Україна
Донецький окружний адміністративний суд
16 лютого 2026 року Справа№200/154/26
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Буряк І.В., розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження у письмовому провадженні адміністративний позов Приватного акціонерного товариства «Красногорівський вогнетривкий завод» до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, про визнання протиправним та скасування розрахунку,
Приватне акціонерне товариство «Красногорівський вогнетривкий завод» (далі - позивач, Товариство) звернулося до Донецького окружного адміністративного суду із позовною заявою до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області (далі - відповідач, ГУ ПФУ в Донецькій області) за змістом якого просить суд:
визнати протиправним та скасувати розрахунок сум фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, що підлягають відшкодуванню, призначених особам, які були зайняті на інших роботах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до пунктів «б» - «з» статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та пунктів 2-8 частини другої статті 114 Закону України «Про загальнообов'язкове пенсійне страхування» з грудня 2024 року на суму 96 911,76 грн (вих.№22886/Р від 12.12.2024), який складено Головним управлінням Пенсійного фонду України у Донецькій області.
В обґрунтування позову вказано, що Товариство ознайомилося в електронному суді з матеріалами справи № 200/6836/25 про стягнення з Товариства 1 0549 973,73 грн заборгованості з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій по Списку № 2. У матеріалах вказаної справи наявний Розрахунок фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за Списком № 2 на загальну суму 96 911,76 грн.
Позивач стверджує, що відповідний розрахунок не отримував, а тому був позбавлений можливості надати свої заперечення щодо такого, у законодавчо встановлені терміни.
Позивач наголошує, що спірний розрахунок є актом індивідуальної дії та, у випадку його не оскарження, набуває зобов'язального характеру.
Водночас Товариство має розумні сумніви щодо спірного розрахунку з огляду на таке.
На території Товариства з 2014 року розміщувалися підрозділи Збройних Сил України, з 24.02.2022 підприємством опинилося в зоні активних бойових дій, а з 12.11.2024 м. Красногорівка належить до тимчасово окупованої території України.
Українське законодавство передбачає особливі правовідносини з підприємствами, які знаходяться на окупованих територіях.
Поряд із цим відповідач зобов'язаний направити Товариству відповідні розрахунки, що врегульовано Інструкцією від 19.12.2003 № 21-1.
Водночас з моменту набрання чинності Постановою правління ПФУ від 20.03.2024 № 7-1 (тобто з 03.05.2024 - дати набрання зміненої редакції п. 6.8) ГУ ПФУ в Донецькій області не мало ні можливості, ні повноважень надсилати розрахунки підприємствам, які знаходяться на окупованих територіях України. Відповідно без розрахунків сума зобов'язання не виникає. Відомості по особам, які набули пільговий стаж на таких підприємствах, організаціях, обліковуються в органах пенсійного фонду за місцем призначення пенсії та відображаються в окремій відомості згідно додатку 8а.
Отже, стверджує позивач, обов'язок з відшкодування витрат на пільгові пенсії в період окупації не виникає через законодавчі зміни та виникне після деокупації.
Окрім того, відповідачем не надано належних доказів отримання позивачем спірного розрахунку.
Також позивач стверджує, що після ознайомлення з матеріалами справи №200/6836/25, направив відповідачу заперечення від 26.09.2025 № Юр-5/25, за змістом яких намагався провести звірку фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за спірний період. Однак відповіді по суті ГУ ПФУ в Донецькій області на вказане звернення не надало.
Позивач стверджує, що органом пенсійного фонду порушено положення Закону України «Про адміністративну процедуру» та вимоги ст. 6 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг».
Ухвалою суду від 09.01.2026 позовна заява залишалась без руху, у встановлений судом строк, недоліки усунуто.
Ухвалою суду від 19.01.2026 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі. Розгляд справи вирішено проводити у порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін за наявними у справі матеріалами. Витребувано у відповідача докази у справі.
ГУ ПФУ в Донецькій області подано відзив на позовну заяву, де викладено заперечення проти доводів останньої та прохання у позові відмовити, з огляду на таке.
Відповідно вимог чинного законодавства на позивача покладається обов'язок відшкодування органам пенсійного фонду фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.
Місцезнаходженням позивача є м. Красногорівка, Мар?їнський район Донецької області та відповідно Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), затверджений наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25.04.2022 № 75 (зі змінами), який діяв до 27.12.2022 Марі?їнська МТГ віднесена до територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).
Водночас відповідно до Переліку № 376, який набрав чинності з 20.03.2025 м. Красногорівка є тимчасово окупованим з 12.11.2024.
Проте, з позивач 24.02.2022 по теперішній день не повідомив відповідача про наявність дійсної поштової адреси для отримання кореспонденції. Таким чином, у зв'язку з відсутністю у відповідача можливості надсилати Товариству розрахунку засобами поштового зв'язку, ГУ ПФУ в Донецькій області надсилало такі на єдино відому адресу - електронну пошту Товариства, з якої до позивача від відповідача у минулому надходили листи.
Позаяк, стверджує відповідач, несвоєчасність направлення органами ПФУ розрахунку не впливає на встановлення наявності і визначення розміру сум витрат на виплату і доставку пенсій та не звільняє підприємства від обов'язку їх відшкодування.
Щодо не розгляду відповідачем заперечень, надісланих позивачем листом від 26.09.2025 № Юр-5/25, то вказане не відповідає дійсності, оскільки на вказані заперечення надано відповідь листом від 29.10.2025 № 0500-0508-8/112482.
Щодо тверджень позивача про відсутність можливості перевірити правильність розрахунків, то нормами чинного законодавства не передбачено, що органу ПФУ зобов'язані надавати страхувальнику доказу призначення та фактичної виплати пенсій його працівникам (колишнім працівникам)
Щодо застосування Закону України «Про адміністративну процедуру», то розрахунок витрат на виплату і доставку пенсій, не є адміністративним актом, визначеним Законом України «про адміністративну процедуру».
