Ухвала від 15.04.2026 по справі 340/3620/23

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про призначення до розгляду

питання про зміну способу і порядку виконання рішення

15 квітня 2026 року м. Кропивницький Справа №340/3620/23

Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Момонт Г.М., розглянувши заяву Дніпровського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України про зміну способу і порядку виконання рішення у справі

за позовом: ОСОБА_1 , АДРЕСА_1

до відповідача: Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, м. Кропивницький, вул. Соборна, 7а

про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області про:

- визнання протиправною бездіяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодо відмови у нарахуванні та виплаті ОСОБА_1 з 07.12.2022 щомісячної доплати до пенсії у розмірі 2000,00 грн у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2021 року за №713 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб»;

- зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області встановлення та виплати ОСОБА_1 з 07.12.2022 щомісячної доплати у розмірі 2000,00 грн до пенсії у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2021 рок

Рішенням Кіровоградського окружного адміністративного суду від 30 червня 2023 року в справі №340/3620/23 адміністративний позов задоволено повністю; визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області щодо відмови у нарахуванні та виплаті ОСОБА_1 з 07 грудня 2022 року щомісячної доплати до пенсії у розмірі 2000 гривень, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб» від 14 липня 2021 року №713; зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області нарахувати та виплатити ОСОБА_1 з 07 грудня 2022 року щомісячну доплату до пенсії у розмірі 2000 гривень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про додатковий соціальний захист окремих осіб» від 14 липня 2021 року №713 (а.с.38-41).

14.04.2026 р. до суду надійшла заява Дніпровського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України про заміну способу і порядку виконання рішення (а.с.45-48). Заявник просить суд змінити спосіб і порядок виконання рішення суду, на підставі якого Кіровоградським окружним адміністративним судом видано виконавчий лист №340/3620/23 від 02.03.2026 р. про зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області нарахувати та виплатити ОСОБА_1 з 07 грудня 2022 року щомісячну доплату до пенсії у розмірі 2000 гривень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про додатковий соціальний захист окремих осіб» від 14 липня 2021 року №713, шляхом стягнення з Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області на користь ОСОБА_1 нарахованої доплати у сумі 125 283,59 грн.

Відповідно до ч.2 ст.378 КАС України заява про встановлення або зміну способу або порядку виконання, відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення розглядається у двадцятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

Таким чином, заява Дніпровського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України про зміну способу і порядку виконання рішення підлягає призначенню до розгляду в судовому засіданні.

Керуючись ст.ст.248, 256, 378 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Призначити до розгляду в судовому засіданні заяву Дніпровського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України про зміну способу і порядку виконання рішення на 30 квітня 2026 року о 09:30 год. в приміщенні Кіровоградського окружного адміністративного суду за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 40, 6 поверх у залі судового засідання №6.

Заява розглядатиметься суддею Кіровоградського окружного адміністративного суду Момонт Г.М. одноособово.

Копію ухвали надіслати державному виконавцю, стягувачу і боржнику.

Ухвала окремому оскарженню не підлягає.

Суддя Кіровоградського

окружного адміністративного суду Г.М. МОМОНТ

Попередній документ
135701594
Наступний документ
135701596
Інформація про рішення:
№ рішення: 135701595
№ справи: 340/3620/23
Дата рішення: 15.04.2026
Дата публікації: 17.04.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Кіровоградський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (30.04.2026)
Дата надходження: 14.04.2026
Предмет позову: визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії
Розклад засідань:
30.04.2026 09:30 Кіровоградський окружний адміністративний суд