Справа № 369/1694/26
Провадження № 3/369/3345/26
30 березня 2026 року м. Київ
Києво-Святошинський районний суд Київської області в складі:
головуючого судді Лисенко В.В.
за участю прокурора Щевича О.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду справу про притягнення до відповідальності за адміністративне корупційне правопорушення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 ,
- за ч. 1, ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за квітень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КІІ «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 30.04.2024 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за квітень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КІІ «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за травень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 30.05.2024 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за травень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за червень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 27.06.2024 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за червень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за липень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 31.07.2024 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за липень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за серпень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 29.08.2024 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за серпень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за вересень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КПІ «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 30.09.2024 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за вересень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за жовтень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 31.10.2024 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за жовтень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за листопад 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 25.11.2024 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за листопад 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за грудень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 31.12.2024 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за грудень 2024 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за січень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 31.01.2025 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за січень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Іро запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за лютий 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 28.02.2025 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за лютий 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за березень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 31.03.2025 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за березень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за квітень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за травень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 29.05.2025 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за травень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за червень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 26.06.2025 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за червень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за липень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 31.07.2025 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за липень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за серпень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 28.08.2025 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за серпень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за вересень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 30.09.2025 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за вересень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за жовтень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 31.10.2025 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за жовтень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, приймаючи участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради не вжила заходи щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів - робочу комісію по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, перед розглядом рапорту нарахування премії за листопад 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе самої.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 26.11.2025 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за листопад 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, будучи членом робочої комісії по преміюванню працівників КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст.ст. 28, 35-1 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 25.04.2025 прийняла участь у засіданні робочої комісії по преміюванню працівників під час розгляду рапорту нарахування премії за квітень 2025 року, щодо преміювання керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, де розглянула питання преміювання відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за лютий 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно пл. ках п 2 ч. 1 ст. 3 Закону № l700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 29.02.2024 підписала рапорт нарахування премії за лютий 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за березень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 26.03.2024 підписала рапорт нарахування премії за березень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за квітень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 30.04.2024 підписала рапорт нарахування премії за квітень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за травень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 30.05.2024 підписала рапорт нарахування премії за травень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за червень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Связошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. « п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 27.06.2024 підписала рапорт нарахування премії за червень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за липень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 31.07.2024 підписала рапорт нарахування премії за липень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за серпень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУПАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 29.08.2024 підписала рапорт нарахування премії за серпень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за вересень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 30.09.2024 підписала рапорт нарахування премії за вересень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за жовтень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 31.10.2024 підписала рапорт нарахування премії за жовтень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за листопад 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону N?1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 25.11.2024 підписала рапорт нарахування премії за листопад 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за грудень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 31.12.2024 підписала рапорт нарахування премії за грудень 2024 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за січень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VIІ суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 31.01.2025 підписала рапорт нарахування премії за січень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за лютий 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 28.02.2025 підписала рапорт нарахування премії за лютий 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за березень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 31.03.2025 підписала рапорт нарахування премії за березень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за квітень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 25.04.2025 підписала рапорт нарахування премії за квітень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за травень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 29.05.2025 підписала рапорт нарахування премії за травень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за червень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 26.06.2025 підписала рапорт нарахування премії за червень 2025 рок відросно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за липень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 31.07.2025 підписала рапорт нарахування премії за липень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за серпень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 28.08.2025 підписала рапорт нарахування премії за серпень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУПАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно пл. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за вересень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 30.09.2025 підписала рапорт нарахування премії за вересень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за жовтень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону № 1700-VI, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 31.10.2025 підписала рапорт нарахування премії за жовтень 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, перед підготовкою та підписанням рапорту нарахування премії за листопад 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе, не вжила заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника - виконуючу обов?язки генерального директора КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради ОСОБА_2 .
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб?єктом на якого поширюється дія цього Закону, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме 26.11.2025 підписала рапорт нарахування премії за листопад 2025 року відносно керівників структурних підрозділів та адміністративного персоналу, в тому числі і відносно себе.
Своїми умисними діями вчинила правопорушення, пов?язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 у судове засідання з'явилася, вину у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1, ч.2 ст. 172-7 КУпАП, визнала в повному обсязі. Обставини викладені у протоколах про адміністративне правопорушення не заперечувала.
В судовому засіданні прокурор Щевич О.О. підтримав в повному обсязі обставини викладені у протоколах про адміністративне правопорушення.
Відповідно до ч.1, ч.2 ст. 172-7 КУпАП неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вина ОСОБА_1 у вчинені адміністративних правопорушень передбачених ч.1, ч.2 ст. 172-7 КУпАП, підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4327, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4328, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4329, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4330, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4331, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4332, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4333, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4334, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4335, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4336, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4337, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4338, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4339, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4340, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4341, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4342, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4343, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4344, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4345, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4346, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4347, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4348, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4349, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4350, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4351, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4352, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4353, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4354, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4355, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4356, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4357, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4358, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4359, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4360, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4361, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4362, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4363, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4364, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4365, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4366, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4367, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4368, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4369, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4370, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4371, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4372, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4373, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4374, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4375, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4376, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4377, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4378, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4379, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4380, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4381, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4382, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4383, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4384, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4385, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4386, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4387, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4388, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4389, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4390, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4391, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4392, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4393, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4394, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4395, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4396, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4397, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4398, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4399, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4400, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4401, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4402, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4403, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4404, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4405, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4406, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4407, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4408, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4409, протоколом про адміністративне правопорушення від 30.01.2026 року № 4410, поясненнями правопорушниці та матеріалами справи про адміністративне правопорушення.
Відповідно до ч.2 ст. 36 КУпАП якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.
Враховуючи особу порушника, суд вважає за можливе обрати вид адміністративного стягнення - штраф.
Крім того, згідно ст. 40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку покладено таке стягнення.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 40-1, ч.2 ст.36, ч.1, ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ОСОБА_1 , визнати винуватою у вчиненні адміністративних правопорушень передбачених ч.1, ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративне правопорушення та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 3400 (три тисячі чотириста) гривень в дохід держави.
Стягнути з ОСОБА_1 , судовий збір на користь держави у розмірі 665 (шістсот шістдесят п'ять) гривень, 60 (шістдесят) копійок.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Києво-Святошинський районний суд Київської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці з дня її винесення.
У разі примусового виконання постанови з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу.
Суддя Лисенко В.В.