Провадження № 3/537/45/2026
Справа № 537/7266/25
16.02.2026 року м. Кременчук
Крюківський районний суд м. Кременчука у складі головуючої судді Мурашової Наталі Валентинівни, за участі секретаря Дьяченко В.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань у приміщенні суду адміністративний матеріал, який надійшов з Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, РНОКПП НОМЕР_1 , паспорт № НОМЕР_2 , посвідчення водія серії НОМЕР_3 від 03.10.2025 року, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,
за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП,
06 листопада 2025 року о 23:31 год. в м. Кременчук Полтавської області по вул. Республіканська, буд.63, водій ОСОБА_1 керував транспортним засобом ВАЗ 217130, д.н.з. НОМЕР_4 , з ознаками наркотичного сп'яніння, а саме, виражене тремтіння пальців рук, неприродна блідість. Проте відмовився від проходження огляду на стан наркотичного сп'яніння в установленому законом порядку, чим порушив п.2.5 Правил дорожнього руху.
Таким чином, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.
Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився, подав заяву про розгляд справи без його участі. Надав заперечення на протокол про адміністративне правопорушення, в якому зазначив, що не визнає вину у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, за яке він притягається до відповідальності. Вказав, що працівники поліції зупинили його безпідставно, оскільки він не порушував Правила дорожнього руху, транспортний засіб не перебуває у розшуку, ознак технічної несправності транспортного засобу не було. Після складання на нього постанови про накладення адміністративного стягнення за ч.1 ст.126 КУпАП, працівники поліції необґрунтовано звинуватили його в тому, що він має ознаки наркотичного сп'яніння, а саме, тремтіння пальців рук та неприродна блідість. Вважає, що зафіксовані у протоколі ознаки наркотичного сп'яніння, не можуть бути прийняті до уваги, оскільки на відеозаписі з нагрудних камер поліцейських відсутні будь-які ознаки тремтіння пальців рук, а оцінка кольору шкіри проводилася у нічний час, що не дозволяло об'єктивно визначити її стан. Інших ознак наркотичного сп'яніння зафіксовано не було та працівники поліції не вчиняли дій, направлених на їх виявлення. За результатами медичного огляду, який він пройшов 07 листопада 2025 року у КП «Полтавський обласний центр терапії залежностей Полтавської обласної ради», ознак наркотичного сп'яніння у нього не виявлено. Зазначив, що він не відмовлявся від проходження огляду на стан наркотичного сп'яніння, висловлював готовність його пройти. Однак незважаючи на це працівники поліції склали відносно нього протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.130 КУпАП за відмову пройти огляд на стан наркотичного сп'яніння. За таких обставин ОСОБА_1 вважав, що не вчиняв правопорушення, просив закрити провадження у справі за відсутністю в його діях складу правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП. Крім того, працівники на його вимогу не пред'явили службові посвідчення, чим порушили вимоги закону. Також ОСОБА_1 надав заяву, в якій просив розглянути справу у його відсутність, враховуючи надані ним письмові заперечення.
Дослідивши матеріали справи, суд установив наступне.
Відповідно до ст.1 та ст.8 Основного Закону Україна є правовою державою, де визнається і діє принцип верховенства права.
Згідно з положеннями ст.129 Конституції України суддя, здійснюючи правосуддя, є незалежним та керується верховенством права.
Завданням Кодексу України про адміністративні правопорушення є охорона прав і свобод громадян, власності, конституційного ладу України, прав і законних інтересів підприємств, установ і організацій, встановленого правопорядку, зміцнення законності, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі точного і неухильного додержання Конституції і законів України, поваги до прав, честі і гідності інших громадян, до правил співжиття, сумлінного виконання своїх обов'язків, відповідальності перед суспільством (ст. 1 КУпАП).
Відповідно до ст.7 КУпАП ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом. Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності. Застосування уповноваженими на те органами і посадовими особами заходів адміністративного впливу провадиться в межах їх компетенції, у точній відповідності з законом. Додержання вимог закону при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення забезпечується систематичним контролем з боку вищестоящих органів і посадових осіб, правом оскарження, іншими встановленими законом способами.
Статтею 280 КУпАП передбачено, що орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Пункт 1.3 Правил дорожнього руху (далі ПДР) передбачає, що учасники дорожнього руху зобов'язані знати й неухильно виконувати вимоги цих Правил, а також бути взаємно ввічливими.
В пункті 1.9 ПДР встановлено, що особи, які порушують ці Правила, несуть відповідальність згідно із законодавством.
Згідно з пунктом 2.5 ПДР водій повинен на вимогу поліцейського пройти в установленому порядку медичний огляд з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.
Відповідальність за порушення вимог пункту 2.5 ПДР передбачена статтею 130 КУпАП.
