м. Вінниця
30 березня 2026 р. Справа № 120/6664/25
Вінницький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Жданкіної Наталії Володимирівни, розглянувши у письмовому провадженні в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ), Житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ) про скасування рішень та зобов'язання вчинити дії,
До Вінницького окружного адміністративного суду надійшли матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ), Житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ) про скасування рішень та зобов'язання вчинити дії.
Позовні вимоги мотивовані протиправністю рішення житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ) від 22.01.2021, оформлене протоколом №12 та наказу Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України від 25.01.2021 №16 "Про оголошення Рішення житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 " в частині виключення ОСОБА_1 з обліку осіб, які потребують житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання у військовій частині НОМЕР_1 .
Разом з позовною заявою позивачем подано клопотання про поновлення строку звернення до суду. В якості поважності причин пропуску строку звернення покликався на те, що відповідач не повідомляв його про прийняті оскаржувані рішення, а про їх існування він дізнався з листа від 23.04.2025 за вих. №350/115/13.
Ухвалою від 21.05.2025 відкрито провадження в адміністративній справі та призначено її до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін. Визнано поважними причини пропуску строку звернення до суду та поновлено такий строк. Даною ухвалою також надано відповідачу строк на подання відзиву.
У встановлений судом строк ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ) подано відзив на позовну заяву, в якому останній заперечив щодо задоволення даного позову. Зокрема зазначив, що позивач, після звільнення з військової служби у запас в 2012 році, не здійснив оновлення необхідних документів, в зв'язку з чим позивача правомірно було знято з обліку осіб потребуючих поліпшення житлових умов на підставі пункту 16 розділу VI Інструкції № 380.
Інших заяв по суті справи від сторін спору до суду не надходило.
Розглянувши матеріали адміністративної справи, суд встановив наступне.
Як повідомлено позивачем у позовній заяві, не заперечується відповідачами та підтверджується матеріалами справи ОСОБА_1 в період з 1996 по 2012 рік проходив військову службу у Збройних Силах України на посадах офіцерського складу. У 2022 році позивач був призваний на військову службу під час мобілізації, яку на даний час проходить у військовій частині НОМЕР_2 та приймає безпосередню участь в бойових діях.
Згідно Витягу з протоколу №21 засідання житлової комісії в/ч НОМЕР_3 від 21.02.2002 позивач був зарахований на квартирний облік загальної черги за місцем свого проходження військової служби (а.с. 25).
В подальшому позивач був зарахований на облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов при військовій частині НОМЕР_1 , та рішенням житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 від 28.09.2012, оформлене протоколом №5, до його облікової справи були внесені зміни і включено до його складу сім'ї доньку ОСОБА_2 , 2008 року народження (а.с. 26-28).
01.11,2012, наказом командира військової частини НОМЕР_4 (по стройовій частині) від 31.10.2012 за №203 позивача виключено зі списків особового складу військової частини як такого, що звільнений з військової в запас наказом начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України від 24.10.2012 №789, за частиною 6 статті 26 Закону України «Про військовий обов'язок і військову служби» за пунктом «б» (а.с. 29-30).
Після звільнення з військової служби позивач до 25.01.2021 перебував при військовій частині НОМЕР_1 на квартирному обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов.
22.01.2021 житловою комісією ІНФОРМАЦІЯ_1 було прийнято рішення оформленого протоколом №12 від 22.01.2021 про виключення позивача з обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов. В якості підстави вказано: "Не оновив (ла) документи в обліковій справі".
З листа Військової частини НОМЕР_1 від 23.04.2025 за №350/115/13 позивачу стало відомо про прийняте житловою комісією рішення оформленого протоколом №12 від 22.01.2021, а саме про виключення ОСОБА_1 з обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов.
Позивач, вважаючи протиправним рішення в частині виключення його з обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов, оформленого протоколом за №12 від 22.01.2021, звернувся до суду з даним адміністративним позовом.
Таким чином, предметом даного адміністративного позову є правомірність виключення позивача з обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов, з підстав не оновлення документи в обліковій справі та правомірність наявності підставі для поновлення на такому обліку.
Надаючи правову оцінку обставинам справи, суд керується наступним.
Суд, відповідно до статті 244 Кодексу адміністративного судочинства України, вирішуючи питання про те, яку правову норму слід застосувати до цих правовідносин, виходить з положень нормативних актів в редакціях, що діяли на момент виникнення цих правовідносин та зазначає зміст норм права відповідно до них.
Відповідно до Конституції України основні засади державної політики у сфері соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей визначає Закон України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", встановлює єдину систему їх соціального та правового захисту, гарантує військовослужбовцям та членам їх сімей в економічній, соціальній, політичній сферах сприятливі умови для реалізації їх конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни та регулює відносини у цій галузі.
Забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей жилими приміщеннями визначає стаття 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", згідно норм якої держава забезпечує військовослужбовців жилими приміщеннями або за їх бажанням грошовою компенсацією за належне їм для отримання жиле приміщення на підставах, у межах норм і відповідно до вимог, встановлених Житловим кодексом Української РСР, іншими законами, в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (абзац перший пункту 1 статті 12 Закону).
Військовослужбовцям, які мають вислугу на військовій службі 20 років і більше, та членам їх сімей надаються жилі приміщення для постійного проживання або за їх бажанням грошова компенсація за належне їм для отримання жиле приміщення. Такі жилі приміщення або грошова компенсація надаються їм один раз протягом усього часу проходження військової служби за умови, що ними не було використано право на безоплатну приватизацію житла, з урахуванням особливостей, визначених пунктом 10 цієї статті (абзац четвертий пункту 1 статті 12 Закону).
Військовослужбовці, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, при звільненні з військової служби в запас за станом здоров'я або якщо вони на час звільнення мають вислугу військової служби не менше 20 років, або у відставку, а також у зв'язку зі скороченням штатів чи проведенням інших організаційних заходів, у разі неможливості їх використання на військовій службі, залишаються на цьому обліку у військовій частині до одержання житла з державного житлового фонду або за їх бажанням грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення, а в разі її розформування - у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки і відповідних квартирно-експлуатаційних органах та користуються правом позачергового одержання житла. Військовослужбовцям, які мають вислугу на військовій службі 20 років і більше, та членам їх сімей надаються жилі приміщення для постійного проживання або за їх бажанням грошова компенсація за належне їм для отримання жиле приміщення. Військовослужбовці, які набули право на пенсію відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", залишаються на такому обліку та користуються правом позачергового одержання житла (абзац перший пункту 9 статті 12 Закону).
Отже, Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" держава взяла на себе обов'язок забезпечення військовослужбовців жилими приміщеннями, і зокрема, військовослужбовців, які звільненні з військової служби в запас у зв'язку зі скороченням штатів, на підставах, у межах норм і відповідно до вимог, встановлених Житловим Кодексом Української РСР, іншими законами, в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Як встановив суд, згідно з наказом командира військової частини НОМЕР_4 від 31.10.2012 за №203 позивача звільнено військової служби в запас за частиною 6 статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову служби" за пунктом "б" (за станом здоров'я). Відтак, позивач належить до кола осіб, на яких розповсюджується дія пункту 9 статті 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".
Відповідно до Порядку забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2006 року № 1081, Порядку виплати грошової компенсації військовослужбовцям Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації та Державної спеціальної служби транспорту за піднайом (найом) ними жилих приміщень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 450, та Порядку визначення розміру і надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2015 року № 728, з метою вдосконалення забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, наказом Міністерства оборони України за № 380 від 31.07.2018 затверджено Інструкцію з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями (далі Інструкція № 380, в редакції, чинній на момент виключення позивача з обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов).
Також, пунктом 4 наказу Міністерства оборони України за № 380 від 31.07.2018 встановлено, що за військовослужбовцями та членами їх сімей в тому числі звільненими з військової служби в запас або відставку, які були зараховані на облік військовослужбовців та членів їх сімей, що потребують поліпшення житлових умов, до набрання чинності цим наказом, зберігається дата зарахування на облік для забезпечення житлом для постійного проживання (за результатами інвентаризації облікових справ).
Ця Інструкція визначає зміст та методику забезпечення жилими приміщеннями військовослужбовців Збройних Сил України (крім військовослужбовців строкової служби), а також осіб, звільнених в запас або відставку, що залишилися перебувати після звільнення з військової служби на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання (далі - військовослужбовці), та членів їх сімей, у тому числі членів сімей військовослужбовців, які загинули (померли), зникли безвісти під час проходження військової служби, що перебувають на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов (далі - члени їх сімей).
Згідно з пунктом 1 розділу ІІ Інструкції № 380 для ведення обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання, виплати грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення, надання та використання службової жилої площі, обліку військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими жилими приміщеннями (службовою житловою площею), ведення оперативного обліку службових житлових приміщень в апараті Міноборони, в Генеральному штабі Збройних Сил України, у інших органах військового управління та військових частинах, вищих військових навчальних закладах і військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти, установах та організаціях Збройних Сил України, а також у військових прокуратурах (далі - військова частина) утворюються житлові комісії (далі - житлова комісія військової частини).
До житлових комісій військових частин також належать житлові комісії квартирно-експлуатаційних органів та військових комісаріатів, які утворюються для ведення у встановленому порядку обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання, або виплати грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення особами з числа звільнених із військової служби в запас або відставку.
