17 квітня 2026 року м. Харків Справа № 922/3937/25
Східний апеляційний господарський суд у складі судді: суддя Слободін М.М.
розглянувши заяву представника ТОВ "Єврогазстар" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в апеляційному провадженні за апеляційними скаргами Харківської обласної прокуратури (вх. № 551Х/1) та ТОВ "Єврогазстар" (вх. № 614Х/1) на рішення господарського суду Харківської області від 02.03.2026 у справі № 922/3937/25
за позовом Шевченківської окружної прокуратури міста Харкова (адреса: 61072, м. Харків, вул. Вартових неба, буд. 55-А; код ЄДРПОУ 0291010821) в інтересах держави в особі Міністерства охорони здоров'я України (адреса: 01601, м. Київ, вул. М. Грушевського, буд. 7; код ЄДРПОУ: 00012925)
до 1) Товариства з обмеженою відповідальністю "Єврогазстар" (адреса: 61072, м. Харків, пр.-т Науки, буд. 56, оф. 443-Г; код ЄДРПОУ: 43920676);
2) Харківського національного медичного університету (адреса: 61022, м. Харків, пр.-т Науки, буд. 4; код ЄДРПОУ: 01896866)
про визнання недійсними додаткових угод до договору та стягнення 1 739 516,60 грн.
В провадженні Східного апеляційного господарського суду перебуває справа № 922/3937/25, розгляд якої призначено на 21.04.2026 на 12:00.
На адресу Східного апеляційного господарського суду надійшла заява представника ТОВ "Єврогазстар" про участь в судовому засіданні, призначеному на 21.04.2026 на 12:00 год, та у всіх наступних судових засіданнях у даній справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Враховуючи наявність у Східного апеляційного господарського суду технічної можливості для проведення судових засідань у даній справі в режимі відеоконференції, апеляційний суд дійшов висновку про задоволення заяви представника ТОВ "Єврогазстар" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
У відповідності до ч. 5 статті 197 ГПК України, ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Керуючись статтями 197, 234 ГПК України, Східний апеляційний господарський суд
1. Заяву представника ТОВ "Єврогазстар" про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.
2. Судові засідання у справі № 922/3937/25 провести за участю представника ТОВ "Єврогазстар" відповідно до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи та здійснити проведення судового засідання в режимі відеоконференції за допомогою системи відеоконференцзв'язку (https://vkz.court.gov.ua).
3. Інструкція користувача підсистеми відеоконференцзв'язку розміщена на веб-сторінці технічної підтримки користувачів ЄСІТС за веб-адресою https://wiki.court.gov.ua. Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду особі необхідно за допомогою свого Електронного кабінету та власних технічних засобів використовувати комп'ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення, а також авторизуватися в системі відеоконференцзв'язку за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру), перевірити їх працездатність та очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні. Крім того, звернути увагу заявника, що під час проведення судового засідання особа, яка подала відповідне клопотання повинна мати при собі оригінал документу, що посвідчує особу та пред'явити його під час проведення судового засідання на вимогу Суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Інформацію у справі, що розглядається, можна отримати за веб-адресою https://court.gov.ua/fair/ та https://eag.court.gov.ua/sud4875/
Суддя М.М. Слободін