Справа № 932/3366/25
Провадження № 1-кс/932/1460/26
18 березня 2026 року слідчий суддя Шевченківського районного суду міста Дніпра ОСОБА_1 , за участі секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого відділення відділу поліції №4 Дніпровського районного управління поліції №1 Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області ОСОБА_3 про дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024042150000110 від 19 листопада 2024 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України,
До Шевченківського районного суду міста Дніпра надійшло клопотання старшого слідчого відділення відділу поліції №4 Дніпровського районного управління поліції №1 Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області ОСОБА_3 , погоджене з прокурором Центральної окружної прокуратури міста Дніпра ОСОБА_4 , про дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024042150000110 від 19 листопада 2024 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України.
В обґрунтування клопотання слідчий зазначає, що вході моніторингу веб-сайту публічних закупівель на сайті: ІНФОРМАЦІЯ_1 , встановлено закупівлю органічної техніки за посиланням: ІНФОРМАЦІЯ_2 Комунальним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР, розташованим за адресою: АДРЕСА_1 .
За вказаними тендерами укладено договір № 31/07-1 від 31 липня 2024 року з ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » на загальну суму 4 650 000 гривень з поставки портативних зарядних станцій.
Очікувана вартість, яка розрахована уповноваженою особою КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ЄДРПОУ НОМЕР_1 по вказаній закупівлі взагалі складає 5 350 000 грн, що викликає сумніви у органу досудового розслідування про застосування методик визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що вимагає положення п. 11 ч. 1 ст. 9 Закону України «Про публічні закупівлі», Наказу «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» ІНФОРМАЦІЯ_5 № 275 від 18.02.2020.
Предметом договору був наступний товар:
-Портативна зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro у кількості 100 штук.
Слідчим здійснено моніторинг цінових пропозицій у мережі інтернет по категоріям товарів, які мали поставлятися за умовами договору № 31/07-1 від 31.07.2024, що зафіксовано відповідним протоколом огляду. За результатами моніторингу цінових пропозицій встановлено наступне:
-Виявлено веб-сайт магазину « ІНФОРМАЦІЯ_6 », на якому пропонується придбання товару «Зарядная станция Jackery Explorer 1000 PRO, 1000 Вт, 1002 Вт*ч (электростанции для дома, UPS, ИБП)» з ціновою пропозицією 31 990 грн. (Відповідно до специфікації до договору про закупівлю № 31/07-1 від 31.07.2024 вартість вказаного товару за одиницю складає 38750 грн без ПДВ).
-Виявлено веб-сайт « ІНФОРМАЦІЯ_7 », на якому пропонується придбання товару «Зарядная станция Jackery Explorer 1000 PRO (1002 Вт*ч/1000 Вт)» з ціновою пропозицією 33 999 грн. (Відповідно до специфікації до договору про закупівлю № 31/07-1 від 31.07.2024 вартість вказаного товару за одиницю складає 38750 грн без ПДВ).
-Виявлено веб-сайт « ІНФОРМАЦІЯ_8 », на якому пропонується придбання товару «Зарядна станція універсальна Jackery Explorer 1000 pro EU» з ціновою пропозицією 33 333 грн. (Відповідно до специфікації до договору про закупівлю № 31/07-1 від 31.07.2024 вартість вказаного товару за одиницю складає 38750 грн без ПДВ).
У ході досудового розслідування була призначена судово-товарознавча експертиза до ІНФОРМАЦІЯ_9 , відповідно до висновку експерта ринка вартість товару «Портативна зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro» у кількості 100 штук станом на 31.07.2024 (день укладення договору) становила 4 322 600 грн (Відповідно до договору вказана сума становить 4 650 000 грн). Органом досудового розслідування встановлено можливе завищення вартості на 327 400 грн.
