Ухвала від 04.03.2026 по справі 909/191/25

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

04.03.2026 м. Івано-ФранківськСправа № 909/191/25

Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Максимів Т. В., секретар судового засідання Масловський А.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали заяви Болехівської міської ради вх.№1124/26 від 09.02.2026 про визнання поточних кредиторських вимог до боржника у справі

за заявою Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області

до боржника: Приватного акціонерного товариства "Шкіряник"

про банкрутство

за участю:

від кредитора Болехівської міської ради Кудла Ольга Йосипівна,

від кредитора Головного управління ПФУ в Івано-Франківській області Медвідь Володимир Ярославович,

арбітражний керуючий ліквідатор Череватий Любомир Богданович

установив: Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області звернулося до Господарського суду Івано-Франківської області з заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Шкіряник".

12.05.2025 суд постановив, зокрема відкрити провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" (77202, вул.Петрушевича,29, м.Болехів, Калуського району, Івано-Франківської області, ідентифікаційний код юридичної особи: 22173327); оприлюднити на офіційному вебпорталі судової влади України оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Шкіряник".

14.05.2025 о 16:40 на офіційному вебпорталі судової влади України опубліковано оголошення за номером публікації 76067 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність Приватного акціонерного товариства "Шкіряник".

13.10.2025 суд постановив визначити розмір та перелік визнаних судом вимог кредиторів Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" на загальну суму 6 378 722 грн 91 коп., які необхідно внести розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів; призначити підсумкове засідання суду на 01.12.2025.

Згідно з постановою від 14.01.2026 Господарський суд Івано-Франківської області припинити процедуру розпорядження майном Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" та повноваження розпорядника майна боржника - арбітражного керуючого Ракущинця Андрія Андрашовича; боржника - Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" визнати банкрутом; відкрити ліквідаційну процедуру щодо Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" строком на шість місяців; призначити ліквідатором Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" Череватого Любомира Богдановича, свідоцтво № 313 від 28.02.2013 року, ідентифікаційний код НОМЕР_1 , адреса офісу: 79005, м. Львів, вул. Івана Франка, 22.

15.01.2026 на офіційному вебсайті судової влади України оприлюднене повідомлення про визнання Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури (номер публікації: 78192).

09.02.2026 до Господарського суду Івано-Франківської області звернулася Болехівська міська рада із заявою вх. № 1124/26, відповідно до якої просить суд визнати поточні грошові вимоги до боржника ПрАТ "Шкіряник" в сумі 1 231 949 грн 56 коп.

27.02.2026 ліквідатор арбітражний керуючий Череватий Любомир Богданович подав повідомлення про результати розгляду грошових вимог вх.№ 2812/26, відповідно до якого грошові вимоги Болехівської міської ради в сумі 1 237 274 грн 36 коп. визнав в повному обсязі.

В судовому засіданні 04.03.2026 представник кредитора Болехівської міської ради підтримав подану заяву та просив суд визнати поточні грошові вимоги Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області до боржника ПрАТ "Шкіряник". Також кредитор просив суд визнати 5 324 грн 80 коп. сплаченого судового збору, як витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді та включити останні до реєстру вимог кредиторів згідно черговості передбаченої ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства.

Представник кредитора Головного управління ПФУ в Івано-Франківській області в судовому засіданні проти визнання поточних грошових вимог Болехівської міської ради не заперечив.

Інші учасники справи в судове засідання не з"явилися, про дату, місце та час судового засідання повідомлені належним чином, присутність не визнавалася судом обов'язковою.

Враховуючи належне повідомлення сторін, суд вважає за доцільне розглянути заяву Болехівської міської ради вх.№1124/26 від 09.02.2026 без їх участі згідно з поданими матеріалами.

Розглянувши подану заяву про визнання поточних кредиторських (грошових) вимог до боржника, дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що заявлені грошові вимоги підлягають визнанню з огляду на таке.

Відповідно до ч. 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства (далі - КУзПБ) провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.

Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до ч.4 ст. 60 Кодексу України з процедур банкрутства, у ліквідаційній процедурі господарський суд розглядає заяви з вимогами поточних кредиторів, які надійшли до господарського суду після офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом.

