Справа №: 307/216/26
Провадження № 3/307/66/26
25 березня 2026 року м. Тячів
Суддя Тячівського районного суду Закарпатської області Бобрушко В.І., за участю прокурора Тячівської окружної прокуратури Немеша Є.І., особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , її представника - адвоката Рішка П.М., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП - НОМЕР_1 , мешканки АДРЕСА_1 , України, громадянки України, директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 та ч.2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративне правопорушення,
ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №1/к від 19 лютого 2024 року на загальну суму 14993,70 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 19 лютого 2024 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №1/к на загальну суму 14993,70 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №2/к від 07 березня 2024 року на загальну суму 41340,10 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 07 березня 2024 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №2/к на загальну суму 41340,10 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №4/к від 05 квітня 2024 року на загальну суму 64746,40 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 05 квітня 2024 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №4/к на загальну суму 64746,40 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №5/к від 16 квітня 2024 року на загальну суму 5442,00 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 16 квітня 2024 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №5/к на загальну суму 5442,00 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №7/к від 12 червня 2024 року на загальну суму 75601,80 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 12 червня 2024 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №7/к на загальну суму 75601,80 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №15/к від 07 жовтня 2024 року на загальну суму 58840,66 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 07 жовтня 2024 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №15/к на загальну суму 58840,66 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №17/к від 07 листопада 2024 року на загальну суму 59717,71 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 07 листопада 2024 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №17/к на загальну суму 59717,71 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №21/к від 11 грудня 2024 року на загальну суму 76989,66 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 11 грудня 2024 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №21/к на загальну суму 76989,66 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №8/к від 13 червня 2024 року на загальну суму 66754,94 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 13 червня 2024 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №8/к на загальну суму 66754,94 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №9/к від 03 липня 2024 року на загальну суму 20949,13 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 03 липня 2024 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №9/к на загальну суму 20949,13 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №18/к від 07 листопада 2024 року на загальну суму 27801,00 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 07 листопада 2024 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №18/к на загальну суму 27801,00 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №20/к від 09 грудня 2024 року на загальну суму 42914,44 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 09 грудня 2024 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №20/к на загальну суму 42914,44 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №25/к від 13 грудня 2024 року на загальну суму 70095.54 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 13 грудня 2024 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №25/к на загальну суму 70095.54 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №26/к від 16 грудня 2024 року на загальну суму 24144,44 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 16 грудня 2024 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №26/к на загальну суму 24144,44 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №3 від 21 лютого 2025 року на загальну суму 49653,03 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 21 лютого 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №3 на загальну суму 49653,03 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №4 від 03 березня 2025 року на загальну суму 37796,04 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 03 березня 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №4 на загальну суму 37796,04 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №5а від 03 березня 2025 року на загальну суму 12803,32 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 03 березня 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №5а на загальну суму 12803,32 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №5 від 01 квітня 2025 року на загальну суму 8276,40 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 01 квітня 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №5 на загальну суму 8276,40 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №6 від 01 квітня 2025 року на загальну суму 33514,70 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 01 квітня 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №6 на загальну суму 33514,70 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №12 від 08 травня 2025 року на загальну суму 44534,28 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 08 травня 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №12 на загальну суму 44534,28 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №13 від 08 травня 2025 року на загальну суму 9992,70 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 08 травня 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №13 на загальну суму 9992,70 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №16 від 02 червня 2025 року на загальну суму 50039,81 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 02 червня 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №16 на загальну суму 50039,81 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №17 від 02 червня 2025 року на загальну суму 16876,80 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 02 червня 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №17 на загальну суму 16876,80 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №20 від 05 червня 2025 року на загальну суму 22729,25 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 05 червня 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №20 на загальну суму 22729,25 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №22 від 07 липня 2025 року на загальну суму 17434,60 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 07 липня 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №22 на загальну суму 17434,60 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №26 від 10 вересня 2025 року на загальну суму 71477,75 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 10 вересня 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №26 на загальну суму 71477,75 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №25 від 10 вересня 2025 року на загальну суму 40508,40 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 10 вересня 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №25 на загальну суму 40508,40 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №27 від 26 вересня 2025 року на загальну суму 49413,30 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 26 вересня 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №27 на загальну суму 49413,30 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №28 від 31 жовтня 2025 року на загальну суму 2381,75 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 31 жовтня 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №28 на загальну суму 2381,75 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Крім цього, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п. 2 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, діючи в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , та службовими повноваженнями як керівника, ознайомившись з договором про закупівлю товарів №29 від 31 жовтня 2025 року на загальну суму 88097,03 гривень з ФОП ОСОБА_2 , не повідомила керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів, чим вчинила адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП.