У ході досудового розслідування була призначена судово-товарознавча експертиза до ІНФОРМАЦІЯ_10 , відповідно до висновку експерта ринка вартість портативної зарядної станції торгової марки «Jackery» модель «Explorer 1000 Pro» у кількості 100 шт. станом на 31.07.2024 (день укладення договору) становила 4 322 600 грн (Відповідно до договору вказана сума становить 4 650 000 грн). Органом досудового розслідування встановлено можливе завищення вартості на 327 400 грн.
У порядку ст. 93 КПК України направлено вимогу директору КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », у відповідь на яку директор надав завірені копії документів по публічній закупівлі з ідентифікатором ІНФОРМАЦІЯ_11 , зокрема, додаткову угоду № 1 від 01.08.2024 до договору від 31.07.2024 № 31/07-1 між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », якою змінено предмет закупівлі (додано товар без зміни ціни), проте оглядом веб-сайту « ІНФОРМАЦІЯ_1 » виявлено відсутність скан-копій вказаного договору.
Проте згідно зі статтею 654 ЦКУ зміна або розірвання договору вчиняється в такій самій формі, що й договір, що змінюється або розривається, якщо інше не встановлено договором або законом чи не випливає із звичаїв ділового обороту.
Під час дії правового режиму воєнного стану публічні закупівлі товарів, робіт та послуг здійснюються відповідно до Закону України « Про публічні закупівлі» з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Істотні умови договору про закупівлю, укладеного відповідно до пункту 10 і 13 Особливостей не повинні змінюватися до виконання зобов'язань сторонами в повному обсязі, за винятком випадків, вичерпний перелік яких наведено в пункті 19 Особливостей.
У разі внесення змін до істотних умов договору про закупівлю у випадках, що передбачені пунктом 19 Особливостей, замовник обов'язково оприлюднює повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю відповідно до вимог Закону з урахуванням Особливостей. Статтею 10 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та зміни до договору оприлюднюються протягом трьох робочих днів з дня внесення змін.
У порядку ст. 93 КПК України направлено вимогу директору ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ЄДРПОУ НОМЕР_2 , у відповідь на яку були надані копії договору поставки № 1 від 01.07.2024, укладеного між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », предметом якого були портативні зарядні станції «Jackery Explorer 1000 Pro» у кількості 100 штук, ціна за одиницю 45 105 грн з ПДВ. Загальна вартість договору 4 510 500 грн. Надано також видаткову накладну № ББ00-000021 від 05.06.2024: постачальник ОСОБА_5 та покупець ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », відповідно до якої оплачено товар Сонячна панель SOLARSAGA 80W HT0737 JACKERY у кількості 100 шт, ціна за одиницю 3 200 грн.
У видатковій накладній № ДС00-000005 від 01.08.2024 постачальник ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », покупець КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР виплачено 4 650 000 грн, у розділі товар наявний тільки напис «Портативна зарядна станція Jackery Explorer 1000 Pro», за сонячні панелі нічого не вказано. Також КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР у відповіді на вимогу не надані жодні акти приймання-передачі, що унеможливлює встановити органом досудового розслідування реальне передання предмету договору.
У порядку ст. 93 КПК України направлено вимогу директору ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_12 » ЄДРПОУ НОМЕР_3 , у відповідь на яку директор надав копії видаткової накладної № 20035801 від 18 липня 2024 року, у якій вказано, що товар «Портативна зарядна станція EXPLORER 1000PRO JACKERY» поставлений у кількості 105 штук за ціною 38 622,9 грн за одну. Вказаний факт підтверджує не проведення уповноваженою особою КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР якісного моніторингу цін під час проведення вказаної закупівлі.
Встановлено, що невстановлена службова особа Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР, розташованим за адресою: АДРЕСА_1 допустила службову недбалість під час моніторингу ринку цін на товар, укладення та виконання вказаного договору, тобто неналежно виконала свої службові обов'язки через несумлінне ставлення до них, що можливо завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам розміром близько 327 400 грн.
Згідно п. 11 ч. 1 ст. 9 Закону України «Про публічні закупівлі» до основної функції Уповноваженого органу віднесене розроблення та затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі.
