Справа № 638/5694/26
Провадження № 1-кс/638/922/26
(вступна та резолютивна частини)
13 квітня 2026 року Шевченківського районний суд м. Харкова у складі:
слідчого судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
захисника ОСОБА_4 ,
підозрюваної ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові клопотання слідчого слідчого відділу Ізюмського РУП ГУНП в Харківській області ОСОБА_6 , погоджене з прокурором Ізюмської окружної прокуратури Харківської області ОСОБА_3 , по кримінальному провадженню №12026221070000315 від 19.03.2026 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с.Велесниця-Нижня Богородчанського району Івано-Франківської області, громадянки України, раніше не судимої, пенсіонерки, яка не працює, незаміжня,має середню спеціальну освіту, наявність інвалідності заперечує, зареєстрована та фактично проживає: АДРЕСА_1 ,
підозрюваної у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.190 КК України, -
Оскільки складення повного тексту ухвали вимагає значного часу, керуючись вимогами ч.2 ст.376 КПК України суд обмежується складенням і оголошенням резолютивної частини судового рішення.
На підставі викладеного, керуючись ст.376 КПК України, суд -
Клопотання слідчого слідчого відділу Ізюмського РУП ГУНП в Харківській області ОСОБА_6 , погоджене з прокурором Ізюмської окружної прокуратури Харківської області ОСОБА_3 , по кримінальному провадженню №12026221070000315 від 19.03.2026 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 - задовольнити частково.
Відмовити у застосуванні до ОСОБА_5 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Обрати відносно підозрюваної ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у період часу з 22 год. 00 хв. до 06 год. 00 хв. наступного дня за місцем проживання: АДРЕСА_1 , за виключенням випадків необхідності прибуття до найближчого до житла укриття чи бомбосховища у будь-який час, коли лунають сигнали тривоги, які сповіщають населення про повітряну небезпеку, - до 11 червня 2026 року та покласти наступні обов'язки:
1) прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора або суду;
2) не відлучатися з м. Ізюм Харківської області без дозволу слідчого, прокурора або суду;
3) повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання;
4) утримуватися від спілкування зі свідками обвинуваченням у даному кримінальному провадженні;
5) здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну;
6) не відвідувати домоволодіння за адресою: АДРЕСА_2 .
Строк дії покладених обов'язків становить два місяці.
Роз'яснити підозрюваній, що на підставі ч. 5 ст. 181 КПК України працівники органу Національної поліції з метою контролю за поведінкою підозрюваної, обвинуваченої, яка перебуває під домашнім арештом, мають право з'являтися в житло цієї особи, вимагати надати усні чи письмові пояснення з питань, пов'язаних із виконанням покладених на неї зобов'язань, використовувати електронні засоби контролю.
Роз'яснити підозрюваній, що у разі невиконання цих зобов'язань до неї може бути застосовано більш суворий запобіжний захід, а також накладено грошове стягнення.
Ухвалу про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту передати для виконання органу Національної поліції за місцем проживання підозрюваної.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Харківського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її оголошення.
Повний текст ухвали буде оголошений в приміщенні Шевченківського районного суду м. Харкова 14.04.2026 року о 09 год 10 хв.
Ухвала підлягає негайному виконанню після її оголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1