Справа №2а-1264/10/2370
10 січня 2011 р. м.Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Сауляк Ю.В., перевіривши апеляційну скаргу позивача Державної інспекції з контролю за цінами в Черкаській області на Постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 02.11.2010 року по справі за адміністративним позовом Державної інспекції з контролю за цінами в Черкаській області до Управління Держкомзему у Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області про стягнення економічних санкцій, -
Постановою Черкаського окружного адміністративного суду від 02.11.2010 року в задоволенні адміністративного позову Державної інспекції з контролю за цінами в Черкаській області до Управління Держкомзему у Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області про стягнення економічних санкцій - відмовлено.
Не погоджуючись з вказаною Постановою суду першої інстанції, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати вищевказану Постанову суду та постановити нову, якою адміністративний позов задовольнити повністю.
Ухвалою суду від 23 листопада 2010 року апеляційну скаргу було залишено без руху та надано апелянту строк до 07 грудня 2010 року для усунення недоліків по апеляційній скарзі, а саме: надати суду апеляційну скаргу, підписану належним чином.
Однак, в строк, наданий судом, недоліки апелянтом не усунуті.
Копія Ухвали про усунення недоліків від 23.11.2010 року направлена апелянту 23.11.2010 року та отримана ним 26.11.2010 року, що підтверджується повідомленням про вручення, яке міститься в матеріалах справи.
На підставі ч. 3 ст. 189 КАС України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 187 зазначеного Кодексу, застосовуються правила ст. 108 КАС України, у відповідності до яких апеляційна скарга підлягає поверненню скаржникам.
Керуючись ст. ст. 108, 189 КАС України, -
Апеляційну скаргу позивача Державної інспекції з контролю за цінами в Черкаській області на Постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 02.11.2010 року по справі за адміністративним позовом Державної інспекції з контролю за цінами в Черкаській області до Управління Держкомзему у Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області про стягнення економічних санкцій вважати неподаною та повернути особі, яка її подала разом з усіма доданими до неї документами.
Ухвала набирає чинності з моменту її проголошення, але може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів з дня набрання чинності Ухвали.
Суддя Ю.В. Сауляк
•¦