Наказом «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» ІНФОРМАЦІЯ_5 № 275 від 18.02.2020 затверджено примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка включає декілька етапів, а саме: 1) Визначення потреби в товарах, роботах, послугах; 2) Формування опису предмета закупівлі із зазначенням технічних і якісних характеристик; 3) Аналіз ринку; 4) Визначення вимог до умов поставки і оплати; 5) Визначення очікуваної вартості кожного окремого предмета закупівлі.
У невстановлений у ході досудового розслідування час, проте не раніше 26.02.2025 ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » змінило назву на ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 », змінився керівник з « ОСОБА_6 » на « ОСОБА_7 », змінилася адреса з « АДРЕСА_2 » на « АДРЕСА_3 ».
Враховуючи вищевикладене, в ході досудового розслідування виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу з можливістю вилучення оригіналів документів, які знаходиться у володінні Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_3 » Дніпровської міської ради ЄДРПОУ НОМЕР_1 , адреса: АДРЕСА_1 , а саме:
-Документи, на підставі яких було прийнято рішення про проведення публічної закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_11 .
-Договір № 37/07-1 від 31.07.2024, який укладений між Комунальним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_3 » Дніпровської міської ради ЄДРПОУ НОМЕР_1 в особі заступника директора ОСОБА_8 та Товариством з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_4 »(ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 ») ЄДРПОУ НОМЕР_2 в особі директора ОСОБА_6 , з урахуванням всіх змін та доповнень: додатковими угодами, підрядними договорами, складовими договірної ціни (закупівельна ціна, ціна послуг постачальника та інших складових).
-Акти приймання-передачі наданих товарів з калькуляціями одиничної вартості, актів виконаних робіт до них по вказаному договору (ідентифікатор публічної закупівлі: ІНФОРМАЦІЯ_11 ).
-Платіжні доручення, документи щодо взаєморозрахунків за поставку товару (виконання робіт), оборотно-сальдові відомості за розрахунками з контрагентом, наявність дебіторської або кредиторської заборгованості, банківські виписки, платіжні доручення, чеки по вказаному договору (ідентифікатор публічної закупівлі: ІНФОРМАЦІЯ_11 ).
-Технічні характеристики поставлених товарів, умови виконаних робіт по вказаному договору (ідентифікатор публічної закупівлі: ІНФОРМАЦІЯ_11 ).
-Інші наявні документи, що підтверджують виконання зобов'язань по вказаному договору (ідентифікатор публічної закупівлі: ІНФОРМАЦІЯ_11 ).
-Акти приймання-передачі наданих товарів по вказаному договору (ідентифікатор публічної закупівлі: ІНФОРМАЦІЯ_11 ) від ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 ») до КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР.
-Акти приймання-передачі наданих товарів по вказаному договору (ідентифікатор публічної закупівлі: ІНФОРМАЦІЯ_11 ) від КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР до інших підприємств, організацій, установ.
-Довідка, скріплена печаткою про відкриті в банках рахунків, по яким здійснювались взаєморозрахунки за надані послуги по вказаному договору (ідентифікатор публічної закупівлі: ІНФОРМАЦІЯ_11 ).
-Правовстановлюючі документи, штатний розпис, наказ на призначення заступника директора ОСОБА_8 , головного бухгалтера, уповноваженої особи ОСОБА_9 , посадові інструкції заступника директора ОСОБА_8 , головного бухгалтера, уповноваженої особи ОСОБА_9 по закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_11 Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_3 »Дніпровської міської ради, статут, положення про підприємство, виписку з ЄДР та інші обов'язкові документи, які необхідні для виконання договірних зобов'язань (завірені копії).
-Вільні зразки підпису заступника директора Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_3 » Дніпровської міської ради ОСОБА_8 у кількості 2 (двох) штук за липень 2024 року та 2 (двох) за серпень 2024 року, які містяться в офіційних документах ІНФОРМАЦІЯ_14 код ЄДРПОУ НОМЕР_1 .
