Україна
Донецький окружний адміністративний суд
20 квітня 2026 року Справа №200/169/26
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Буряк І.В., розглянувши у порядку письмового провадження звіт про виконання рішення суду у справі № 200/169/26
Рішенням Донецького окружного адміністративного суду від 22.01.2026 у справі №200/169/26 позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Краматорського відділу державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Харківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (84333, Донецька обл., місто Краматорськ, вулиця Академічна, будинок 20, ЄДРПОУ 34991191 про визнання бездіяльність протиправною, зобов'язання вчинити дії - задоволено частково.
Визнано протиправною бездіяльність Краматорського відділу державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Харківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України в частині невжиття своєчасних та повних заходів з примусового виконання рішення Донецького окружного адміністративного суду від 04.02.2025 у справі № 200/7399/24 у порядку, встановленому Законом України «Про виконавче провадження», у межах виконавчих проваджень № 78635055 та № 78634805.
Зобов'язано Краматорський відділ державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Харківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України вжити усіх належних та передбачених Законом України «Про виконавче провадження» заходів щодо примусового виконання рішення Донецького окружного адміністративного суду від 04.02.2025 у справі №200/7399/24 у межах виконавчих проваджень № 78635055 та № 78634805.
У задоволенні решти позовних вимог відмовлено.
Вказане рішення суду відповідачем не оскаржувалось та набрало законної сили 02.02.2026.
19.02.2026 суду надійшла заява позивача про встановлення судового контролю за виконанням рішення у справі №200/169/26, де останній просить суд встановити судовий контроль за виконанням рішення Донецького окружного адміністративного суду у справі № 200/169/26 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Краматорського відділу державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Харківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України.
Зобов'язати Краматорський відділ державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Харківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України подати до Донецького окружного адміністративного суду письмовий звіт про виконання рішення суду у справі № 200/169/26 із наданням підтверджуючих документів у строк 5 діб, встановлений судом.
Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 23.02.2026 прийнято до розгляду заяву про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення, поданої на підставі статті 382 КАС України. Розгляд заяви вирішено проводити у порядку письмового провадження (без повідомлення сторін). Витребувано у відповідача інформацію із документальним підтвердженням щодо виконання/не виконання рішення Донецького окружного адміністративного суду від 22.01.2026 у справі №200/169/26.
Ухвалою від 02.03.2026 зобов'язано Краматорський відділ державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Харківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України подати до Донецького окружного адміністративного суду у тридцятиденний строк з дня отримання копії ухвали про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення звіт про виконання рішення Донецького окружного адміністративного суду від 22.01.2026 у справі №200/169/26.
З метою виконання ухвали суду у справі № 200/169/26 Краматорським відділом державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Харківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України надано звіт про виконання рішення суду, де зазначено наступне.
На примусовому виконанні у Краматорському відділі державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Харківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції перебуває виконавче провадження № 78634805 з примусового виконання виконавчого листа № 200/7399/24 від 08.07.2025, виданого Донецьким окружним адміністративним судом про зобов'язання військової частини НОМЕР_2 нарахувати та виплатити ОСОБА_1 одноразову грошову допомогу у разі звільнення з військової служби згідно з розділом ХХХІІ Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженого наказом Міністра оборони України від7 червня 2018 року № 260, та пункту 2 частини 2 статті 15 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» у розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення, виходячи з 25 повних календарних років служби, з урахуванням виплаченої суми одноразової грошової допомоги.
17.07.2025 державним виконавцем, керуючись ст.ст. 3, 4, 24, 25, 26, 27 Закону України «Про виконавче провадження», винесено постанову про відкриття виконавчого провадження, копії якої направлено сторонам.
17.07.2025 керуючись статтею 42 Закону України «Про виконавче провадження» та відповідно до пункту 2 розділу VI Інструкції з організації примусового виконання рішень, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 02.04.2012 № 512/5 державним виконавцем винесено постанову про розмір мінімальних витрат виконавчого провадження в розмірі 300,00 грн.
Згідно зі ст. 1 Закону України «Про виконавче провадження» виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) -сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.