Приписами статті 1 Кодексу України з процедур банкрутства унормовано значення термінів. Для цілей цього Кодексу терміни вживаються в такому значенні:

грошове зобов'язання - зобов'язання боржника сплатити кредитору певну грошову суму відповідно до цивільно-правового правочину (договору) та на інших підставах, передбачених законодавством України. До грошових зобов'язань належать також зобов'язання щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів);

кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника, а також адміністратор за випуском облігацій, який відповідно до Закону України "Про ринки капіталу та організовані товарні ринки" діє в інтересах власників облігацій, які мають підтверджені у встановленому порядку документами вимоги щодо грошових зобов'язань до боржника; забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких до боржника або іншої особи забезпечені заставою майна боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника; поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство.

Касаційним господарським судом у складі Верховного Суду сформовано сталу практику про те, що обов'язок надання правового аналізу поданих кредиторських вимог, підстав виникнення грошових вимог кредиторів до боржника, їх характеру, встановлення розміру та моменту виникнення цих грошових вимог покладений на господарський суд, який здійснює розгляд справи про банкрутство (постанови Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 29 березня 2018 року у справі № 925/1165/16, від 7 серпня 2019 року у справі № 922/1014/18, від 9 серпня 2018 року у справі № 921/184/16-г/10, від 26 лютого 2019 року у справі № 908/710/18, від 5березня 2019 року у справі № 910/3353/16, від 17 квітня 2019 року у справі № 43/75-15/7-б).

Тому, розглядаючи заяву кредитора з грошовими вимогами до боржника, суд має, в тому числі, визначити до якого типу відносяться ці вимоги, тобто чи є кредитор забезпеченим, поточним чи конкурсним.

Як вбачається з поданої заяви за період з 12 травня 2025 року до 31 грудня 2025 року сума поточних вимог кредитора щодо сплати земельного податку становить 1 070 098 грн 08 коп., щодо орендної плати - 880 грн 34 коп.

Відповідно до ухвали суду від 28.10.2025 суд встановив, що ПрАТ "Шкіряник" зареєстроване як суб'єкт господарювання та перебуває на обліку в ГУ ДПС в Івано-Франківській області як платник податків, що покладає на нього обов'язок сплачувати у встановленому порядку і розмірі передбачені законодавством податки і збори.

Згідно з Державним актом на право постійного користування серії ІФ-1901-1/00000 Болехівська міська рада надала у постійне користування Болехівському шкірзаводу 12,31 га землі згідно з планом користування, а саме:

- ділянка площею 4.63 га. проведена державна реєстрація права постійного користування;

- ділянка площею 7.16 га. проведена державна реєстрація права постійного користування;

- ділянка площею 0.20 га.

Відповідно до п. 3 наказу Регіонального відділення фонду Державного майна Укра-їни по Івано-Франківській області від 01.08.1994 №333 "Про затвердження плану приватизації і створення ВАТ створене відкрите акціонерне товариство "Шкіряник" шляхом перетворення державного підприємства Болехівський шкірзавод.

Згідно з Державним актом на право постійного користування землею серії 1-ІФ № 002515 Болехівська міська рада надала у постійне користування ВАТ "Шкіряник" 1.1641 га землі згідно з планом користування для відведення очищених стічних вод. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки не проведена.

Згідно з Державним актом на право постійного користування землею серії І-ІФ № 002513 Болехівська міська рада надала у постійне користування ВАТ "Шкіряник" 1,4346 га землі згідно з планом користування для відведення очищених стічних вод. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки не проведена.

Згідно з Державним актом на право постійного користування землею серії 1-ІФ № 002512 Болехівська міська рада надала у постійне користування ВАТ "Шкіряник"1,6054 га землі згідно з планом користування для відведення очищених стічних вод. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки не проведена.

06.04.2011 відбулися Загальні збори акціонерів Відкритого акціонерного товариства "Шкіряник" на яких прийняте рішення про зміну назви ВАТ "Шкіряник" та встановлене повне найменування Приватне акціонерне товариство "Шкіряник".

