Дата документу 25.03.2026 Справа № 332/3514/25
Є.У. № 332/3514/25
Справа № 22-ц/807/1075/26
25 березня 2026 р. м. Запоріжжя
Запорізький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з цивільних справ:
головуючої: Кочеткової І.В.,
суддів: Онищенка Е.А.,
Трофимової Д.А.,
при вирішенні питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Акціонерного товариства «БАНК АЛЬЯНС», інтереси яких представляє Кириллов Михайло Сергійович на рішення Заводського районного суду м. Запоріжжя від 16 лютого 2026 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «БАНК АЛЬЯНС» про захист прав споживача, відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок надання послуги неналежної якості та агресивної підприємницької практики,-
Рішенням Заводського районного суду м. Запоріжжя від 16 лютого 2026 року позов ОСОБА_1 задоволено частково.
Не погоджуючись із зазначеним рішенням суду, АТ «БАНК АЛЬЯНС», подало апеляційну скаргу безпосередньо до суду апеляційної інстанції 18.03.2026 р..
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 18.03.2026 р. визначено склад колегії суддів, головуючий Гончар М.С., судді Онищенко Е.А., Трофимова Д.А..
Ухвалою Запорізького апеляційного суду від 19 березня 2026 р. витребувано цивільну справу № 332/3514/25.
23 березня 2026 р. до апеляційної інстанції надійшла витребувана цивільна справа № 332/3514/25.
Ухвалою Запорізького апеляційного суду від 23 березня 2026 задоволено заяву судді Запорізького апеляційного суду Гончар М.С. про самовідвід у цій справі.
Справу передано у відділ забезпечення діяльності судової палати з розгляду цивільних справ Запорізького апеляційного суду для визначення відповідно до вимог ЦПК України іншого головуючого судді (судді - доповідача) апеляційного суду замість судді Гончар М.С. у зв'язку із задоволенням заяви останньої про самовідвід у цій справі.
Відповідно до повторного протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 24.03.2026 р. визначено склад колегії суддів, головуючий Кочеткова І.В., судді Онищенко Е.А., Трофимова Д.А..
Розглянувши апеляційну скаргу і беручи до уваги, що апеляційна скарга подана з додержанням вимог, встановлених ст. ст. 354, 356 ЦПК України, вважаю за необхідне відкрити провадження та призначити розгляд справи.
Керуючись ст.ст. 359, 360, 369 ЦПК України, апеляційний суд
Відкрити апеляційне провадження у вищезазначеній справі за апеляційною скаргою Акціонерного товариства «БАНК АЛЬЯНС», інтереси яких представляє Кириллов Михайло Сергійович на рішення Заводського районного суду м. Запоріжжя від 16 лютого 2026 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «БАНК АЛЬЯНС» про захист прав споживача, відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок надання послуги неналежної якості та агресивної підприємницької практики.
Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з апеляційною скаргою, надіслати особам, які беруть участь у справі, роз'яснити їх право протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, подати відзив в письмовій формі на апеляційну скаргу.
До відзиву додати докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
Для забезпечення апеляційного розгляду справи провести підготовчі дії, передбачені ст. 365 ЦПК України.
Головуюча: І.В. Кочеткова
Судді: Е.А. Онищенко
Д.А. Трофимова