Справа № 367/7775/25
Провадження № 2/386/333/26
про прийняття справи до свого провадження
16 квітня 2026 року селище Голованівськ
Суддя Голованівського районного суду
Кіровоградської області Гарбуз О. С.
розглянувши позовну заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАКТОРИНГ ПАРТНЕРС" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
встановив:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАКТОРИНГ ПАРТНЕРС" звернулось до Ірпінського міського суду Київської області з позовною заявою до ОСОБА_1 , шляхом направлення 30.06.2025 позовної заяви поштою, яка надійшла до суду 03.07.2025, про стягнення заборгованості за кредитним договором від 25.01.2022 №7163515, оскільки відповідач порушив умови договору. Просить стягнути з відповідача на його користь заборгованість за кредитним договором в розмірі 21290 грн, з яких 18000 грн заборгованість за тілом кредиту, 2190 грн заборгованість за процентами, а також просить стягнути судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 3028 грн та витрати на професійну правничу допомогу в розмірі 13000 грн.
Разом з позовом позивач подав клопотання про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження, оскільки заявлено позов про стягнення заборгованості, розмір якої не перевищує тридцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що свідчить про віднесення цієї справи до категорії малозначних.
Ухвалою Ірпінського міського суду Київської області від 08.07.2025 відкрито провадження в даній справі, визначено розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження та призначено судове засідання для розгляду справи по суті.
Ухвалою Ірпінського міського суду Київської області від 28.11.2025 за клопотанням відповідача справу передано на розгляд Голованівському районному суду Кіровоградської області, оскільки відповідач відповідно до витягу з реєстру територіальної громади від 25.07.2025 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 .
15.04.2026 зазначена цивільна справа надійшла до Голованівського районного суду Кіровоградської області та відповідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями передана на розгляд судді Гарбузу О.С.
Відповідно до норм ст. 32 ЦПК України, спори між судами про підсудність не допускаються. Справа, передана з одного суду до іншого в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу, повинна бути прийнята до провадження судом, якому вона надіслана.
Згідно ч. 12 ст. 33 ЦПК України, у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. У разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.
У зв'язку з викладеним, враховуючи те, що склад суду змінено на стадії судового провадження, а тому розгляд справи починається спочатку та має бути призначено судове засідання.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 11, 32-33, 258-261, 353 ЦПК України, суддя -
постановив:
Цивільну справу за позовною заявою ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАКТОРИНГ ПАРТНЕРС" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором - прийняти до свого провадження.
Призначити судове засідання на 27 квітня 2026 року на 14 годин 30 хвилин в залі судових засідань Голованівського районного суду Кіровоградської області за адресою: селище Голованівськ Голованівського району Кіровоградської області, вул. Соборна, 18; поштовий індекс 26500; веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається: https://court.gov.ua/sud1104/.
У відповідності до ч. 1 ст. 212 ЦПК України, роз'яснити учасникам справи, що вони мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у зв'язку з наявністю у Голованівському районному суді Кіровоградської області відповідної технічної можливості.
Місцезнаходження позивача ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАКТОРИНГ ПАРТНЕРС": вул. Ґедройця Єжи, буд. №6, офіс 521, м. Київ, поштовий індекс 03150.
Місце проживання відповідача ОСОБА_1 : АДРЕСА_2 .
Копії ухвали про прийняття справи до свого провадження у справі надіслати учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею. Відповідно до ч. 2 ст. 353 ЦПК України заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя: Гарбуз О. С.