На підставі ч.5,6 ст. 26 Закону України “Про виконавче провадження» виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження, в якій зазначає про обов'язок боржника подати декларацію про доходи та майно боржника, попереджає боржника про відповідальність за неподання такої декларації або внесення до неї завідомо неправдивих відомостей. За рішенням немайнового характеру виконавець у постанові про відкриття виконавчого провадження зазначає про необхідність виконання боржником рішення протягом 10 робочих днів (крім рішень, що підлягають негайному виконанню, рішень про встановлення побачення з дитиною).
Керуючись ст. 27 Закону України “Про виконавче провадження» державний виконавець виносить одночасно з постановою про відкриття виконавчого провадження постанову про стягнення виконавчого збору (крім виконавчих документів про стягнення аліментів). За примусове виконання рішення немайнового характеру виконавчий збір стягується в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати з боржника - фізичної особи і в розмірі чотирьох мінімальних розмірів заробітної плати з боржника - юридичної особи.
17.07.2025 на підставі ст. 3, 27, 40 Закону України «Про виконавче провадження» державним виконавцем винесено постанову про стягнення виконавчого збору в розмірі 32000,00 грн.
07.11.2025 державним виконавцем на адресу військової частини НОМЕР_2 направлено вимогу щодо надання документів про нарахування та виплату ОСОБА_1 одноразової грошової допомоги у разі звільнення з військової служби згідно з розділом ХХХІІ Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженого наказом Міністра оборони України від 7 червня 2018 року № 260, та пункту 2 частини 2 статті 15 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» у розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення, виходячи з 25 повних календарних років служби, з урахуванням виплаченої суми одноразової грошової допомоги.
05.12.2025, керуючись ст. 75 Закону України «Про виконавче провадження», державним виконавцем винесено постанову про накладення штрафу на боржника - юридичну особу у розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у сумі 5100,00 грн та встановлений новий строк виконання, яку направлено сторонам виконавчого провадження.
05.12.2025 державним виконавцем на адресу військової частини НОМЕР_2 направлено вимогу щодо надання документів про нарахування та виплату ОСОБА_1 одноразової грошової допомоги у разі звільнення з військової служби згідно з розділом ХХХІІ Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженого наказом Міністра оборони України від 7 червня 2018 року № 260, та пункту 2 частини 2 статті 15 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» у розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення, виходячи з 25 повних календарних років служби, з урахуванням виплаченої суми одноразового грошової допомоги.
02.01.2026 державним виконавцем на адресу військової частини НОМЕР_2 направлено вимогу щодо надання детального розрахунку у справі №200/7399/24 із зазначенням сум, які в подальшому плануються до виплати, докази замовлення коштів (конкретна сума) для виконання судового рішення, погодження відповідного вищого фінансового органу.
05.01.2026 у зв'язку із повторним невиконанням рішення суду, керуючись ст. 75 Закону України "Про виконавче провадження", державним виконавцем винесено постанову про накладення штрафу, на боржника - юридичну особу у розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян у подвійному розмірі у сумі 10200,00 грн.
06.01.2026 №105/9 державним виконавцем направлено до Краматорського РУП ГУНП в Донецької області повідомлення про вчинення боржником кримінального правопорушення.
03.02.2026 державним виконавцем на адресу Військової частини НОМЕР_2 направлено вимогу щодо надання детального розрахунку у справі №200/7399/24 із зазначенням сум, які в подальшому плануються до виплати, докази замовлення коштів (конкретна сума) для виконання судового рішення, погодження відповідного вищого фінансового органу.
16.02.2026 від військової частини НОМЕР_2 на електронну адресу Краматорського відділу державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Харківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України надійшов лист № 692/4640 від 10.02.2026 яким повідомлено, що для виконання рішення Донецького окружного адміністративного суду посадовими особами частини підготовано та скеровано заявку-розрахунок з розрахунками необхідних коштів до розпорядника коштів, оскільки військова частин НОМЕР_2 отримує грошові асигнування з державного бюджету, у тому числі на виконання рішень суду із державного бюджету передбаченого за кодом економічної класифікації 2800 "Інші поточні видатки", від військової частини НОМЕР_3 в межах виділених кошторисних призначень. Після отримання фінансування військовою частиною будуть виконанні вимоги, зазначені ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 04.02.2025 у справі №200/7399/24. Разом з тим, відповідно до зазначених заявок, фінансування за КЕКВ 2800 з Департаменту соціального забезпечення Міністерства оборони України не надходило та очікується лише після внесення Міністерством фінансів України відповідних змін до кошторису Міністерства оборони України.
