Справа № 285/1499/26
провадження № 2-о/0285/93/26
іменем України
19 березня 2026 року м. Звягель
Звягельський міськрайонний суд Житомирської області
в складі головуючої судді Сташків Т.Г.,
розглянувши заяву ОСОБА_1
заінтересовані особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про встановлення факту батьківства,
Заява відповідає вимогам ст.ст.175, 177, 315-319 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України). Справа підсудна Звягельському міськрайонному суду Житомирської області та відповідно до ст. 293 ЦПК України підлягає розгляду в порядку окремого провадження.
Підстави для залишення заяви без руху, відмови у її прийнятті або повернення заяви, встановлені ЦПК України, відсутні.
Керуючись статтями 175,177, 260, 293, 315-319 ЦПК України,суд
Відкрити провадження у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 заінтересовані особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про встановлення факту батьківства.
Призначити справу до судового розгляду в судовому засіданні на 10 год. 00 хв. 16 квітня 2026 року в приміщенні Звягельського міськрайонного суду Житомирської області (11700, вул. Івана Франка, 31, м. Звягель, Житомирська область) суддею одноособово.
В судове засідання викликати заявника, представника заінтересованої особи.
Надіслати заявнику копію ухвали про відкриття провадження в справі, заінтересованій особі - копію ухвали про відкриття провадження в справі, копію заяви з копіями всіх доданих до неї документів.
Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі Судової влади України - http://court.gov.ua/fair/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Дата підписання ухвали 19 березня 2026 року.
Головуюча Т.Г. Сташків