Справа № 761/11631/26
Провадження № 1-кс/761/8042/2026
(вступна та резолютивна частини)
27 березня 2026 року
Слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Києва ОСОБА_1
за участю прокурора ОСОБА_2
підозрюваної ОСОБА_3
захисників ОСОБА_4 , ОСОБА_5 ,
при секретарі ОСОБА_6
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання начальника відділення СВ Шевченківського УП ГУНП у місті Києві ОСОБА_7 , погоджене з прокурором Шевченківської окружної прокуратури м. Києва ОСОБА_2 ,
про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, за матеріалами кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за № 12025100100003054 від 03.09.2025, за підозрою:
ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Мелітополь, Запорізької області, громадянки України, з вищою освітою, зареєстрованій та проживаючій за адресою: АДРЕСА_1 , згідно ст. 89 КК України раніше не судимої,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286-1 КК України
В задоволенні клопотання слідчого ОСОБА_7 - відмовити.
Застосувати до підозрюваної ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Зобов'язати підозрювану ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , не залишати місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 , з 22 год. 00 хв. до 07 год. 00 хв., починаючи з 27.03.2026 року, за виключенням випадків необхідності отримання медичної допомоги та необхідності прибуття до укриття чи бомбосховища обумовленого сиреною та /або повідомленням «Повітряна тривога».
Покласти на підозрювану ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обов'язки, передбачені ч. 5 ст. 194 КПК України, а саме:
-прибувати за першою вимогою до слідчого, прокурора або суду;
-не відлучатися із м. Києва без дозволу слідчого, прокурора;
-повідомляти слідчого, прокурора про зміну свого місця проживання та місця роботи;
-здати на зберігання до територіального органу/підрозділу ДМС України свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну.
Строк дії ухвали слідчого судді 60 (шістдесят) днів, починаючи з 27.03.2026 року, тобто до 25.05.2026 року включно, в межах строку досудового розслідування.
Контроль за виконанням даного запобіжного заходу залишити за органами Національної поліції, які обслуговують територію місця мешкання підозрюваного.
На ухвалу слідчого судді до безпосередньо до Київського апеляційного суду прокурором, підозрюваним, його захисником протягом п'яти днів з дня її оголошення може бути подана апеляційна скарга.
Повний текст ухвали буде оголошено 01.04.2026 року о 15 год. 10 хв.
Слідчий суддя ОСОБА_1