вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49505
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
20.03.2026м. ДніпроСправа № 904/4262/17 (904/7161/25)
За позовом ІНФОРМАЦІЯ_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер юридичної особи НОМЕР_1 )
до Товариство з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_2 " ( АДРЕСА_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_2 )
про стягнення заборгованості
в межах справи №904/4262/17
за заявою Акціонерного товариства " ІНФОРМАЦІЯ_3 ", м.Київ
до Товариства з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_2 " ( АДРЕСА_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_2 )
про визнання банкрутом
Суддя ОСОБА_1 .
Без виклику учасників справи.
В провадженні Господарського суду Дніпропетровської області перебуває справа №904/4262/17 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_2 " ( АДРЕСА_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ) на стадії розпорядження майном.
Повноваження розпорядника майна виконує арбітражний керуючий ОСОБА_2 (свідоцтво №1750 від 06.11.2015).
17.12.2025 через систему "Електронний суд" надійшла позовна заява ІНФОРМАЦІЯ_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_2 ", за участю третьої особи - арбітражного керуючого ОСОБА_2 , за змістом якої позивач просить суд стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_2 " на користь ІНФОРМАЦІЯ_1 заборгованість по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за Списком № 2 за період жовтень-листопад 2025 року в сумі 79 718, 32 грн.
Згідно з витягом з протоколу передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 17.12.2025 матеріали позовної заяви №904/4262/17(904/7161/25) передано на розгляд судді ОСОБА_1 .
Ухвалою суду від 22.12.2025 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі №904/4262/17(904/7161/25); розгляд справи вирішено здійснювати в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами; залучено розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_2 " ( АДРЕСА_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ) арбітражного керуючого ОСОБА_2 (свідоцтво №1750 від 06.11.2015) до участі у справі у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, зобов'язано відповідача надати відзив на позов протягом 15 днів з дня отримання (вручення) ухвали про відкриття провадження у справі, направити відзив на позов учасникам справи (докази направлення надати суду); зобов'язано позивача надати відповідь на відзив протягом 10 днів з дня отримання (вручення) відзиву на позов, направити відповідь на відзив учасникам справи (докази направлення надати суду).
Зазначеною вище ухвалою суд роз'яснив учасникам справи, що відповідні заяви по суті справи повинні відповідати вимогам статей 161-168 Господарського процесуального кодексу України та мають бути подані у строк, визначений в ухвалі.
Відповідач не надав відзив на позов, будь-які пояснення/заперечення від відповідача також не надходили.
Відповідно до ч. 9 ст. 165 Господарського процесуального кодексу України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Господарський суд зазначає, що ухвалу Господарського суду Дніпропетровської області від 22.12.2025 направлено в електронний кабінет відповідача та третьої особи та доставлено 22.12.2025.
Відповідно до ч. 5, 7 ст. 6 Господарського процесуального кодексу України суд направляє судові рішення та інші процесуальні документи учасникам судового процесу на їхні офіційні електронні адреси, вчиняє інші процесуальні дії в електронній формі із застосуванням ЄСІТС в порядку, визначеному цим Кодексом, Положенням про ЄСІТС та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів). Особам, які зареєстрували офіційні електронні адреси в ЄСІТС, суд вручає будь-які документи у справах, в яких такі особи беруть участь, виключно в електронній формі шляхом їх направлення на офіційні електронні адреси таких осіб, що не позбавляє їх права отримати копію судового рішення у паперовій формі за окремою заявою.
З 05.10.2021 офіційно почали функціонувати три підсистеми (модулі) ЄСІТС: "Електронний кабінет", "Електронний суд", підсистема відеоконференцзв'язку, в зв'язку з чим відповідно до частини 6 статті 6 Господарського процесуального кодексу України адвокати, нотаріуси, приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, державні органи, органи місцевого самоврядування та суб'єкти господарювання державного та комунального секторів економіки реєструють офіційні електронні адреси в ЄСІТС в обов'язковому порядку. Інші особи реєструють свої офіційні електронні адреси в ЄСІТС в добровільному порядку.
Відповідно до п. 17 глави 1 розділу ІІІ Положення про ЄСІТС особам, які зареєстрували "Електронний кабінет", суд надсилає документи у справах, в яких такі особи беруть участь, в електронній формі шляхом їх надсилання до "Електронного кабінету" таких осіб або в інший спосіб, передбачений процесуальним законодавством, що не позбавляє їх права отримати копію судового рішення у паперовій формі за окремою заявою.
Абзацом 5 п. 37 глави 2 розділу ІІІ Положення про ЄСІТС передбачено, що особам, які не мають зареєстрованих "Електронних кабінетів", документи у передбачених цим пунктом випадках можуть надсилатися засобами підсистем ЄСІТС на адресу електронної пошти, вказану такими особами під час подання документів до суду.