В подальшому, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», всупереч вимогам п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», 31 жовтня 2025 року прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договір про закупівлю товарів №29 на загальну суму 88097,03 гривень з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 в судовому засіданні пояснила, що договори про закупівлю товарів з ФОП ОСОБА_2 , який є її племінником, вона підписувала, однак їй не було відомо, що про укладання договорів вона повинна повідомляти керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Закарпатської області
Захисник Рішко П.М. в судовому засіданні просив провадження у справі про адміністративні правопорушення щодо ОСОБА_1 за ознаками ч.ч.1, 2 ст. 172 -7 КУпАП, закрити на підставі п.1 ч.1 ст. 247 КУпАП, у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративних правопорушень.
Прокурор Немеш Є.І. в судовому засіданні зазначив, що є всі підстави для притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 та просив визнати її винною у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП, та накласти на неї адміністративне стягнення у межах санкції ч.1 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Розглянувши справу про адміністративне правопорушення, приходжу до наступного висновку.
З матеріалів справи вбачається та судом встановлено, що наказом відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради від 31 серпня 2023 року №95 переведено ОСОБА_1 на посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом, з 01 вересня 2023 року.
Рішенням Улянської сільської ради від 15 серпня 2023 року №547 «Про фінансову автономію Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради» з 01 вересня 2023 переведено Углянську початкову школу з дошкільним підрозділом на самостійний бухгалтерський облік, визначено даний заклад освіти розпорядником бюджетних коштів третього рівня.
Згідно п.п.1.8, 1.2 Статуту Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради, який затверджений рішенням Углянської сільської ради від 12 серпня 2022 року №408, Углянська початкова школа з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області є юридичною особою публічного права з моменту державної реєстрації в установленому законодавством порядку, діє на підставі Статуту, затвердженого Засновником, має печатку і штамп встановленого зразка, бланки з власними реквізитами. Права та обов'язки юридичної особи Углянська початкова школа з дошкільним підрозділом набуває з дня її державної реєстрації в установленому законодавством України порядку. Засновником Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом є Углянська сільська рада.
Відповідно до ч. 2 ст. 81 ЦК України юридичні особи, залежно від порядку їх створення, поділяються на юридичних осіб приватного права та юридичних осіб публічного права.
Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування.
Згідно зі ст. 169 Цивільного кодексу України територіальні громади можуть створювати юридичні особи публічного права (комунальні підприємства, спільні комунальні підприємства, навчальні заклади тощо) у випадках та в порядку, встановлених Конституцією України та законом.
Таким чином, Углянська початкова школа з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області є юридичною особою публічного права.
Відповідно до п.9.1 Статуту управління Углянською початковою школою з дошкільним підрозділом здійснюється Відділом освіти. Безпосереднє керівництво у закладі здійснює директор який призначається і звільняється з посади у порядку, визначеному діючим законодавством.
Відповідно до п.3.2 Статуту Углянська початкова школа з дошкільним підрозділом самостійно приймає рішення і здійснює діяльність в межах компетенції, передбаченої чинним законодавством України та даним Статутом.
Відповідно до посадової інструкції директора загальноосвітнього навчального закладу, директор має право діяти від імені загальноосвітнього навчального закладу, представляти його в державних та інших органах, установах і організаціях, укладати угоди з юридичними та фізичними особами. Розпоряджатися в установленому законодавством порядку майном, коштами загальноосвітнього навчального закладу за погодженням засновника.
Таким чином, ОСОБА_1 як директор Углянської початкової школи дошкільним підрозділом Углянської сільської ради була наділена службовими повноваженнями щодо укладання угод з юридичними та фізичними особами.
За визначенням статті 9 КУпАП під адміністративним правопорушенням (проступком) слід розуміти протиправну, винну (умисну або необережну) дію чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Відповідно до диспозиції ч.1 ст. 172-7 КУпАП адміністративним правопорушенням є неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.
А згідно диспозиції ч. 2 ст.172-7 КУпАП адміністративним правопорушенням є вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно примітки до статті 172-7 КУпАП суб'єктом правопорушень у цій статті є особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» .
Відповідно до п.п.«а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», це посадові особи юридичних осіб публічного права, які не зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті.