-Вільні зразки підпису уповноваженої особи ОСОБА_10 . Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_3 » Дніпровської міської ради ОСОБА_8 у кількості 2 (двох) штук за липень 2024 року та 2 (двох) за серпень 2024 року, які містяться в офіційних документах ІНФОРМАЦІЯ_14 код ЄДРПОУ НОМЕР_1 .
-Протоколи засідання, наказ на призначення відповідальних осіб по процедурі закупівлі з ідентифікатором ІНФОРМАЦІЯ_11 .
-Документи, підтверджуючі проведення аналізу ринку уповноваженою особою, а також ті, які містять відомості про порядок визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, по публічній закупівлі з ідентифікатором ІНФОРМАЦІЯ_11 , запити до установ, організацій, підприємств від КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », у відповідь на які прийшли комерційні пропозиції по товару по процедурі закупівлі з ідентифікатором ІНФОРМАЦІЯ_11 (із зазначенням дат і номерів реєстрації документів).
-Документальне підтвердження листування між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », предметом якого була публічна закупівля з ідентифікатором ІНФОРМАЦІЯ_11 , результатом якої стало укладення договору № 37/07-1 від 31.07.2024.
-Надайте інформацію про те, у зв'язку з чим до платформи « ІНФОРМАЦІЯ_15 » не завантажена додаткова угода № 1 від 01.08.2024 до договору № 31/07-1 від 31.07.2024, відповідно до якої мав бути поставлений додатковий товар.
Отримання вищевказаних документів, дадуть змогу органу досудового розслідування, належним чином дослідити обставини протиправних дій, вчинених невстановленими службовими особами.
По оригіналам отриманих документів орган досудового розслідування буде мати можливість призначати почеркознавчі експертизи з метою встановлення давності складання (підписання) документів, адже наявні підстави вважати, що службові особи КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР у ході виконання договору допустили службову недбалість, яку могли приховати шляхом укладання додаткової угоди попередньою датою, адже вказана додаткова угода не завантажена на веб-сторінку закупівлі (ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » фактично виконав договір з КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР у збиток собі, як товариству на суму близько 300 000 грн, поставивши додатково сонячні панелі).
Також органу досудового розслідування необхідні для дослідження документи, які стосуються поставки сонячних панелей, які в деяких документах, наданих КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » відображаються, а в деяких ні. У той же час на сайті публічних закупівель відсутні будь-які відомості, копії документів про укладення додаткової угоди до вищевказаного договору, що є порушенням Закону України «Про публічні закупівлі».
Посадові інструкції, статут, положення, вільні зразки необхідні для встановлення суб'єкта кримінального правопорушення, що він відповідає положенню примітки до ст. 364 КК України в розумінні службової особи, зокрема, проведення почеркознавчої експертизи на встановлення особи, якою здійснювалося підписання договору та додаткової угоди.
У рамках вказаного кримінального провадження перед безпосереднім допитом уповноваженої особи КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР ОСОБА_9 10.04.2025 за вих. № 1004/324 було під супровідний лист з додатком надано для виконання ухвалу слідчого судді Бабушкінського районного суду м. Дніпра по справі № 932/3366/25 від 09.04.2025 про тимчасовий доступ до речей і документів.
У період з 09.04.2025 по 09.06.2025 документи, зазначені в ухвалі, представниками КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » надані не були, інформацію про місце, дату та час можливості отримання вищевказаних документів ніхто з представників КП не надав, про що складено відповідний рапорт слідчим.
До КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР направлено вимогу в порядку ст. 93 КПК України з метою отримання інформації про причини не надання відповідних документів, проте відповідь на вказану вимогу також не надійшла. У ході спілкування засобами мобільного зв'язку з представником КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР останні повідомили, що слідчому необхідно було прибути до ІНФОРМАЦІЯ_16 та повідомити про вимогу отримання вищевказаних документів, вони готові, лежать, проте за ними ніхто не прийшов.