Отже, чинним процесуальним законодавством передбачено два способи належного повідомлення сторони про дату, час та місце судового засідання - шляхом направлення рекомендованим листом з повідомленням про вручення та в електронній формі - через "Електронний кабінет", у тому числі шляхом направлення листа на офіційну електронну пошту засобами підсистем ЄСІТС у випадках, передбачених п. 37 глави 2 розділу ІІІ Положення про ЄСІТС.
Аналогічний правовий висновок викладено в постановах Верховного Суду від 29.06.2022 у справі №906/184/21, від 02.11.2022 у справі №910/14088/21, від 29.11.2022 у справі №916/1716/20.
З урахуванням вищезазначеного, судом повідомлено відповідача з дотриманням положень ст.120 Господарського процесуального кодексу України, шляхом направлення ухвали суду від 22.12.2025 в електронний кабінет відповідача.
Окрім викладеного, суд вважає за необхідне зазначити, що відповідно до частини другої статті 2 Закону України "Про доступ до судових рішень" судові рішення є відкритими та підлягають оприлюдненню в електронній формі не пізніше наступного дня після їх виготовлення і підписання, крім ухвал про арешт майна та тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальних провадженнях, які підлягають оприлюдненню не раніше дня їх звернення до виконання. Судові рішення також можуть публікуватися в друкованих виданнях із додержанням вимог цього Закону.
Згідно з частинами першою і другою статті 3 Закону України "Про доступ до судових рішень" для доступу до судових рішень судів загальної юрисдикції Державна судова адміністрація України забезпечує ведення Єдиного державного реєстру судових рішень. Єдиний державний реєстр судових рішень (далі - Реєстр) - автоматизована система збирання, зберігання, захисту, обліку, пошуку та надання електронних копій судових рішень.
Судові рішення, внесені до Реєстру, є відкритими для безоплатного цілодобового доступу на офіційному веб-порталі судової влади України (частина перша статті 4 Закону України "Про доступ до судових рішень").
Ухвала Господарського суду Дніпропетровської області про відкриття провадження у справі №904/4262/17(904/7161/25) від 22.12.2025 оприлюднена у Єдиному державному реєстрі судових рішень 23.12.2025, доступ до якого є відкритим.
Пунктом 1 частини другої статті 129 Конституції України визначено, що основними засадами судочинства є рівність усіх учасників судового процесу перед законом і судом.
Частиною першою статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція) встановлено, що кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов'язків цивільного характеру або встановить обґрунтованість будь-якого висунутого проти нього кримінального обвинувачення.
Відповідно до статті 17 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського Суду з прав людини" суди застосовують при розгляді Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод та практику Європейського суду з прав людини як джерело права.
Право на доступ до суду не є абсолютним та може підлягати обмеженням, зокрема щодо умов прийнятності скарг, оскільки право на доступ до суду за своєю природою потребує регулювання державою.
Крім того, суд звертає увагу на те, що вжиття заходів для прискорення процедури розгляду є обов'язком не тільки для держави, а й для осіб, які беруть участь у справі. Так, Європейський суд з прав людини в рішенні від 07.07.1989 у справі " ОСОБА_3 проти Іспанії" зазначив, що заявник зобов'язаний демонструвати готовність брати участь на всіх етапах розгляду, що стосуються безпосередньо його, утримуватись від використання прийомів, які пов'язані із зволіканням у розгляді справи, а також максимально використовувати всі засоби внутрішнього законодавства для прискорення процедури слухання.
Слід наголосити, що з огляду на запровадження на території України з 24.02.2022 воєнного стану, та регулярні відключення електроенергії у місті Дніпро, господарським судом був наданий додатковий час для надання можливості сторонам, зокрема відповідачу, реалізувати свої права під час розгляду даної справи судом та висловлення своєї правової позиції щодо позовних вимог, тому, враховуючи достатність та розумність наданого судом строку для вчинення необхідних процесуальних дій за існуючих обставин воєнного стану та запровадження стабілізаційних та екстрених відключень електроенергії у місті Дніпро, господарський суд вважає за доцільне здійснити розгляд даної справи за наявними матеріалами.
В порядку статті 240 Господарського процесуального кодексу України судом прийнято рішення у справі.
Розглянувши матеріали справи, оцінивши надані докази в їх сукупності, суд, -
Відповідно до п. 1 Положення про ІНФОРМАЦІЯ_4 , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2014 № 280, ІНФОРМАЦІЯ_4 є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через ІНФОРМАЦІЯ_5 , що реалізує державну політику з питань пенсійного забезпечення та ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню.
