вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
про відкладення розгляду справи
"19" лютого 2026 р. Справа№ 927/592/25
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Кравчука Г.А.
суддів: Сибіги О.М.
Коробенка Г.П.
при секретарі судового засідання: Нагулко А.Л.
за участю представників сторін: згідно протоколу судового засідання від 19.02.2026
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Приватного підприємства "Новгород-Сіверська рибоводно-меліоративна станція"
на рішення Господарського суду Чернігівської області від 16.10.2025 (повний текст складено 27.10.2025)
у справі № 927/592/25 (суддя Сидоренко А.С.)
за позовом Заступника керівника Чернігівської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області
до Приватного підприємства "Новгород-Сіверська рибоводно-меліоративна станція"
про скасування державної реєстрації права постійного користування,
У провадженні Північного апеляційного господарського суду перебуває апеляційна скарга Приватного підприємства "Новгород-Сіверська рибоводно-меліоративна станція" на рішення Господарського суду Чернігівської області від 16.10.2025 у справі № 927/592/25, розгляд якої призначено на 19.02.2026.
06.01.2026 до суду від Чернігівської обласної прокуратури надійшов відзив на апеляційну скаргу.
16.01.2026 до суду від представника відповідача адвоката Вєтрової О.В. надійшла відповідь на відзив на апеляційну скаргу.
У судове засідання апеляційної інстанції 19.02.2026 з'явились прокурор та представник відповідача. Представник позивача не з'явився, про дату, час та місце судового засідання був повідомлений належним чином, причини неявки суду невідомі.
Відповідно до ч. 1 ст. 216 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України), суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених частиною другою статті 202 цього Кодексу.
Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 202 ГПК України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав: перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.
Відповідно до ч. 11 ст. 270 ГПК України, суд апеляційної інстанції відкладає розгляд справи в разі неявки у судове засідання учасника справи, стосовно якого немає відомостей щодо його повідомлення про дату, час і місце судового засідання, або за його клопотанням, коли повідомлені ним причини неявки будуть визнані судом поважними.
З огляду на неявку представника позивача, з метою всебічного, повного та об'єктивного розгляду справи, колегія суддів вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст.ст. 216, 234, 270 ГПК України, Північний апеляційний господарський суд,
1. Розгляд апеляційної скарги Приватного підприємства "Новгород-Сіверська рибоводно-меліоративна станція" на рішення Господарського суду Чернігівської області від 16.10.2025 у справі № 927/592/25 відкласти на 24 березня 2026 року о 15 год 00 хв, який відбудеться у приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А, зал судових засідань № 8, 2-й поверх.
2. Судове засідання відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А. (зал судових засідань №8).
3. Особа, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду: представник Приватного підприємства "Новгород-Сіверська рибоводно-меліоративна станція" адвокат Вєтрова Оксана Віталіївна (логін - ІНФОРМАЦІЯ_1 ).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями Північного апеляційного господарського суду.
Головуючий суддя Г.А. Кравчук
Судді О.М. Сибіга
Г.П. Коробенко