Оскільки слідчим доведено наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей та документів, слідчий суддя дійшов висновку про можливість розгляду клопотання без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться, відповідно до вимог ч. 2 ст. 163 КПК України.
Слідчий, будучи належним чином повідомленим про час та місце розгляду клопотання, в судове засідання не з'явився, надав заяву про розгляд клопотання без його участі, вимоги підтримав у повному обсязі.
Прокурор, будучі належним чином повідомленим про день та час розгляду клопотання, в судове засідання не з'явився, заяв або клопотань не надав.
Враховуючи такі обставини, слідчим суддею визнано за можливе розглянути копання без участі слідчого та прокурора.
Дослідивши клопотання та додані до нього докази, слідчим суддею встановлено таке.
Відповідно до ч. 1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем, комп'ютерних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах, комп'ютерних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення.
Так, в судовому засіданні встановлено, що СВ ВП №4 ДРУП №1 ГУНП в Дніпропетровській області, за процесуального керівництва Центральної окружної прокуратури міста Дніпра здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024042150000110 від 19 листопада 2024 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України.
09 квітня 025 року ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду міста Дніпро вже був наданий дозвіл на тимчасовий доступ до документів, зазначених у клопотанні слідчого, однак дана ухвала не була реалізована.
Встановлено, що є достатні підстави вважати, щозапитувані документи, вказані у клопотанні, перебувають у володінні Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (ЄДРПОУ НОМЕР_4 ) за адресою: АДРЕСА_1 .
Слідчимдоведено, що запитувані документи необхідні, в тому числі, для проведення судових експертиз, висновки яких, в свою чергу, матимуть суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, оскільки відомості, що містяться в них, можуть бути використані в порядку ст. ст. 84, 99 КПК України як докази події кримінального правопорушення, встановлення осіб, які його вчинили та інших обставин, що підлягають доказуванню під час досудового розслідування.
Іншими способами довести викладені обставини не видається за можливе.
Частиною 7 ст. 163 КПК України встановлено, що слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Враховуючи викладене, слідчий суддя вважає, що наявні достатні підстави вважати, що вказані у клопотанні документи мають істотне значення для подальшого розслідування вказаного кримінального провадження, а саме містять необхідну інформацію для об'єктивного та всебічного досудового розслідування, які необхідні для встановлення осіб які безпосередньо були причетні та можуть мати значення доказів у кримінальному провадженні, в зв'язку з чим клопотання слідчого є достатньо обґрунтованим.
Підсумовуючи викладене, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. 131, 159-166 КПК України, -
Клопотання слідчого задовольнити.
Надати слідчому СВ ВП № 4 ДРУП № 1 ГУНП в Дніпропетровській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_3 , слідчому СВ ВП № 4 ДРУП № 1 ГУНП в Дніпропетровській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_11 дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_3 » Дніпровської міської ради ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса: АДРЕСА_4 , з можливістю вилучення оригіналів документів, а саме:
-Документи, на підставі яких було прийнято рішення про проведення публічної закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_11 .
-Договір № 37/07-1 від 31.07.2024, який укладений між Комунальним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_3 » Дніпровської міської ради ЄДРПОУ НОМЕР_1 в особі заступника директора ОСОБА_8 та Товариством з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_4 »(ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 ») ЄДРПОУ НОМЕР_2 в особі директора ОСОБА_6 , з урахуванням всіх змін та доповнень: додатковими угодами, підрядними договорами, складовими договірної ціни (закупівельна ціна, ціна послуг постачальника та інших складових).
-Акти приймання-передачі наданих товарів з калькуляціями одиничної вартості, актів виконаних робіт до них по вказаному договору (ідентифікатор публічної закупівлі: ІНФОРМАЦІЯ_11 ).
