст.232-235 Господарського процесуального кодексу України,
1. Прийняти заяву АТ "Універсал Банк" (вх.№ 12875 від "28" травня 2026 р.) з грошовими вимогами до боржника до розгляду в попередньому засіданні господарського суду, яке відбудеться "24" червня 2026 р. 11:00 (61022, Україна, місто Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 8-під'їзд, зал № 110).
2. Зобов'язати керуючого реструктуризацією та боржника розглянути заяву кредитора та письмово повідомити про результати розгляду заявника та суд до дати проведення попереднього засідання.
Повідомити учасників справи про можливість надсилання документів, що стосуються розгляду справи, без особистого прибуття до приміщення суду:
- через особистий кабінет в системі "Електронний суд";
- у разі неможливості надсилання через систему "Електронний суд" - електронною поштою на е-mail: inbox@hr.arbitr.gov.ua (з обов'язковим підписанням усіх документів кваліфікованим електронним підписом);
- у разі неможливості надсилання документів в електронному вигляді - звичайною поштою на офіційну адресу суду.
Повідомити учасників справи про можливість отримання інформації про роботу суду та щодо розгляду конкретних судових справ на сайті суду, а також за допомогою Телеграм-бота Господарського суду Харківської області https://t.me/GospSud_kh_b
4. Дану ухвалу направити заявнику, боржнику, керуючому реструктуризацією.
Ухвала підписана 01.06.2026.
Суддя Аюпова Р.М.