Згідно з Положенням про ІНФОРМАЦІЯ_6 в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, затвердженим постановою правління ІНФОРМАЦІЯ_7 від 22.12.2014 № 28-2 (зі змінами), відповідно до покладених на нього завдань ІНФОРМАЦІЯ_4 здійснює контроль за додержанням вимог законодавства про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, правильністю нарахування, обчислення, повнотою і своєчасністю сплати страхових внесків та інших платежів, а також забезпечує стягнення у передбаченому законодавством порядку своєчасно не нарахованих та/або не сплачених сум страхових внесків та інших платежів.
Таким чином, ІНФОРМАЦІЯ_1 виступає органом, уповноваженим державою виконувати відповідні функції у даних правовідносинах.
Товариство з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_2 " перебуває на обліку як платник платежів на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Основним завданням ІНФОРМАЦІЯ_8 , відповідно до положення про ІНФОРМАЦІЯ_6 в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі затвердженого постановою правління ІНФОРМАЦІЯ_7 від 22.12.2014 № 28-2 (із змінами), є реалізація державної політики з питань пенсійного забезпечення та соціального страхування, виконання інших завдань визначених законом, а також ефективне використання коштів ІНФОРМАЦІЯ_7 , здійснення в межах своєї компетенції контрольних функцій.
Отже, ІНФОРМАЦІЯ_1 виступає органом, уповноваженим державою виконувати відповідні функції у даних правовідносинах.
Згідно з частиною першою ст. 1 Законом України № 400/97-ВР “Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, їх об'єднання, бюджетні, громадські та інші установи та організації, об'єднання громадян та інші юридичні особи, а також фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників.
Відповідно до абзацу 4 п. 1 ст. 2 цього Закону для платників збору, визначених пунктами 1 ст. 1 цього Закону, об'єктом оподаткування є також фактичні витрати на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до пунктів “а», "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" до досягнення працівниками пенсійного віку, передбаченого статтею 12 Закону України "Про пенсійне забезпечення"
Відповідно до частини 2 "Прикінцевих положень "Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі - Закон) та пункту 6 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до ІНФОРМАЦІЯ_7 , затвердженої ІНФОРМАЦІЯ_9 19 грудня 2003 року № 21-1 та зареєстрованої в ІНФОРМАЦІЯ_10 16 січня 2004 року за № 65/8663 (далі - Інструкція) відповідно до яких відшкодуванню підлягають витрати ІНФОРМАЦІЯ_11 на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
Підприємства та організації з коштів, призначених на оплату праці, вносять до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1, 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, крім тих, що були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України, починаючи з дня набрання чинності цим Законом, у розмірі 20 відсотків з наступним збільшенням її щороку на 10 відсотків до 100-відсоткового розміру відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій до набуття права на пенсію за віком відповідно до цього Закону.
Для підприємств, установ та організацій, створених відповідно до законодавства України, незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання (крім тих, які є платниками фіксованого сільськогосподарського податку), - 100 відсотків від фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах застрахованим особам, які працювали або працюють на роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 1, 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах.
Розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається відділами надходження доходів органів ІНФОРМАЦІЯ_7 щорічно у розрахунках фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 "Прикінцевих положень" Закону (згідно з додатками 6 та 7 до Інструкції), які надсилаються підприємствам до 20-го січня поточного року та протягом 10 днів з новопризначених (перерахованих) пенсій.
Розрахунки складаються на підставі відомостей відділів з призначення пенсій органів ІНФОРМАЦІЯ_7 , які подаються згідно з додатком 8 до Інструкції та додатком 8а до Інструкції до 1 січня поточного року та протягом 10 днів з дня прийняття рішення про призначення нової пенсії.
Підприємства щомісяця до 25-го числа вносять до ІНФОРМАЦІЯ_11 зазначену в повідомленні місячну суму фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
У разі зміни розміру пенсії або настання обставин, які впливають на суму відшкодування (смерть пенсіонера, зміна місця проживання та ін.), органи Пенсійного фонду повідомляють про це підприємства в місячний термін з моменту виникнення цих обставин.
Суми фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за період з дати призначення пенсії до дати складання розрахунку фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 "Прикінцевих положень" Закону, сплачуються одночасно із оплатою фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за перший поточний місяць.
У разі призначення пенсій на пільгових умовах особам, які мають необхідний стаж роботи не за місцем призначення цієї пенсії, орган Пенсійного фонду за місцем призначення пенсії надсилає повідомлення згідно з додатками, зазначеними у пункті 6.4 Інструкції для зазначених підприємств, у двох примірниках через орган Пенсійного фонду за місцезнаходженням цього підприємства. Відшкодування сум фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, у таких випадках здійснюється підприємством на рахунки органу ІНФОРМАЦІЯ_11 за місцем його реєстрації.
У зв'язку з тим, що Товариство з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_2 " є платником єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та перебуває на обліку в ІНФОРМАЦІЯ_1 , інші управління ІНФОРМАЦІЯ_7 надсилають до управління вищезазначені розрахунки.
