Судовий наказ від 16.04.2026 по справі 303/2007/26

Справа №303/2007/26

2-н/303/283/26

ряд. стат. звіту - 6

СУДОВИЙ НАКАЗ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 квітня 2026 року м.Мукачево

Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Куцкір Ю.Ю., розглянувши заявлену вимогу представника заявника Комунального підприємства «Міськводоканал» Мукачівської міської ради - Козіброда Андрія Володимировича до боржника ОСОБА_1 про видачу судового наказу, -

ВСТАНОВИВ:

Представник заявника КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради - Козіброда А.В. звернувся до суду з вимогою видати судовий наказ про стягнення із ОСОБА_1 , боргу за надані послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у розмірі 53 781,20 гривень.

Заява мотивована тим, що з 09.05.2022 року у зв'язку з прийняттям КМ України Постанови №85 від 02.02.2022 року «Про внесення змін по постанови КМ України від 05.07.2019 року №690» на виконання ЗУ від 03.12.2020 року №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та керуючись нормами ч.5 ст.13 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», ст.ст.633, 634 ЦК України, КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради працює по Публічному договору (оферті) про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. У зв'язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується.

Споживач ОСОБА_1 , є абонентом КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради, має особовий рахунок НОМЕР_1 , а КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради надавачем вказаних послуг.

Згідно вказаного Договору Виконавець зобов'язувався надати Споживачу послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, а Споживач оплачувати надані послуги за нормами, встановленими відповідно до законодавства, у порядку, строки та на умовах передбачених договором.

Однак Боржник зобов'язання не виконує. Заборгованість ОСОБА_1 перед КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради становить 53 781,20 гривень.

Форма і зміст поданої представником заявника заяви про видачу судового наказу відповідає вимогам ст.ст. 161, 163 ЦПК України, є обгрунтованою, а тому підлягає до задоволення.

Керуючись ст.ст.167-169, 172 ЦПК України, суддя, -

НАКАЗУЮ:

Стягнути із ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_2 , зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 на користь КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради, код ЄДРПОУ 41536514, МФО 300346, місце знаходження: м.Мукачево, пл.Духновича, 2, Закарпатська область борг за надані послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у розмірі 53 781 (п'ятдесят три тисячі сімсот вісімдесят один) гривень 20 копійок та 332 (триста тридцять дві) гривні 80 копійок сплаченого судового збору.

Надіслати боржнику копію судового наказу разом з копією заяви та копіями доданих до неї документів та роз'яснити, що заяву про скасування судового наказу може бути подано протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу.

Судовий наказ набирає законної сили протягом п'яти днів після закінчення строку на подання заяви про скасування судового наказу.

Суддя Мукачівського

міськрайонного суду Ю.Ю. Куцкір

Попередній документ
135733237
Наступний документ
135733239
Інформація про рішення:
№ рішення: 135733238
№ справи: 303/2007/26
Дата рішення: 16.04.2026
Дата публікації: 17.04.2026
Форма документу: Судовий наказ
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження; Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (16.04.2026)
Результат розгляду: заяву задоволено, судовий наказ видано
Дата надходження: 09.03.2026
Предмет позову: Про стягнення заборгованості
Учасники справи:
головуючий суддя:
КУЦКІР ЮРІЙ ЮРІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
КУЦКІР ЮРІЙ ЮРІЙОВИЧ
боржник:
Калабішка Ніколетта Роландівна
заявник:
КП "Міськводоканал"