Отже, ОСОБА_1 є посадовою особою юридичної особи публічного права та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», зокрема вимоги ст. 28 цього Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, за недотримання вимог якої передбачена адміністративна відповідальність за ч.1 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП.
Статтею 1 Закону України «Про запобігання корупції» визначено поняття реального конфлікту інтересів, як суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.
У свою чергу, приватний інтерес - це будь-який майновий чи немайновий інтерес особи, у тому числі зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами, у тому числі ті, що виникають у зв'язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях.
Статтею 1 Закону України «Про запобігання корупції» визначено поняття близькі особи, зокрема - це члени сім'ї суб'єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний та двоюрідний брати, рідна та двоюрідна сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, батько та мати дружини (чоловіка) сина (дочки), усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням зазначеного суб'єкта.
Відповідно до ст. ст. 3, 28 Закону України «Про запобігання корупції» посадові особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зобов'язані: 1) вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів; 2) повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно;3) не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів; 4) вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.
Разом з тим, відповідно до частини 5 статті 28 Закону, у разі існування в особи сумнівів щодо наявності в неї конфлікту інтересів вона має право звернутися за роз'ясненням до Національного агентства. У разі якщо особа не отримала підтвердження про відсутність конфлікту інтересів, вона діє відповідно до вимог, передбачених у цьому розділі Закону.
Згідно методичних рекомендацій НАЗК щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» у питаннях запобігання та врегулювання конфлікту від 12.01.2024 № 2, потенційний конфлікт інтересів існує, коли наявний приватний інтерес та є можливість реалізувати свої службові/представницькі повноваження. А при реальному конфлікті інтересів - наявний приватний інтерес і службові/представницькі повноваження вже реалізовані особою, у зв'язку з чим виникає суперечність.
Як вбачається з матеріалів справи, ОСОБА_1 , обіймаючи посаду директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, та суб'єктом, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», керуючись приватним немайновим інтересом, на протязі 2024-2025 років уклала ряд договорів про закупівлю товарів в інтересах близької особи: племінника ОСОБА_2 , не повідомивши про це керівника відділу освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області про наявний реальний конфлікт інтересів та в подальшому прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, підписавши договори про закупівлю товарів, чим порушила п.2 та п.3 ч.1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Враховуючи, що факти зазначені в протоколах про адміністративні правопорушення, знайшли своє підтвердження і ОСОБА_1 не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та приймала участь в прийнятті рішення в умовах реального конфлікту інтересів, вважаю, що в діях ОСОБА_1 є склад адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 172-7 КУпАП, як неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та ч.2 ст. 172-7 КУпАП як вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, що також стверджується даними протоколів про адміністративні правопорушення від 12 січня 2026 року за номерами 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, договорами про закупівлю товарів від 19.02.2024 року №1/к, від 07.03.2024 року №2/к, від 05.04.2024 року №4/к, від 16.04.2024 року №5/к, від 12.06.2024 року №7/к, від 07.10.2024 року №15/к, від 07.11.2024 року №17/к, від 11.12.2024 року №21/к, від 13.06.2024 року №8/к, від 03.07.2024 року №9/к, від 07.11.2024 року №18/к, від 09.12.2024 року №20/к, від 13.12.2024 року №25/к, від 16.12.2024 року №26/к, від21.02.2025 року №3, від 03.03.2025 року №4, від 03.03.2025 року №5а, від 01.04.2025 року №5, від 01.04.2025 року №6, від 08.05.2025 року №12, від 08.05.2025 року №13, від 02.06.2025 року №16, від 02.06.2025 року №17, від 05.06.2025 року №20, від 07.07.2025 року №22, від 10.09.2025 року №26, від 10.09.2025 року №25, від 26.09.2025 року №27, від 31.10.2025 року №28, від 31.10.2025 року №29, укладених між директором Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом ОСОБА_1 та ФОП ОСОБА_2 , накладними, специфікаціями до договорів, наказом відділуосвіти, культури, сім'ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області від 31 серпня 2023 року №95, посадовою інструкцією директора Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом ОСОБА_1 , рішенням Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області від 15 серпня 2023 року №547, рішенням Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області від 12 серпня 2022 року №408, статутом Углянської початкової школи з дошкільним підрозділом Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, письмовими поясненнями листом ОСОБА_1 від 21 листопада 2025 року, рапортами оперативного працівника УСР в Закарпатській області, актовими записами про шлюб між ОСОБА_3 та ОСОБА_4 №41 від 11 червня 2002 року, про народження ОСОБА_5 №57 від 15 квітня 1967 року, про народження ОСОБА_6 №51 від 06 березня 1977 року, про народження ОСОБА_2 №15 від 07 березня 1996 року, інформацією про осіб ОСОБА_1 , ОСОБА_2 .