Згідно зі статтею 2 Земельного кодексу України земельні відносини - це суспільні відносини щодо володіння, користування і розпорядження землею. Суб'єктами земельних відносин є громадяни, юридичні особи, органи місцевого самоврядування та органи державної влади. Об'єктами земельних відносин є землі в межах території України, земельні ділянки та права на них, у тому числі на земельні частки (паї).

У статті 13 Конституції України передбачено, що земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України. природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

Відповідно до ст.80 Земельного кодексу України суб'єктами права на землі комунальної власності є територіальні громади, які реалізують це право безпосередньо або через органи місцевого самоврядування.

За змістом пп. 9.1.10 п. 9.1 ст.9 Податкового кодексу України (далі - ПК України) плата за землю належить до загальнодержавних податків і зборів, яка в силу вимог підпункту 14.1.147 пункту 14.1 статті 14 цього ж Кодексу є податком і справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Використання землі в Україні є платним; об'єктом плати за землю є земельна ділянка; плата за землю справляється відповідно до закону (ст. 206 Земельного кодексу України).

Відповідно до п. 269.1 ст. 269 ПК України платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.

Останні ж, як визначає зміст підпункту 14.1.73 пункту 14.1. статті 14 цього Кодексу, - це особи, яким, зокрема, на праві постійного користування надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності. Згідно підпункту 271.1. статті 271 ПК України базою оподаткування є:

- нормативна грошова оцінка земельної ділянки з урахуванням коефіцієнта індексації. визначеного відповідно до порядку, встановленого цим розділом;

- площа земельної ділянки, нормативну грошову оцінку якої не проведено.

Згідно з п. 284.1. ст.284 ПК України органи місцевого самоврядування встановлюють ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку, що сплачується на відповідній території.

Відповідно до рішення Болехівської міської ради від 30.06.2021 № 01-10/21 "Про встановлення місцевих податків і зборів" на території Болехівської територіальної громади Калуського району Івано-Франківської області встановлені місцеві податки і збори, зокрема земельний податок згідно з додатком 3. Відповідно до якого встановлено ставку податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб'єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), нормативну грошову оцінку яких проведено у розмірі 8%.

Згідно з витягом з Державного земельного кадастру №НВ-0001392852025 земельній ділянці площею 0.2000 га присвоєний кадастровий номер 2610200000:04:003:0113.

Відповідно до п. 289.3 ст. 289 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-УІ із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин. Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні. Київська та Севастопольська міські державні адміністрації не пізніше 15 січня поточного року забезпечують інформування центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, і власників землі та землекористувачів про щорічну індексацію нормативної грошової оцінки земель.

Відповідно до листа Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області від 10.07.2025 № 18-9-0.10-3358/0/2-25 нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 4,4361 га кадастровий номер 2610200000:01:001:0295 становить за 2025 рік - 9522083,24 грн.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 7,1600 га кадастровий номер 2610200000:04:003:0114 становить за 2025 рік - 14143871, 53 грн.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 0,2000 га кадастровий номер 2610200000:04:003:0113 становить за 2025 рік - 395080,21 грн.

Згідно з листом Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області від 03.02.2025 № 361 на земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких не проведено, розмір плати за землю встановлюється відповідно до ст.277, ст..288 Податкового кодексу України, п.18 та додатку 15 Методики (далі -Методика) нормативної грошової оцінки земельних ділянок , затвердженої постановою КМУ № 1147 від 03.11.2021.

Таким чином, розмір несплаченого земельного податку ПрАТ "Шкіряник" згідно з розрахунком Болехівської міської ради за період з 12 травня 2025 року до 31 грудня 2025 року становить 1 070 098 грн 08 коп.

Щодо орендної плати за землю суд зазначає.

Відповідно до ухвали від 28.10.2025 суд встановив, що згідно з рішенням Івано-Франківської обласної ради від 23.03.2006 №834-24/2006 "Про затвердження висновку щодо відведення земельної ділянки ВАТ "Шкіряник", затверджений висновок щодо відведення ВАТ "Шкіряник" земельної ділянки площею 0,5 га сінокосів під облаштування господарського двору для компостування відходів від первинної обробки шкіри за межами населеного пункту м.Болехів за рахунок земель запасу Болехівської міської ради.

