Ухвала від 12.01.2011 по справі 2-3432/10

Копія.

Справа № 2-3432/10

УХВАЛА

12 січня 2011 року м. Полтава

Суддя Ленінського районного суду міста Полтави Юхно С.П., вивчивши матеріали цивільної справи за позовом Публічного акціонерного товариства «Марфін Банк» в особі представника ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Приватне підприємство «Морена-Авіс» про звернення стягнення на предмет іпотеки, -

ВСТАНОВИВ:

09 грудня 2010 року представник ПАТ «Морфін Банк» ОСОБА_1 звернулася до суду із позовною заявою до ОСОБА_2, третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Приватне підприємство «Морена-Авіс» про звернення стягнення на предмет іпотеки

У позовній заяві зазначено, що відповідачка ОСОБА_2 проживає за адресою: АДРЕСА_1

10 січня 2011 року на запит суду надійшла довідка про реєстрацію місця проживання ( перебування ) фізичної особи, відповідачки ОСОБА_2: АДРЕСА_1

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 109 ЦПК України, позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.

Згідно вимог п. 4 ч. 3 ст. 121 ЦПК України, позовна заява повертається: якщо справа не підсудна цьому суду.

Таким чином, суд приходить до висновку про повернення ПАТ «Марфін Банк» позовної заяви про так як відповідачка ОСОБА_2 не зареєстрована на території Ленінського району м. Полтави, позовну заяву слід повернути позивачу для пред'явлення її до Октябрського районного суду м. Полтава - за місцем реєстрації відповідача.

Позивачу, на підставі ст. 83 ЦПК України, підлягає поверненню сплачені при подачі позову сума судового збору та коштів на оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 83, 109, 121 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Марфін Банк» в особі представника ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Приватне підприємство «Морена-Авіс» про звернення стягнення на предмет іпотеки, повернути позивачу для подачі її до Октябрського районного суду м. Полтави за місцем реєстрації відповідача..

Повернути філії ПАТ «Марфін Банк» у м. Полтаві, юридична адреса: м. Полтава, вул. Фрунзе, 2, МФО 331973, ЄДРПОУ 33647544 сплачені при подачі позову судовий збір (державне мито) в сумі 931 грн. 98 коп. згідно платіжного доручення № 2 від 09 грудня 2010 року та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 120 грн. 00 коп. згідно платіжного доручення № 3 від 09 грудня 2010 року.

Ухвалу може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду Полтавської області через Ленінський районний суд м. Полтави шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

ВІРНО:

Суддя Ленінського районного

суду м. Полтави С.П. Юхно

Попередній документ
13425929
Наступний документ
13425932
Інформація про рішення:
№ рішення: 13425930
№ справи: 2-3432/10
Дата рішення: 12.01.2011
Дата публікації: 14.01.2011
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Подільський районний суд міста Полтави
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (19.05.2010)
Дата надходження: 11.01.2010
Предмет позову: стягнення заборгованості за кредитним договором
Розклад засідань:
10.11.2025 08:30 Рівненський міський суд Рівненської області