У зв'язку з цим, доводи сторони захисту про те, що не було доведено належними доказами наявність реального конфлікту інтересів між приватним інтересом ОСОБА_1 та її службовими повноваженнями, є неслушними.
Згідно з вимогами ст.ст. 245, 252, 280, 283 КУпАП при розгляді справи про адміністративні правопорушення забезпечується всебічне, повне та об'єктивне з'ясування обставин справи, зокрема підлягають для з'ясування питання про те, чи було вчинене адміністративне правопорушення, чи винна особа в його вчинені, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи, водночас рішення приймається на підставі доказів, долучених у суді й оцінених суддею за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженню всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом.
Відповідно до вимог ст. 33 КУпАП при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
При накладенні адміністративного стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, дані про особу ОСОБА_1 , яка раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася і по місцю проживання характеризується позитивно, ступінь її вини, майновий стан.
Обставини, що обтяжують чи пом'якшують відповідальність ОСОБА_1 за вчинені адміністративні правопорушення не встановлені.
А тому вважаю за необхідне накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення в виді штрафу.
Згідно ч.2 ст.36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом, стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Відповідно до ч.4 ст.38 КУпАП адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, може бути накладено протягом шести місяців з дня його виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення.
Згідно п.7 ст.247 КУпАП провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за закінченням строків на момент розгляду справи, передбачених ст.38 КУпАП.
Судом встановлено, що днем вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч.ч.1,2 ст. 172-7 КУпАП згідно протоколів про адміністративне правопорушення від 12 січня 2026 року №38 та №39 є 19 лютого 2024 року, а згідно протоколів про адміністративне правопорушення від 12 січня 2026 року №40 та №41 - 07 березня 2024 року.
Враховуючи, що на час розгляду справи в суді закінчився визначений ст.38 КУпАП строк притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за правопорушення, вчинені нею 19 лютого 2024 року та 07 березня 2024 року, суд приходить до висновку, що в частині вчинення ОСОБА_1 19 лютого 2024 року адміністративних правопорушень відповідно до протоколів про адміністративне правопорушення від 12 січня 2026 року №38 за ч.1 ст.172-7 КУпАП, від 12 січня 2026 року №39 за ч.2 ст.172-7 КУпАП, та вчинення ОСОБА_1 07 березня 2024 року адміністративних правопорушень відповідно до протоколів про адміністративне правопорушення від 12 січня 2026 року №40 за ч.1 ст.172-7 КУпАП та від 12 січня 2026 року №41 за ч.2 ст.172-7 КУпАП, слід закрити, у зв'язку із закінченням строків для накладення адміністративного стягнення.
Керуючись ст.ст. 36, 247, 283, 284 КУпАП ,
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 та ч.2 ст.172-7 КУпАП, та накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 200 (двісті) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 (три тисячі чотириста) гривень.
В частині вчинення ОСОБА_1 19 лютого 2024 року адміністративних правопорушень відповідно до протоколів про адміністративне правопорушення від 12 січня 2026 року №38 за ч.1 ст.172-7 КУпАП, від 12 січня 2026 року №39 за ч.2 ст.172-7 КУпАП, та вчинення ОСОБА_1 07 березня 2024 року адміністративних правопорушень відповідно до протоколів про адміністративне правопорушення від 12 січня 2026 року №40 за ч.1 ст.172-7 КУпАП та від 12 січня 2026 року №41 за ч.2 ст.172-7 КУпАП, - закрити, у зв'язку із закінченням строків для накладення адміністративного стягнення.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави 665 гривень 60 копійок судового збору.
Роз?яснити, що у разі несплати правопорушником штрафу протягом п?ятнадцяти днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, у порядку примусового виконання постанови з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу відповідно до положень ст. 308 КУпАП.
На постанову може бути подана апеляційна скарга до Закарпатського апеляційного суду через Тячівський районний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Строк звернення постанови до виконання - три місяці.
Повний текст постанови суду складено та оголошено 03 квітня 2026 року.
Суддя Тячівського районного суду В.І. Бобрушко