Відповідно до ч.1 ст.130 КУпАП керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, - тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік і на інших осіб - накладення штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення за обставин, наведених в протоколі про адміністративне правопорушення серії ЕПР1 №505617, складеному 07 листопада 2025 року поліцейським взводу 2 роти 2 Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції капралом поліції Тесленком М.С. підтверджується наступними доказами.
Направленням на огляд до КНМП «Кременчуцька міська лікарня планового лікування» водія транспортного засобу ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який мав ознаки наркотичного сп'яніння, а саме, виражене тремтіння пальців рук, неприродна блідість, з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, складеним працівником патрульної поліції 06.11.2025 року о 23:38 год.
Рапортом поліцейського взводу 2 роти 2 Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції капрала поліції Михно К. про те, що 06 листопада 2025 року під час патрулювання у складі екіпажу Залік 101 спільно із капралом поліції Тесленком М.С. за адресою м. Кременчук вул. Республіканська виявили та на підставі п.1 ч.1 ст.35 Закону України «Про Національну поліцію» зупинили транспортний засіб ВАЗ 217130, д.н.з. НОМЕР_4 . Водієві представилися, назвали причину зупинки, повідомили про відеозйомку на нагрудні бодікамери, встановили особу водія як ОСОБА_1 . Під час спілкування у водія були виявлені ознаки наркотичного сп'яніння, а саме, виражене тремтіння пальців рук, неприродна блідість. Від проходження огляду на визначення стану наркотичного сп'яніння у встановленому законодавством порядку ОСОБА_1 відмовився. Відносно ОСОБА_1 був складений протокол про адміністративне правопорушення серії ЕПР1 №505617 за ч.1 ст.130 КУпАП за порушення вимог п.2.5 ПДР та винесено постанову серії ЕНА №6100630 за ч.1 ст.126 КУпАП.
Події зазначені у рапорті працівника поліції об'єктивно підтверджені поданими відеозаписами, на яких зафіксоване правопорушення, вчинене ОСОБА_1 за обставин, зазначених в протоколі про адміністративне правопорушення. Також на відеозапису зафіксовано, що працівники поліції зупинили транспортний засіб під керуванням водія ОСОБА_1 , з дотриманням закону повідомили ОСОБА_1 причину зупинки транспортного засобу під його керуванням - відсутність чинного страхового полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Також працівники поліції представились, на вимогу водія - пред'явили службові посвідчення, роз'яснили права. Поведінка ОСОБА_1 не відповідала обстановці, а саме він заперечував очевидні факти, а саме пред'явлення йому працівником поліції свого посвідчення, повідомлення йому про законну причину зупинки. Зафіксована відмова водія ОСОБА_1 , який керував транспортним засобом пройти огляд на стан наркотичного сп'яніння в установленому законом порядку на вимогу працівника поліції виразилась в тому, що він не проїхав до медичного закладу, посилаючись на вигадані ним обставини, а саме що працівники поліції не пред'явили йому посвідчення, не повідомили причину зупинки. У відповідь працівники поліції роз'яснили водію, що така його поведінка буде розцінена як відмова від проходження огляду на стан наркотичного сп'яніння в установленому законом порядку, роз'яснили наслідки такої відмови - порушення п.2.5. ПДР та складення протоколу про адміністративне правопорушення про притягнення його за ч.1 ст.130 КУпАП. Але водій продовжив вчиняти названі дії, чим фактично відмовився відмовився пройти огляд на стан наркотичного сп'яніння в установленому законом порядку. І цим діям працівники поліції надали правильну правову кваліфікацію - оцінили як відмову пройти огляд на стан сп'яніння - порушення п.2.5. ПДР, про що склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.
Працівники поліції провели відеозйомку вчиненого ОСОБА_1 правопорушення та його оформлення з дотриманням положень ч.5 розділу ІІ Інструкції із застосування органами та підрозділами поліції технічних приладів і технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, затвердженої Наказом Міністерства внутрішніх справ України 18.12.2018 року №1026, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11.01.2019 року за №28/32999. Матеріали відеозапису з камер долучені до протоколів про адміністративне правопорушення.
В обґрунтування законності підстав зупинки транспортного засобу під керуванням ОСОБА_1 суду також подано постанову про накладення адміністративного стягнення у справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі серії ЕНА №6100630 від 06 листопада 2025 року, якою ОСОБА_1 визнаний винуватим за ч.1 ст.126 КУпАП із накладенням стягнення у виді штрафу у розмірі 425,00 грн. по факту керування ним 06.11.2025 року о 23 год. 31 хв. в м. Кременчук по вул. Лікаря Бончука, буд.1 транспортним засобом ВАЗ 217130, д.н.з. НОМЕР_4 , без чинного страхового полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Відомостей щодо оскарження даної постанови матеріали справи не містять та ОСОБА_1 не надав. Також дана постанова підтверджує факт керування ОСОБА_1 транспортним засобом 06.11.2025 року о 23 год. 31 хв.