Відповідно до Розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 10.05.2006 № 276 "Про надання земельних ділянок ВАТ "Шкіряник" затверджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки ВАТ "Шкіряник" під облаштування господарського двору для компостування відходів від первинної обробки шкіри за рахунок земель запасу Болехівської міської ради.

06.06.2006 року Болехівська міська рада (Орендодавець) та ВАТ "Шкіряник" (Орендар) уклали договір оренди землі.

Згідно з п. 1 Договору Орендодавець надає, а Орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку для облаштування господарського двору для компостування відходів від первинної обробки шкіри (мездри), яка знаходиться за межами населеного пункту Болехівської міської ради в урочищі "Долішнє поле".

Відповідно до п 2 Договору в оренду надається земельна ділянка площею 0,5000 га.

Договір укладений на 25 років (п.8).

Орендна плата вноситься орендарем у формі та розмірі в грошовій формі, що складає 4,5 відсотків від суми грошової оцінки - 194,98 грн. що складає в місяць - 16.25 грн (п.9).

06.06. 2006 сторони уклали додаткову угоду № 0406225 до договору оренди, згідно якої п. 9 Договору виклали в такій редакції "Орендна плата вноситься Орендарем у грошовій формі щомісяця до 30 числа місяця, наступного за звітним на рахунок Орендодавця; місцбюджет, м.Болехів, рахунок 37114004054270, код ЄДРПО 04054270, в Управлінні державного казначейства у Івано-Франківській області , МФО 836014.

Строки внесення орендної плати не є сталими і змінюються згідно з Законом України "Про державний бюджет".

Розмір орендної плати:

- річна орендна плата за земельну ділянку встановлюється у розмірі % (5 відсотків) від її грошової оцінки - 216,65 грн в місяць -18.05 грн.

- грошова оцінка земельної ділянки , згідно з довідкою Болехівського міського управління (відділу) земельних ресурсів № 06091 від 26.05.2006 р. складає 4332,92 (чотири тисячі триста тридцять дві гривень) 92 коп.

Розмір грошової оцінки не є сталим і змінюється в зв 'язку з проведенням щорічної індексації та на підставі інших вимог діючого законодавства. У зв'язку з проведенням щорічної грошової оцінки земельної ділянки, розмір грошової оцінки земельної ділянки змінюватиметься без внесення змін та доповнень до цього договору".

Відповідно до ст. 1 Закону України "Про оренду землі" оренда землі - це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності.

За змістом підпункту 9.1.10 пункту 9.1 статті 9 ПК України плата за землю належить до загальнодержавних податків і зборів, яка в силу вимог підпункту 14.1.147 пункту 14.1 статті 14 цього ж Кодексу є податком і справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Відповідно до пункту 269.1 статті 269 ПК України платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі. Останні ж. як визначає зміст підпункту 14.1.73 пункту 14.1. статті 14 цього Кодексу - це особи, яким, зокрема, на умовах оренди надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності.

Орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності - це обов'язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою (підпункт 14.1.136 пункту 14.1 статті 14 ПК України).

Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем, а підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки (пункт 288.1 статті 288 ПК України).

Орендна плата відповідно до ст. 21 Закону №161 - це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою; розмір, форма і строки внесення орендної плати встановлюються за згодою сторін в договорі оренди, крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, які встановлюються відповідно до Податкового кодексу України.

Згідно з пунктом 288.5 статті 288 ПК України розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу: а) не може бути меншою за розмір земельного податку:- для земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких проведено, - у розмірі не більше 3 відсотків їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування - не більше 1 відсотка їх нормативної грошової оцінки, для сільськогосподарських угідь - не менше 0.3 відсотка та не більше 1 відсотка їх нормативної грошової оцінки; - для земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено, - у розмірі не більше 5 відсотків нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області, для сільськогосподарських угідь - не менше 0.3 відсотка та не більше 5 відсотків нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі ; б) не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки.