19.02.2026 на електронну адресу Краматорського відділу державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Харківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України надійшов розрахунок від 19.02.2026 №429/фс одноразової грошової допомоги у разі звільнення з військової служби згідно з розділом ХХХІІ Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженого наказом Міністра оборони України від7 червня 2018 року № 260, та пункту 2 частини 2 статті 15 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» у розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення, виходячи з 25 повних календарних років служби, з урахуванням виплаченої суми одноразової грошової допомоги, відповідно якого сума до виплати з урахуванням виплаченої становить 337 869,54 грн.
26.02.2026 в системі «Електронний суд» державним виконавцем подано до Донецького окружного адміністративного суду заяву про заміну способу та порядку виконання рішення суду в порядку ст. 7 Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», ст. 31 Закону України «Про виконавче провадження» та ст. 378 Кодексу адміністративного судочинства України.
Враховуючи вищевикладене, державним виконавцем вжито усі належні та передбачені Законом України «Про виконавче провадження» заходи щодо примусового виконання рішення Донецького окружного адміністративного суду від 04.02.2025 у справі №200/7399/24 у межах виконавчих проваджень № 78635055 та № 78634805.
Рішення Донецького окружного адміністративного суду від 22 січня 2026 року у справі №200/169/26 виконано в повному обсязі.
Позивач надав заперечення на звіт, просив:
не приймати звіт державного виконавця про виконання судового рішення як такий, що не підтверджує вжиття всіх передбачених законом заходів;
визнати, що державним виконавцем не виконано вимоги статті 18 Закону України «Про виконавче провадження» щодо вжиття всіх необхідних заходів для повного і своєчасного виконання рішення суду;
зобов'язати державного виконавця подати новий звіт, який відповідатиме вимогам закону та міститиме відомості про вжиття всіх передбачених заходів примусового виконання.
Мотивуючи вищевказані заперечення позивач наголошує, що дії відповідача носять формальний характер та не свідчать про вжиття всіх можливих заходів для реального виконання рішення суду.
Відповідно до частини третьої статті 18 Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець має право викликати посадових осіб боржника, вимагати від них пояснення, витребовувати документи та перевіряти виконання рішення.
Однак державним виконавцем: не здійснено виклик посадових осіб військової частини; не відібрано пояснення щодо причин невиконання рішення; не встановлено фактичні обставини, що перешкоджають виконанню; не перевірено достовірність інформації, наданої боржником.
Крім того, у своїх вимогах державний виконавець зобов'язував боржника надати документальні підтвердження звернення до розпорядників бюджетних коштів.
Проте боржником надано лише загальні пояснення без жодних належних доказів такого звернення, а державним виконавцем не вжито заходів щодо витребування таких доказів та перевірки їх достовірності, у тому числі шляхом звернення до Міністерства оборони України.
Відповідно до статті 63 Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець зобов'язаний не лише накладати штрафи, а й здійснювати перевірку виконання рішення.
У даному випадку перевірка виконання фактично зведена до направлення вимог та фіксації невиконання, без належного дослідження причин та без використання передбачених законом повноважень.
Таким чином, державний виконавець не виконав обов'язків, передбачених статтею 18 Закону України «Про виконавче провадження», що свідчить про формальний підхід до виконання судового рішення.
При розгляді звіту про виконання рішення суду суд виходить з такого.
Рішенням суду у даній справі зобов'язано Краматорський відділ державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Харківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України вжити усіх належних та передбачених Законом України «Про виконавче провадження» заходів щодо примусового виконання рішення Донецького окружного адміністративного суду від 04.02.2025 у справі №200/7399/24 у межах виконавчих проваджень № 78635055 та № 78634805.
