Єдиний унікальний номер 205/15452/25
Номер провадження6/205/151/26
15 квітня 2026 року м. Дніпро
Суддя Новокодацького районного суду міста Дніпра Терещенко Т.П., ознайомившись із матеріалами заяви заявника ОСОБА_1 в порядку виконання рішення Новокодацького районного суду міста Дніпра від 01 грудня 2025 року у справі № 205/15452/25,
09 квітня 2026 року заявник ОСОБА_1 шляхом поштового відправлення «Укрпошта» направила до суду вищевказану заяву, яка надійшла до канцелярії суду 13 квітня 2026 року, а зареєстрована канцелярією суду 15 квітня 2026 року.
Вивчивши матеріали заяви, суддя вважає, що вона не відповідає вимогам ст. 183 ЦПК України.
Процесуальні питання, пов'язані з виконанням судових рішень у цивільних справах та рішень інших органів (посадових осіб) регулюються розділом VI ЦПК України (ст. ст. 430-446 ЦПК України).
Так, вказана заява належить до заяв, які подаються на стадії виконання судового рішення.
Частиною 2 статті 183 ЦПК України визначено загальні вимоги щодо форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення, встановлено, що до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
Отже, оскільки вимоги заяви, стосуються питання, яке врегульоване розділом VI ЦПК України та належить до питань, пов'язаних з виконанням судових рішень, вимоги ст. 183 ЦПК України розповсюджуються на зазначену заяву.
Проте, заявником до заяви доказів надіслання цієї заяви з додатками іншим учасникам справи додано не було.
Відповідно до ч. 4 ст. 183 ЦПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
З урахуванням зазначених обставин вважаю за необхідне матеріали заяви заявника ОСОБА_1 повернути заявнику без розгляду.
Після виконання вимог абз. 2 ч. 2 ст. 183 ЦПК України заявник не позбавлена права звернутися до суду з цією заявою повторно.
Керуючись ст. ст. 183, 260, 261, 430-446 ЦПК України,
Заяву заявника ОСОБА_1 в порядку виконання рішення Новокодацького районного суду міста Дніпра від 01 грудня 2025 року у справі № 205/15452/25 - повернути заявнику без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її постановлення.
Суддя: Т.П. Терещенко
.