Відповідно до пункту 5 розділу ІІ Інструкції № 380 основними завданнями житлових комісій військових частин (об'єднаних житлових комісій) є: перевірка житлових умов військовослужбовців та членів їх сімей; прийняття рішення з житлових питань, у тому числі із розгляду відповідних рапортів (заяв) військовослужбовців та членів їх сімей з житлових питань; ведення обліку військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими житловими приміщеннями (службовою житловою площею); ведення обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання; розгляд заяв, скарг та пропозицій, що виникли під час роботи житлових комісій військових частин, та прийом громадян з житлових питань; видача документів, які створюються житловими комісіями військових частин під час виконання вимог цієї Інструкції; ведення оперативного обліку службових житлових приміщень.
Згідно з пунктом 7 розділу ІІ Інструкції № 380 житлова комісія військової частини (об'єднана житлова комісія) має право приймати рішення щодо: взяття військовослужбовців та членів їх сімей на облік і зняття з обліку військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом забезпечення службовими жилими приміщеннями (службовою жилою площею); взяття військовослужбовців та членів їх сімей на облік і зняття з обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання; надання військовослужбовцям та членам їх сімей службових жилих приміщень (службової житлової площі), жилих приміщень для постійного проживання або виплату грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення; зміни дати зарахування (перебування) на обліку військовослужбовців та членів їх сімей, які потребують поліпшення житлових умов, шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання; внесення змін до облікових справ військовослужбовців, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання; перегляду раніше прийнятих рішень цією житловою комісією або в порядку правонаступництва.
Облік осіб, які набули права та потребують поліпшення житлових умов шляхом надання жилих приміщень для постійного проживання визначає розділ VI Інструкції № 380, відповідно до якого житловими приміщеннями для постійного проживання забезпечуються військовослужбовці та члени їх сімей, які відповідно до вимог статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» набули права та не забезпечувалися постійним житлом протягом усього часу проходження військової служби і мають календарну вислугу на військовій службі 20 років і більше, зареєстровані в населеному пункті дислокації військової частини, в якій військовослужбовець проходить службу та перебуває на відповідному обліку (пункт 1).
Військовослужбовці та члени їх сімей визнаються такими, що потребують поліпшення житлових умов, відповідно до статті 34 Житлового кодексу Української УРСР (пункт 2).
У разі зміни у військовослужбовця складу сім'ї, набуття права на отримання житла в першочерговому чи позачерговому порядку, поліпшення житлових умов тощо військовослужбовець доповідає про це командиру військової частини письмовим рапортом та надає копії відповідних документів.
Особи, звільнені з військової служби, про зміну складу сім'ї письмово повідомляють (інформують) командира (начальника) за місцем перебування на обліку.
Житлова комісія військової частини (об'єднаної житлової комісії) розглядає надані документи та приймає рішення про внесення змін до облікової справи.
Розгляд питання про внесення відомостей до облікової справи щодо членів сім'ї військовослужбовця здійснюється після внесення відомостей у встановленому порядку до особової справи військовослужбовця.
Про внесення відомостей до облікової справи житлова комісія військової частини (об'єднаної житлової комісії) інформує у встановленому порядку КЕУ, КЕВ (КЕЧ) району (пункт 13).
Відповідно до пункту 16 розділу VI Інструкції № 380 житлові комісії військових частин (об'єднані житлові комісії) щороку проводять інвентаризацію облікових справ військовослужбовців та членів їх сімей, що перебувають на обліку, під час якої перевіряються житлові умови (за необхідності), а також оновлюються документи, що містяться в облікових справах.
За результатами інвентаризації щороку до 15 січня списки військовослужбовців та членів їх сімей, які перебувають на обліку військової частини, направляються до КЕУ, КЕВ (КЕЧ) району.
Списки військовослужбовців, які перебувають на обліку, а також військовослужбовців, які не пройшли щорічну перереєстрацію та виключені з обліку, розміщуються у загальнодоступному місці військової частини для загального ознайомлення протягом трьох робочих днів з дня прийняття відповідного рішення житловою комісією військової частини (об'єднаної житлової комісії).
Військовослужбовці та члени їх сімей, виключені з обліку, мають право повторно протягом року подати командиру військової частини рапорт та документи, визначені Порядком забезпечення житловими приміщеннями, для зарахування на облік в порядку, визначеному цією Інструкцією, із збереженням попереднього часу перебування на обліку.
Пунктом 21 розділ VI Інструкції № 380 встановлено, що зняття військовослужбовців з обліку проводиться у разі: поліпшення житлових умов до встановлених норм забезпечення житловою площею громадян у відповідному населеному пункті; подання відомостей, що не відповідають дійсності, але стали підставою для зарахування на квартирний облік, включення до списків осіб, що мають право першочергового та позачергового одержання житлових приміщень, або неправомірних дій посадових (службових) осіб при вирішенні питання про прийняття на квартирний облік; в інших випадках, передбачених законодавством.
