Єдиний унікальний номер 725/3919/26
Номер провадження 1-кс/725/707/26
22.04.2026 Слідчий суддя Чернівецького районного суду міста Чернівців ОСОБА_1 , розглянувши скаргу ОСОБА_2 , від імені якої діє ОСОБА_3 на бездіяльність прокурора,-
Представник скаржника звернувся до суду з вищевказаною скаргою.
Згідно з ч. 1 ст. 306 КПК України, розгляд справ зазначеної категорії віднесено до компетенції слідчих суддів місцевих загальних судів.
Відповідно до ч. 2 ст. 306 КПК України скарги на рішення, дії чи бездіяльність під час досудового розслідування розглядаються не пізніше сімдесяти двох годин з моменту надходження відповідної скарги, крім скарг на рішення про закриття кримінального провадження, які розглядаються не пізніше п'яти днів з моменту надходження скарги.
Підстав, передбачених ст. 304 КПК України для відмови у відкритті провадження у справі або повернення скарги слідчим суддею не встановлено.
Керуючись ст.ст.303, 304, 366 КПК України, -
Відкрити провадження у справі №725/3919/26 за скаргою ОСОБА_2 , від імені якої діє ОСОБА_3 на бездіяльність прокурора і призначити її до судового розгляду на 27.04.2026 року на 12 год. 50 хв. в приміщенні Чернівецького районного суду міста Чернівців.
Копію ухвали направити скаржнику, прокурору Окружної прокуратури міста Чернівців.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя Чернівецького районного
суду міста Чернівців ОСОБА_1