Довідкою відділення адміністративної практики Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції від 07.11.2026 року про те, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , отримував посвідчення водія серії НОМЕР_3 від 03.10.2025 року. Протягом року не притягався до адміністративної відповідальності за ст.130 КУпАП.
У рішенні по справі «О' Галлоран та Франціс проти Сполученого Королівства» від 29.06.2007 року, Європейський суд з прав людини у складі його Великої палати постановив, що будь-яка особа, яка володіє чи керує автомобілем, підпадає під дію спеціальних правил, оскільки володіння та використання автомобілів є таким, що потенційно може завдати серйозної шкоди. Ті, хто реалізували своє право володіти автомобілями та їздити на них, тим самим погодились нести певну відповідальність та виконувати додаткові обов'язки у правовому полі.
Отже, ОСОБА_1 реалізував своє право володіти та керувати автомобілем, тим самим погодився нести певну відповідальність та виконувати додаткові обов'язки у правовому полі згідно встановлених норм закону держави Україна.
Суд вважає безпідставними доводи ОСОБА_1 про відсутність в його діях складу правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, по факту відмови від проходження огляду на стан наркотичного сп'яніння водія, який керував транспортним засобом з ознаками наркотичного сп'яніння, оскільки вони спростовуються відеозаписом з камер працівників поліції.
Доводи ОСОБА_1 про те, що працівник поліції не пред'явив на його вимогу службове посвідчення також спростовується дослідженим відеозаписом з нагрудної камери, з якого вбачається, що працівник поліції неодноразово пред'являв ОСОБА_1 своє службове посвідчення.
Порядок проходження огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції визначений ст. 266 КУпАП, «Порядком направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, і проведення такого огляду», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України № 1103 від 17.12.2008 року, та регулюється «Інструкцією про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції», затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства охорони здоров'я України № 1452/735 від 09.11.2015 року.
Відповідно до ст.266 КУпАП огляд особи, яка керувала транспортним засобом, морським, річковим, малим, спортивним судном або водним мотоциклом, на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, проводиться поліцейським з використанням спеціальних технічних засобів. Під час проведення огляду осіб поліцейський застосовує технічні засоби відеозапису, а в разі неможливості застосування таких засобів огляд проводиться у присутності двох свідків. Матеріали відеозапису обов'язково долучаються до протоколу про адміністративне правопорушення.
У разі незгоди особи, яка керувала транспортним засобом, морським, річковим, малим, спортивним судном або водним мотоциклом, на проведення огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, поліцейським з використанням спеціальних технічних засобів або в разі незгоди з його результатами огляд проводиться в закладах охорони здоров'я. Перелік закладів охорони здоров'я, яким надається право проведення огляду особи на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують її увагу та швидкість реакції, затверджується управліннями охорони здоров'я місцевих державних адміністрацій. Проведення огляду осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, в інших закладах забороняється.
Огляд осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, здійснюється в закладах охорони здоров'я не пізніше двох годин з моменту встановлення підстав для його здійснення. Огляд у закладі охорони здоров'я та складення висновку за результатами огляду проводиться в присутності поліцейського. Кожний випадок огляду осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, у закладі охорони здоров'я реєструється в порядку, визначеному спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі охорони здоров'я.
Огляд особи на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують її увагу та швидкість реакції, проведений з порушенням вимог цієї статті, вважається недійсним.
За таких обставин, не має правового значення висновок щодо результатів медичного огляду з метою встановлення факту вживання психоактивної речовини та стану сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів від 07.11.2025 року, виданий лікарем КП «Полтавський обласний центр терапії залежностей Полтавської обласної ради», яким встановлено, що у ОСОБА_1 ознак алкогольного та наркотичного сп'яніння не виявлено, оскільки 1) в порушення вимог ст.266 КУпАП огляд на стан сп'яніння проведений пізніше двох годин з моменту встановлення підстав для його здійснення та без присутності працівників поліції; 2) водій ОСОБА_1 , який керував транспортним засобом, притягається до відповідальності за порушення п.2.5 ПДР, тобто за відмову від проходження огляду на стан сп'яніння в установленому законом порядку на вимогу працівників поліції, а не за керування транспортним засобом в стані сп'яніння.
Відповідно до розділу І Інструкції про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, огляду на стан сп'яніння підлягають водії транспортних засобів, щодо яких у поліцейського уповноваженого підрозділу Національної поліції України (далі поліцейський) є підстави вважати, що вони перебувають у стані сп'яніння згідно з ознаками такого стану.
У разі наявності підстав вважати, що водій транспортного засобу перебуває у стані наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, згідно з ознаками, визначеними в пункті 4 розділу I цієї Інструкції, поліцейський направляє цю особу до найближчого закладу охорони здоров'я згідно п.12 розділу І Інструкції.