При цьому, суд зазначає, що наказом Міністерства оборони України «Про затвердження Змін до Інструкції з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями» за № 404 від 19.06.2024 внесено зміни до Інструкції з організації забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями, у тексті цієї Інструкції та додатках до неї: слова «військовий комісаріат» в усіх відмінках та числах замінено словами «ТЦК та СП»; слова «прізвище, ім'я, по батькові» замінено словами «прізвище, ім'я, по батькові (за наявності)»; слова «прізвище та ініціали», «ініціали та прізвище» в усіх відмінках замінено словами «власне ім'я, прізвище» у відповідних відмінках; слова «Житлового кодексу Української РСР» замінено словами «Житлового кодексу України».
Суд встановив, що позивач з 21.02.2001 поставлений в загальну чергу для отримання житла, а згодом зарахований на облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов.
Засідання житлової комісії, під час якого з обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов, знято позивача пройшло за його відсутності, що не відповідає пункту 6 розділу VI Інструкції № 380, та без перевірки його житлових умов. В підтвердження спростування цих обставин відповідач доказів суду не надав.
Таким чином, позивач фактично не мав змоги усунути обставини, на підставі яких його знято з обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов.
Також, на підтвердження повідомлення позивача про проведення такого засідання відповідач не надав суду доказів, як і не надав доказів про отримання позивачем протоколу за №12 від 22.01.2021.
Крім того, в оскаржуваному рішенні, в протоколі за №12 від 22.01.2021, не зазначено підстав для зняття позивача з такого обліку, встановлених в пункті 21 розділ VI Інструкції №380.
Отже, відповідач під час прийняття спірного рішення недотримався процедури розгляду щодо зняття позивача з обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов та не виконав вимог щодо письмового повідомлення про прийняте рішення із зазначенням причин зняття з обліку, визначених пунктом 21 розділ VI Інструкції № 380.
Як наслідок, при вирішенні позовних вимог суд враховує, що оскаржуване рішення було прийнято у відсутності позивача, доказів того, що позивача було повідомлено про засідання комісії, згідно якого вирішувалося питання про зняття його з вказаного обліку внаслідок того, що він не пройшов перереєстрацію, матеріали справи не містять. Вказаним позивач позбавлений можливості реалізувати своє право на усунення обставин, на підставі яких його знято з такого обліку чи на надання відповідних документів з метою розгляду питання про перереєстрацію його на обліку.
При цьому, не проходження щорічної перереєстрації як обставина зняття з обліку, на яку посилається відповідач, не спростовує право позивача на продовження перебування на обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умова та не може бути передумовою виключення позивача з такого обліку, оскільки це суперечить вимогам пункту 21 розділ VI Інструкції № 380, статті 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".
За таких обставин, рішення житлової комісії, що оформлене протоколом №12 від 22.01.2021 щодо визнання позивача таким, що не пройшов щорічну перереєстрацію (не оновив документи) та про його виключення з обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умова, є протиправним і підлягає скасуванню.
Крім того, з огляду на викладене, суд дійшов висновку про наявність підстав для скасування наказу Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України від 25.01.2021 №16 «Про оголошення Рішення житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 » в частині виключення ОСОБА_1 з обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання у військовій частині НОМЕР_1 .
Відтак, для належного та ефективного відновлення порушених прав позивача наявні підстави зобов'язати об'єднану житлову комісію відповідача поновити ОСОБА_1 на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання у військовій частині НОМЕР_1 з 21.02.2001 в загальній черзі.
Згідно частини 2 статті 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача. У таких справах суб'єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.
Згідно ч. 2 ст. 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Аналізуючи зазначене, суд дійшов до висновку про задоволення адміністративного позову.
Судові витрати, які відповідно до статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України підлягають розподілу, відсутні.
Керуючись ст.ст. 73, 74, 75, 76, 77, 90, 94, 139, 241, 245, 246, 250, 255, 295 КАС України, -
Адміністративний позов задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати рішення житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ) від 22.01.2021, оформлене протоколом № 12, в частині виключення ОСОБА_1 з обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання у військовій частині НОМЕР_1 .
Визнати протиправним та скасувати наказ Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України від 25.01.2021 №16 "Про оголошення Рішення житлової комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 » в частині виключення ОСОБА_1 з обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання у військовій частині НОМЕР_1 .
Зобов'язати житлову комісію ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ) поновити ОСОБА_1 на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов шляхом надання житлових приміщень для постійного проживання у військовій частині НОМЕР_1 , в загальній черзі з 21.02.2001.
Рішення суду набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 255 КАС України.
Відповідно до ст. 295 КАС України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Інформація про учасників справи:
Позивач: ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_5 )
Відповідач: ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ), Житлова комісія ІНФОРМАЦІЯ_1 (військова частина НОМЕР_1 ) ( АДРЕСА_1 , код ЄДРПОУ НОМЕР_6 )
Суддя Жданкіна Наталія Володимирівна