Іменем України
(резолютивна частина)
Справа №133/1377/26
провадження №1-кс/133/228/26
22.04.2026 м. Козятин
Слідчий суддя Козятинського міськрайонного суду Вінницької області ОСОБА_1 , за участю:
секретаря судових засідань - ОСОБА_2 ,
скаржника ОСОБА_3 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Козятинського міськрайонного суду Вінницької області, скаргу ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , АДРЕСА_1 , на бездіяльність уповноваженої особи відділу поліції №2 Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області, яка полягає у невнесенні відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за її заявою, -
Складення повного тексту ухвали вимагає значного часу, тому слідчий суддя, на підставі ч. 2 ст. 376 КПК України, обмежується складенням і проголошенням резолютивної частини судового рішення.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 306, 307 КПК України, слідчий суддя, -
Скаргу ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , задовольнити.
Визнати бездіяльність слідчого відділення поліції №2 Хмільницького районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області щодо не внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про кримінальне правопорушення за заявою ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , що подана 18.04.2026 та зареєстрована за № 3260 - протиправною.
Зобов'язати уповноважену особу відділення поліції №2 Хмільницького районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення за заявою ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , що подана 18.04.2026 та зареєстрована за № 3260.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Повний текст ухвали буде складено та проголошено 23.04.2026 о 16 год. 50 хв.
Слідчий суддя ОСОБА_4
22.04.2026