Відповідно до рішення Болехівської міської ради від 30.05.2018 № 07-30/18 "Про внесення змін у рішення Болехівської міської ради від 24.05.2011 №31-07/11 "Положення про ставки, порядок визначення та сплати орендної плати за землі комунальної власності територіальної громади міста Болехова" встановлені ставки орендної плати за земельні ділянки, відповідно до якого встановлена ставка орендної плати за земельні ділянки, які не ввійшли до переліку у розмірі 9,0 відсотків.

Таким чином згідно з розрахунком Болехівської міської ради заборгованість ПрАТ "Шкіряник" з орендної плати за землю за період з 12.05.2025 до 31.12.2025 становить 880 грн 34 коп.

Відповідно до ст.629 Цивільного кодексу України, договір є обов'язковим для виконання сторонами.

Приписами ст. 610 ЦК України визначено, що порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання (неналежне виконання).

Відповідно до статей 73, 74 Господарського процесуального кодексу України доказами у справі є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність чи відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Зазначені вище норми процесуального закону спрямовані на реалізацію статті 13 Господарського процесуального кодексу України. Згідно з положеннями цієї статті судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін.

Суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також вірогідність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності (ст.86 ГПК України).

Обставини, встановлені рішенням суду в господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом (ч. 4 ст. 75 ГПК України).

За наведених обставин та правових норм, суд перевірив розрахунки кредитора та встановив, що грошові вимоги Болехівської міської ради до боржника Приватного акціонерного товариства "Шкіряник" в сумі 1 231 949 грн 56 коп. є обґрунтованими, підтвердженими належними та допустимими доказами та належить до визнання.

Крім того, Болехівська міська рада за подання заяви про грошові вимоги кредитора до боржника сплатила судовий збір в сумі 5 324 грн 80 коп. згідно платіжної інструкції № 2 від 03 лютого 2026 року, який також належить до визнання.

Черговість задоволення вимог кредиторів визначена статтею 64 Кодексу України з процедур банкрутства.

Згідно з абз. 5 п. 1 ч. 1 зазначеної вище норми, у першу чергу задовольняються: витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді.

Вимоги щодо сплати податків і зборів (обов"язкових платежів) задовольняються у третю чергу ( абз.1 ч.3 ст.64 Кодексу України з процедур банкрутства).

Вимоги кредиторів не забезпечені заставою задовольняються у четверту чергу ( ч.4 ст.64 Кодексу України з процедур банкрутства).

Таким чином грошові вимоги Болехівської міської ради в сумі 1 231 069 грн 22 коп., належать до третьої черги задоволення вимог кредиторів, грошові вимоги в сумі 880 грн 34 коп. - до четвертої черги задоволення вимог кредиторів, грошові вимоги в сумі 5 324 грн 80 коп. витрат на оплату судового збору - до першої черги задоволення вимог кредиторів. Керуючись ст. 1, 2, 60, 64 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд

ПОСТАНОВИВ:

задовольнити заяву Болехівської міської ради вх.№1124/26 від 09.02.2026 про визнання поточних кредиторських вимог до боржника.

Визнати поточні грошові вимоги Болехівської міської ради, 77202, пл.Івана Франка,12, м.Болехів, Калуський район, Івано - Франківська область ( код 04054270) до Приватного акціонерного товариства "Шкіряник", 77202, вул.Петрушевича,29, м.Болехів, Калуського району, Івано-Франківської області ( код 22173327) в сумі 1 237 274 (один мільйон двісті тридцять сім тисяч двісті сімдесят чотири) грн 36 коп. з яких:

- 1 231 069 (один мільйон двісті тридцять одна тисяча шістдесят дев'ять) грн 22 коп. - вимоги третьої черги;

- 880 (вісімсот вісімдесят) грн 34 коп. - вимоги четвертої черги;

- 5 324 ( п'ять тисяч триста двадцять чотири) грн 80 коп. - вимоги першої черги.

Ця ухвала суду є підставою для внесення відомостей про кредитора Болехівської міської ради до реєстру вимог кредиторів Приватного акціонерного товариства "Шкіряник".

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена до Західного апеляційного господарського суду в порядку та строки передбачені ст. 256, 257 Господарського процесуального кодексу України, ст. 9 Кодексу України з процедур банкрутства.

Дата підписання 10.03.2026

Суддя Т. В. Максимів