Справа № 638/2889/25 Номер провадження 11-кп/814/933/26Головуючий у 1-й інстанції ОСОБА_1 Доповідач ап. інст. ОСОБА_2
про відкриття апеляційного провадження
26 листопада 2025 року м. Полтава
Суддя - доповідач судової колегії з розгляду кримінальних справ Полтавського апеляційного суду ОСОБА_2 , перевіривши апеляційну скаргу заявника у кримінальному провадженні ОСОБА_3 на її відповідність вимогам ст. 396 КПК України,
Ухвалою Шевченківського районного суду м. Харкова від 29.04.2025 кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №6201970000000189 від 18.03.2019 року за ознаками кримінального правопорушення-проступку, передбаченого частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України - закрито у зв'язку з не встановленням особи, яка вчинила кримінальне правопорушення та закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.
На вирок суду заявник у кримінальному провадженні подав апеляційну скаргу, яка відповідає вимогам ст. 396 КПК України.
Перешкоди для відкриття апеляційного провадження відсутні.
На підставі викладеного та керуючись ст. 398, 401 КПК України,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою заявника у кримінальному провадженні ОСОБА_3 на ухвалу Шевченківського районного суду м. Харкова від 29.04.2025.
Учасники провадження можуть подати заперечення на апеляційну скаргу та доповнення до неї у строк до початку апеляційного розгляду.
Надіслати учасникам судового провадження копію ухвали про відкриття апеляційного провадження, копію апеляційної скарги, інформацію про їх права та обов'язки.
Суддя ОСОБА_2