-Платіжні доручення, документи щодо взаєморозрахунків за поставку товару (виконання робіт), оборотно-сальдові відомості за розрахунками з контрагентом, наявність дебіторської або кредиторської заборгованості, банківські виписки, платіжні доручення, чеки по вказаному договору (ідентифікатор публічної закупівлі: ІНФОРМАЦІЯ_11 ).
-Технічні характеристики поставлених товарів, умови виконаних робіт по вказаному договору (ідентифікатор публічної закупівлі: ІНФОРМАЦІЯ_11 ).
-Інші наявні документи, що підтверджують виконання зобов'язань по вказаному договору (ідентифікатор публічної закупівлі: ІНФОРМАЦІЯ_11 ).
-Акти приймання-передачі наданих товарів по вказаному договору (ідентифікатор публічної закупівлі: ІНФОРМАЦІЯ_11 ) від ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_13 ») до КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР.
-Акти приймання-передачі наданих товарів по вказаному договору (ідентифікатор публічної закупівлі: ІНФОРМАЦІЯ_11 ) від КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР до інших підприємств, організацій, установ.
-Довідка, скріплена печаткою про відкриті в банках рахунків, по яким здійснювались взаєморозрахунки за надані послуги по вказаному договору (ідентифікатор публічної закупівлі: ІНФОРМАЦІЯ_11 ).
-Вільні зразки підпису заступника директора Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_3 » Дніпровської міської ради ОСОБА_8 у кількості 2 (двох) штук за липень 2024 року та 2 (двох) за серпень 2024 року, які містяться в офіційних документах ІНФОРМАЦІЯ_14 код ЄДРПОУ НОМЕР_1 .
-Вільні зразки підпису уповноваженої особи ОСОБА_10 . Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_3 » Дніпровської міської ради ОСОБА_8 у кількості 2 (двох) штук за липень 2024 року та 2 (двох) за серпень 2024 року, які містяться в офіційних документах ІНФОРМАЦІЯ_14 код ЄДРПОУ НОМЕР_1 .
-Протоколи засідання, наказ на призначення відповідальних осіб по процедурі закупівлі з ідентифікатором ІНФОРМАЦІЯ_11 .
-Документи, підтверджуючі проведення аналізу ринку уповноваженою особою, а також ті, які містять відомості про порядок визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, по публічній закупівлі з ідентифікатором ІНФОРМАЦІЯ_11 , запити до установ, організацій, підприємств від КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », у відповідь на які прийшли комерційні пропозиції по товару по процедурі закупівлі з ідентифікатором ІНФОРМАЦІЯ_11 (із зазначенням дат і номерів реєстрації документів).
-Документальне підтвердження листування між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ДМР та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », предметом якого була публічна закупівля з ідентифікатором ІНФОРМАЦІЯ_11 , результатом якої стало укладення договору № 37/07-1 від 31.07.2024.
-Надайте інформацію про те, у зв'язку з чим до платформи « ІНФОРМАЦІЯ_15 » не завантажена додаткова угода № 1 від 01.08.2024 до договору № 31/07-1 від 31.07.2024, відповідно до якої мав бути поставлений додатковий товар;
та завірених належним чином копії документів, а саме:
-Правовстановлюючі документи, штатний розпис, наказ на призначення заступника директора ОСОБА_8 , головного бухгалтера, уповноваженої особи ОСОБА_9 , посадові інструкції заступника директора ОСОБА_8 , головного бухгалтера, уповноваженої особи ОСОБА_9 по закупівлі ІНФОРМАЦІЯ_11 Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_3 »Дніпровської міської ради, статут, положення про підприємство, виписку з ЄДР та інші обов'язкові документи, які необхідні для виконання договірних зобов'язань (завірені копії).
Строк дії ухвали - до 18 травня 2026 року.
Копію узвали направити слідчому ОСОБА_3 , прокурору ОСОБА_4 .
Зобов'язати осіб, зазначених у цій ухвалі, вручити копію ухвали представнику Комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_3 »Дніпровської міської ради.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України.
Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає, заперечення на неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя ОСОБА_1