Справа №: 272/773/25
Провадження № 2/272/63/26
25 березня 2026 року
Суддя Андрушівського районного суду Житомирської області Карповець В.В., розглянувши питання з власної ініціативи про виправлення описки в резодютивній частині рішення суду від 04 лютого 2026 року по цивільній справі № 272/773/25 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором, суд
04 лютого 2026 року Андрушівським районним судом Житомирської області було винесено рішення по цивільній справі № 272/773/25 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором.
В резолютивній частині рішення суду по даній справі допущено описку, а саме зазначено прізвище відповідачки « ОСОБА_2 » замість « ОСОБА_3 », у зв'язку з чим виникла необхідність у виправленні відповідної описки з ініціативи суду.
Відповідно до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Допущена описка є технічною та її виправлення не впливає на зміст рішення, а тому зазначена описка підлягає виправленню.
Суд, вивчивши матеріали справи, вважає що в резолютивній частині рішення суду допущена описка, виправлення описки не змінює змісту даного рішення по суті, тому допущена описка підлягає виправленню.
Керуючись ст.269 ЦПК України,
Виправити допущену описку в резолютивній частині рішення від 04.02.2026 року по цивільній справі № 272/773/25 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором, а саме вважати правильним прізвище відповідачки « ОСОБА_3 » замість « ОСОБА_2 ».
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Житомирського апеляційного суду протягом 15 днів з дня її проголошення.
Суддя:В. В. Карповець