На виконання п.6 Інструкції ІНФОРМАЦІЯ_1 були отримані розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, які були призначені особам згідно довідок наданих ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " відділами по призначенню пенсій ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Так, згідно розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" Відповідачу необхідно було покрити витрати на виплату та доставку пільгових пенсій Управлінню за Списком №2 за період жовтень-листопад 2025 року в сумі 79 718, 32 грн.
Отже, сума заборгованості Товариства з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_2 " за Списком № 2 за період жовтень-листопад 2025 року в сумі 79 718, 32 грн., що підтверджується розрахунками.
Розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, які були призначені особам згідно довідок наданих Товариства з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_2 ", були направлені Позивачем до Відповідача та не оскаржені.
Згідно зі ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" щороку підприємства вносять до ІНФОРМАЦІЯ_7 плату, що покриває витрати на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах до досягнення працівником загального пенсійного віку, встановленого ст. 12 цього Закону.
Відповідно до Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» зберігається порядок покриття витрат на виплату та доставку пільгових пенсій по Списку № 2.
Товариства з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_2 " повинно вносити до ІНФОРМАЦІЯ_1 оплату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах зі шкідливими і важкими умовами праці за Списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, та на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за Списком №1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України у розмірі 100 % розміру відшкодування фактичних витрати на виплату і доставку пенсій за Списками №№ 1, 2.
Так, згідно даних Розрахунків сум фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" Товариства з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_2 " не було покрито суми витрат на виплату та доставку пенсії за період за період жовтень-листопад 2025 року по Списку 2 у розмірі 79 718, 32 грн.
Отже, сума заборгованості за Списком № 2 за період жовтень-листопад 2025 року складає 79 718, 32 грн., що підтверджується відповідними розрахунками ІНФОРМАЦІЯ_12 .
За змістом матеріалів справи, позивачем направлено розрахунки відповідачу, докази погашення відповідачем заборгованості перед позивачем в матеріалах справи відсутні.
Відповідно до статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства - кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких до боржника або іншої особи забезпечені заставою майна боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство.
Згідно ч. 8 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства до визнання боржника банкрутом спори боржника з кредиторами, які мають поточні вимоги до боржника, вирішуються в межах справи про банкрутство шляхом їх розгляду у позовному провадженні господарським судом.
Згідно з ч.1 ст.74 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.
Відповідно до статті 76 ГПК України належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Статтею 77 ГПК України передбачено, що обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування. Докази, одержані з порушенням закону, судом не приймаються.
Згідно з частиною 1 статті 86 Господарського процесуального кодексу України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.
Відповідно до положень частини 1 - 3 статті 13 Господарського процесуального кодексу України, судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов'язків, передбачених цим Кодексом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.
Дослідивши матеріали справи, господарський суд зазначає, що позивач довів належними та допустимим доказами наявність заборгованості відповідача перед позивачем, в той час як відповідач не надав доказів погашення заборгованості перед позивачем, у зв'язку з чим господарський суд дійшов висновку щодо обґрунтованості позовних вимог про стягнення з відповідача заборгованості у розмірі 79 718, 32 грн.
Наведене є підставою для задоволення позовних вимог.
Відповідно до ст. 129 Господарського процесуального кодексу України судові витрати покладаються на відповідача.
Керуючись ст.ст. 2, 73, 74, 76, 77-79, 86, 91, 129, 233, 238, 240, 241 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
Позовні вимоги ІНФОРМАЦІЯ_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер юридичної особи НОМЕР_1 ) до Товариства з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_2 " ( АДРЕСА_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ) про стягнення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за Списком № 2 за період жовтень-листопад 2025 року у розмірі 79 718, 32 грн. та 2 422, 40 грн. витрат по сплаті судового збору судового збору задовольнити.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю " ІНФОРМАЦІЯ_2 " ( АДРЕСА_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ) на користь ІНФОРМАЦІЯ_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер юридичної особи НОМЕР_1 ) заборгованість по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за Списком № 2 за період жовтень-листопад 2025 року у розмірі 79 718, 32 грн., витрати по сплаті судового збору у сумі 2 422, 40 грн. на р/р НОМЕР_3 , відкритий у філії - Дніпропетровського обласного управління АТ « ІНФОРМАЦІЯ_13 » МФО НОМЕР_4 , ЄДРПОУ НОМЕР_1 .
Наказ видати після набрання судовим рішенням законної сили.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення двадцятиденного строку з дня складання повного судового рішення і може бути оскарженим протягом цього строку до ІНФОРМАЦІЯ_14 в порядку ст.ст. 256, 257 ГПК України.
Суддя ОСОБА_1