Згідно ч. 2 ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» виконавець зобов'язаний:
1) здійснювати заходи примусового виконання рішень у спосіб та в порядку, які встановлені виконавчим документом і цим Законом;
2) надавати сторонам виконавчого провадження, їхнім представникам та прокурору як учаснику виконавчого провадження можливість ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження;
3) розглядати в установлені законом строки заяви сторін, інших учасників виконавчого провадження та їхні клопотання;
4) заявляти в установленому порядку про самовідвід за наявності обставин, передбачених цим Законом;
5) роз'яснювати сторонам та іншим учасникам виконавчого провадження їхні права та обов'язки;
6) невідкладно, не пізніше наступного робочого дня після одержання відповідного звернення від Державного концерну "Укроборонпром", акціонерного товариства, cтвореного шляхом перетворення Державного концерну "Укроборонпром", державного унітарного підприємства, у тому числі казенного підприємства, яке є учасником Державного концерну "Укроборонпром" або на момент припинення Державного концерну "Укроборонпром" було його учасником, господарського товариства в оборонно-промисловому комплексі, визначеного частиною першою статті 1 Закону України "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності", вчинити дії щодо зняття арешту з майна, щодо якого було здійснено заходи із заміни майна, передбачені статтею 11 Закону України "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності".
За правилами частин першої - третьої статті 63 Закону №1404-VIII за рішеннями, за якими боржник зобов'язаний особисто вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення, виконавець наступного робочого дня після закінчення строку, визначеного частиною шостою статті 26 цього Закону, перевіряє виконання рішення боржником. Якщо рішення підлягає негайному виконанню, виконавець перевіряє виконання рішення не пізніш як на третій робочий день після відкриття виконавчого провадження.
У разі невиконання без поважних причин боржником рішення виконавець виносить постанову про накладення на боржника штрафу, в якій також зазначаються вимога виконати рішення протягом 10 робочих днів (за рішенням, що підлягає негайному виконанню, - протягом трьох робочих днів) та попередження про кримінальну відповідальність.
Виконавець наступного робочого дня після закінчення строку, передбаченого частиною другою цієї статті, повторно перевіряє виконання рішення боржником.
У разі повторного невиконання без поважних причин боржником рішення, якщо таке рішення може бути виконано без участі боржника, виконавець надсилає органу досудового розслідування повідомлення про вчинення боржником кримінального правопорушення та вживає заходів примусового виконання рішення, передбачених цим Законом.
У разі невиконання боржником рішення, яке не може бути виконано без участі боржника, виконавець надсилає до органу досудового розслідування повідомлення про вчинення боржником кримінального правопорушення та виносить постанову про закінчення виконавчого провадження.
Суд ураховує, що поважність причин невиконання рішення суду оцінюється у кожному конкретному випадку через призму того, наскільки це (об'єктивно) перешкодило виконати судове рішення.
У поданому звіті відповідачем доведено того, що державним виконавцем у межах спірних виконавчих проваджень було виконано передбачений частиною першою статті 63 цього Закону обов'язок щодо перевірки виконання рішення боржником, зокрема, із наданням оцінки поважності причин невиконання рішення суду.
Так, судом встановлено, що 03.02.2026 державним виконавцем на адресу Військової частини НОМЕР_2 направлено вимогу щодо надання детального розрахунку проведеного на виконання рішення у справі №200/7399/24 із зазначенням сум, які в подальшому плануються до виплати, докази замовлення коштів (конкретна сума) для виконання судового рішення, погодження відповідного вищого фінансового органу.
16.02.2026 від Військової частини НОМЕР_2 на електронну адресу Краматорського відділу державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Харківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України надійшов лист № 692/4640 від 10.02.2026 яким повідомлено, що для виконання рішення Донецького окружного адміністративного суду посадовими особами частини підготовлено та скеровано заявку-розрахунок з розрахунками необхідних коштів до розпорядника коштів, оскільки військова частин НОМЕР_2 отримує грошові асигнування з державного бюджету, у тому числі на виконання рішень суду із державного бюджету передбаченого за кодом економічної класифікації 2800 "Інші поточні видатки", від військової частини НОМЕР_3 в межах виділених кошторисних призначень.
У вищевказаному листі також зазначено, що після отримання фінансування військовою частиною будуть виконанні вимоги зазначені ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 04 лютого 2025 року у справі №200/7399/24.
Разом з тим, відповідно до зазначених заявок, фінансування за КЕКВ 2800 з Департаменту соціального забезпечення Міністерства оборони України не надходило та очікується після внесення Міністерством фінансів України відповідних змін до кошторису Міністерства оборони України.
