14.12.10р.Справа № Б38/113-09
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Бондарєв Е.М.
при секретарі судового засідання Мороз Г. С.
за участю представників сторін:
від кредитора - не з'явився
від боржника - Яковлєв Ю. В. - ліквідатор
розглянувши справу
за заявою управління Пенсійного фонду України в Самарському районі м.Дніпропетровська, м.Дніпропетровськ
до боржника товариства з обмеженою відповідальністю "Тако-Буд", м. Дніпропетровськ, вул. Молодогвардійська, 2-Д (ЄДРПОУ35341863)
про визнання грошових вимог на суму 18 090,19 грн.
Справа про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Тако-Буд", м.Дніпропетровськ перебуває на стадії ліквідації.
Згідно ст.25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" до повноважень ліквідатора входить заявлення в установленому порядку заперечень по заявлених до боржника вимогах кредиторів.
Ліквідатор Яковлєв Ю. В. розглянув грошові вимоги повідомив, що грошові вимоги управління Пенсійного фонду України в Самарському районі м.Дніпропетровська у сумі 18 090,19 грн. відхиляються у зв'язку з відсутністю доказів здійснення товариством з обмеженою відповідальністю "Тако-Буд", м.Дніпропетровськ господарської діяльності та доказів наявності у боржника найманих працівників, яким нарахована заробітна плата, кредитором не надано.
Враховуючи викладене, суд призначив розгляд грошових вимог управління Пенсійного фонду України в Самарському районі м.Дніпропетровська у судовому засіданні за участю представника останнього та ліквідатора Яковлєва Ю. В.
Кредитор явку свого повноважного представника в судове засідання не забезпечив.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне відкласти розгляд грошових вимог на іншу дату.
Керуючись ст.ст.77, 86 Господарського процесуального кодексу України, ст.25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд,-
Відкласти розгляд грошових вимог на 18.01.11 р. о 10:15.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті №16 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а.
До судового засідання подати:
Кредитору - письмові пояснення щодо розрахунку грошових вимог до банкрута.
Явка в судове засідання ліквідатора, представника кредитора обов'язкова.
Суддя Е.М. Бондарєв