Згідно з вимогами розділу І п. 4 Інструкції, ознаками наркотичного сп'яніння є: наявність однієї чи декількох ознак стану алкогольного сп'яніння (крім запаху алкоголю з порожнини рота), тобто порушення координації рухів, порушення мови, виражене тремтіння пальців рук, різка зміна забарвлення шкірного покриву обличчя, поведінка, що не відповідає обстановці; звужені чи дуже розширені зіниці, які не реагують на світло; сповільненість або навпаки підвищена жвавість чи рухливість ходи, мови; почервоніння обличчя або неприродна блідість.
Зовнішній огляд ОСОБА_1 та його поведінка давали підстави працівникам поліції вважати наявними у нього ознак наркотичного сп'яніння, що підтверджено відеозаписом з камер поліції.
Таким чином, суд вважає доведеною вину водія ОСОБА_1 , який керував транспортним засобом з ознаками наркотичного сп'яніння, у відмові від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан наркотичного сп'яніння, тому його дії правильно кваліфіковані за ч.1 ст.130 КУпАП.
Відповідно до вимог ст.33 КУпАП при призначенні стягнення суд враховує характер правопорушення, особу правопорушника.
На підставі викладеного, суд приходить до висновку про необхідність призначення ОСОБА_2 стягнення у вигляді штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами, в межах санкції закону за вчинене ним правопорушення.
Як неодноразово вказував Європейський суд з прав людини, право на вмотивованість судового рішення сягає своїм корінням більш загального принципу, втіленого в Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, який захищає особу від сваволі; рішення національного суду повинно містити мотиви, які достатні для того, щоб відповісти на істотні аспекти доводів сторони (рішення у справі «Руїз Торія проти Іспанії», §§ 29-30). Це право не вимагає детальної відповіді на кожен аргумент, використаний стороною (§ 2 рішення у справі «Хірвісаарі проти Фінляндії»).
Відповідно до ст.40-1 КУпАП та ЗУ «Про судовий збір» у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення особою, на яку накладено таке стягнення, сплачується судовий збір. Розмір і порядок сплати судового збору встановлюється законом.
Відповідно до п.5 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення ставка судового збору встановлюється у розмірі 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Керуючись ст.ст. 40-1, 130, 283, 284, 307, 308 КУпАП, суд
ОСОБА_1 визнати винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, та призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 17000 (сімнадцять тисяч) грн. 00 коп., з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 (один) рік.
Штраф підлягає добровільній сплаті протягом 15 днів з дня вручення копії постанови, а в разі оскарження такої постанови - не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
У разі несплати правопорушником штрафу у зазначений строк, у порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника ОСОБА_1 стягується подвійний розмір штрафу у розмірі 34000 (тридцять чотири тисячі) грн. 00 коп.
Стягнути з правопорушника ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 665 (шістсот шістдесят п'ять) грн. 60 коп.
Стягувач: держава.
Реквізити для сплати штрафу: Отримувач коштів: ГУК Полтав.обл/Полтавська/21081300, рахунок отримувача № UA048999980313050149000016001, Код отримувача за ЄДРПОУ : 37959255, Банк отримувача : Казначейство України (ЕАП).
Реквізити для сплату судового збору: Отримувач коштів: ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106, Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37993783, Банк отримувача Казначейство України (ЕАП), рахунок отримувача № UA908999980313111256000026001, код класифікації доходів бюджету 22030106, призначення платежу 101 __________(код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8), реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, в разі якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган Міністерства доходів і зборів України і має відповідну відмітку у паспорті); Судовий збір, стягнутий з ___________ (ПІБ чи назва установи, організації з якої стягується судовий збір) на користь держави, за рішенням №_/_/__(номер рішення про стягнення судового збору). При заповненні платіжного документа у графі "Код платника" платником судового збору - юридичною особою зазначається код ЄДРПОУ, а платником - фізичною особою - ідентифікаційний код, а при його відсутності, у зв'язку з релігійними переконаннями, зазначаються його паспортні дані.
Боржник: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , паспорт № НОМЕР_2 , посвідчення водія серії НОМЕР_3 від 03.10.2025 року, місце проживання: АДРЕСА_1 .
На постанову може бути подано апеляційну скаргу до Полтавського апеляційного суду протягом 10 днів з моменту винесення постанови. Учасник справи, якому постанова не була вручена у день її винесення, може подати клопотання про поновлення пропущеного строку для подання апеляційної скарги, якщо така скарга подана протягом 10 днів з дня вручення йому постанови.
Повний текст постанови складений та оголошений 23.02.2026 року з підстав відключень електроенергії.
Суддя Мурашова Наталя Валентинівна