19.02.2026 на електронну адресу Краматорського відділу державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Харківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України надійшов розрахунок від 19.02.2026 №429/фс одноразової грошової допомоги у разі звільнення з військової служби згідно з розділом ХХХІІ Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженого наказом Міністра оборони України від7 червня 2018 року № 260, та пункту 2 частини 2 статті 15 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» у розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення, виходячи з 25 повних календарних років служби, з урахуванням виплаченої суми одноразової грошової допомоги, відповідно якого сума до виплати з урахуванням виплаченої становить 337 869,54 грн.
Одночасно суду повідомлено, що 26.02.2026 державним виконавцем подано до Донецького окружного адміністративного суду заяву про заміну способу та порядку виконання рішення суду в порядку ст. 7 Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», ст. 31 Закону України «Про виконавче провадження» та ст. 378 Кодексу адміністративного судочинства України.
Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що державним виконавцем вжито усі належні та передбачені Законом України «Про виконавче провадження» заходи щодо примусового виконання рішення Донецького окружного адміністративного суду від 04.02.2025 у справі №200/7399/24 у межах виконавчих проваджень № 78635055 та № 78634805.
Відповідно до статті 129-1 Конституції України судове рішення є обов'язковим до виконання. Держава забезпечує виконання судового рішення у визначеному законом порядку. Контроль за виконанням судового рішення здійснює суд.
Відповідно до частин другої, третьої статті 14 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) судові рішення, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об'єднаннями на всій території України. Невиконання судового рішення тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
Згідно із статтею 370 КАС України судове рішення, яке набрало законної сили, є обов'язковим для учасників справи, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, або за принципом взаємності, - за її межами. Невиконання судового рішення тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
Відповідно до абзацу першого частини першої статті 382 КАС України суд, який розглянув адміністративну справу як суд першої інстанції і ухвалив судове рішення, за письмовою заявою особи, на користь якої ухвалено судове рішення і яка не є суб'єктом владних повноважень, або за власною ініціативою може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Відповідно до частини третьої статті 382-1 КАС України встановлений судом строк для подання звіту про виконання судового рішення має бути достатнім для його підготовки. Достатнім є строк, який становить не менше десяти календарних днів з дня отримання суб'єктом владних повноважень відповідної ухвали та не перевищує трьох місяців.
Абзацом першим частини першої статті 383-3 КАС України визначено, що за наслідками розгляду звіту суб'єкта владних повноважень суд постановляє ухвалу про прийняття або відмову у прийнятті звіту, яку може бути оскаржено в апеляційному порядку за правилами частини п'ятої статті 382-1 цього Кодексу.
Згідно із частиною другою статті 383-3 КАС України суд відмовляє у прийнятті звіту, якщо суб'єктом владних повноважень не наведено обґрунтовані обставини, які ускладнюють виконання судового рішення, або заходи, які вживаються ним для виконання судового рішення, на переконання суду, є недостатніми для своєчасного та повного виконання судового рішення. Суд також відмовляє у прийнятті звіту, якщо звіт подано без додержання вимог частин другої та/або третьої статті 382-2 цього Кодексу.
Враховуючи вказані у звіті обставини, підтверджені наданими разом з ним доказами, суд, керуючись положеннями статті 382-3 КАС України вважає за необхідне:
- прийняти звіт про виконання рішення Донецького окружного адміністративного суду від;
- припинити судовий контроль за виконанням рішення Донецького окружного адміністративного суду від 22.01.2026 у справі №200/169/26, встановлений ухвалою від 02.03.2026.
Керуючись статтями 241-243, 248, 256, 378, 382, 382-1, 382-2, 382-3 КАС України, суд
Прийняти звіт Краматорського відділу державної виконавчої служби у Краматорському районі Донецької області Харківського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України про виконання рішення Донецького окружного адміністративного суду від 22.01.2026 у справі №200/169/26.
Припинити судовий контроль за виконанням рішення Донецького окружного адміністративного суду від 22.01.2026 у справі №200/169/26, встановлений ухвалою суду від 02.03.2026.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Першого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Інформацію щодо роботи суду можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: https://adm.dn.court.gov.ua.
Суддя І.В. Буряк