532/1071/26
2-н/532/89/2026
01 травня 2026 р.
м. Кобеляки
Суддя Кобеляцького районного суду Полтавської області Тесленко Т. В., розглянувши матеріали справи за заявою Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи» «Полтавагаз» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з розподілу природного газу,
Встановив:
27 квітня 2026 року до суду надійшла заява Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи» «Полтавагаз» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з розподілу природного газу.
Зі змісту заяви видно, що боржником є ОСОБА_1 (вказані в заяві дані: ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 ), яка є споживачем та абонентом Акціонерного Товариства «Оператор газорозподільної системи» «Полтавагаз».
Однак, згідно з відомостями з ЄДДР № 2679610 від 01.05.2026 ОСОБА_1 зареєстрована за адресою: АДРЕСА_2 .
Оскільки заявником не вказано дійсні дані, які ідентифікують боржника для можливого виконання судового наказу, а саме місце його реєстрації, то суд не може однозначно правильно ідентифікувати вказаного боржника.
Розглянувши заяву про видачу судового наказу та додані до неї матеріали, суддя дійшов висновку про необхідність відмовити у видачі судового наказу з таких підстав.
Згідно з вимогами ч. 2 ст. 167 ЦПК України, за результатами розгляду заяви про видачу судового наказу суд видає судовий наказ або постановляє ухвалу про відмову у видачі судового наказу.
Відповідно до ч. 1 ст. 165 ЦПК України, суддя відмовляє у видачі судового наказу, якщо заява подана з порушеннями вимог ст. 163 цього Кодексу.
Оскільки заява не відповідає вимогам ст. 163 ЦПК України, потрібно відмовити у видачі судового наказу.
Керуючись ст. ст.163, 165, 167 ЦПК України, суддя
Постановив:
Відмовити у видачі судового наказу за заявою Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи» «Полтавагаз» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з розподілу природного газу.
Роз'яснити заявнику, що відповідно до ч. 1 ст. 166 ЦПК України, відмова у видачі судового наказу з підстав, передбачених пунктами 1, 2, 8, 9 частини першої статті 165 цього Кодексу, не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою в порядку, встановленому цим розділом, після усунення її недоліків.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення до відповідного суду.
Суддя
01.05.2026