Крім того, розрахунок фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, оформлений належним чином у відповідності до Інструкції № 21-1, є єдиним документом, який підтверджує фактичні витрати на виплату та доставку пільгових пенсій.
04 лютого 2026 року відповідачем надано частину витребуваних доказів у справі, а також повідомлено суду, що решта буде надана після їх надходження до відповідача.
13 лютого 2026 року позивачем подано заяву у порядку п. 3 ч. 3 ст. 44 КАС України, де викладено доводи та міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду й заперечення проти доводів відповідача, а саме Товариство спростовує доводи ГУ ПФУ в Донецькій області щодо правової природи оспорюваного розрахунку, як первинного документа, та доводи щодо незастосовності положень Закону України «Про адміністративну процедуру».
Наполягає на тому, що не одержував спірний розрахунок в електронній формі, а відповідач не надав доказів одержання адресатом відповідного розрахунку.
Фактичні обставини, встановлені судом у справі, такі.
Товариство є юридичною особою, включено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (код 00191744), зареєстровано за адресою: 85630, Мар'їнський р-н, Донецька обл., місто Красногорівка, вулиця Ахтирського, будинок 4.
У матеріалах справи наявний розрахунок сум фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, що підлягають відшкодуванню, призначених особам, які були зайняті на інших роботах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до пунктів «б» - «з» статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та пунктів 2-8 частини другої статті 114 Закону України «Про загальнообов'язкове пенсійне страхування» з грудня 2024 року на суму 96 911,76 грн (вих.№22886/Р від 12.12.2024), який складено Головним управлінням Пенсійного фонду України у Донецькій області.
Вказаний розрахунок супровідним листом від 20.12.2024 № 0500-0508-8/122614 направлено на електронну пошту: gerasimenko@gir.ua та kroz@gir.ua.
Товариство листом від 26.09.2025 за № Юр-5/25 направило ГУ ПФУ в Донецькій області заперечення на розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій особам, які були зайняті на інших роботах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до пунктів «б» - «з» статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та пунктів 2-8 частини другої статті 114 Закону України «Про загальнообов'язкове пенсійне страхування» за період з серпня 2020 року та за період з листопада 2020 року по червень 2025 року включно, зазначило про таке.
Товариство відповідні розрахунки не отримувало, а тому не мало змоги надати свої заперечення.
За результатами аналізу розрахунків повідомлено про їх відхилення з мотивів необґрунтованості, адже такі не підтверджені понесенням витрат, тож з розрахунків не зрозуміло, як сформовані показники, що свідчить про недотримання вимог щодо обґрунтованості адміністративного акта (ст.ст. 8, 72 Закону України «Про адміністративну процедуру».
У вказаному листі надано офіційну електронну адресу підприємства kroz@gir.ua.
Також викладено прохання надати документи, згідно наведеного у запереченнях переліку та на підставі ст. 17 Закону України «Про адміністративну процедуру» повідомити Товариство про час і дату розгляду заперечень та надати. можливість участі у розгляді у режимі відеоконференції.
Листом «Про надання відповіді на заперечення» від 29.10.2025 № 0500-0508-8/112482 ГУ ПФУ в Донецькій області повідомлено таке.
Закон № 1058 та Інструкцією № 21-1 визначено загальний (позасудовий) порядок відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій та передбачено обов'язок органів ПФУ надсилати страхувальнику відповідні розрахунки. Проте ані Закон № 1058, ані Інструкція № 21-1 не покладають на органи пенсійного фонду обов'язок надсилати страхувальнику докази фактичної виплати пенсій.
Окрім того, запитувана інформація належить до. персональних даних та конфіденційної інформації про особу, поширення якої без згоди суб'єкта персональних даних за загальним правилом не допускається.
З питань проведення слухань щодо розгляду заперечень, то спірне питання немає ознак для врегулювання його відповідно норм Закону України «Про адміністративну процедуру».
Крі того, у матеріалах справи наявні: перелік пенсіонерів Товариства по яким відбувалося нарахування сум з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за період жовтень - грудень 2024 року; перелік електронних пенсійних справ пенсіонерів; відомості про фактичні витрати Додаток 8; докази надсилання розрахунку за грудень 2024 року; листи щодо підтвердження зарахування пенсійних коштів АТ «Ощадбанк» та АТ КБ «Приватбанк».
Правова позиція суду обґрунтована таким.
Закон України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV (далі - Закон № 1058, у редакції, чинній на момент спірних правовідносин)
Пункт 2 Розділ XV «Прикінцеві положення».
Пенсійне забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах, які відповідно до цього Закону мають право на пенсію на пільгових умовах, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди.
До запровадження пенсійного забезпечення через професійні та корпоративні фонди особам, зазначеним в абзаці першому цього пункту, пенсії призначаються за нормами цього Закону.
Покриття витрат Пенсійного фонду на виплату і доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах відповідно до статей 13 і 14 Закону України "Про пенсійне забезпечення" та частин другої і третьої статті 114 цього Закону до досягнення пенсійного віку, визначеного статтею 26 цього Закону, здійснюється у такому порядку:
підприємства та організації (крім сільськогосподарських товаровиробників, віднесених до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені підпунктом 4 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України) вносять до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, крім тих, які були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України; на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, а також на інших роботах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" та частини другої статті 114 цього Закону, - до набуття права на пенсію за віком відповідно до цього Закону за раніше діючим порядком;
за рахунок коштів Державного бюджету України пенсії, призначені особам відповідно до пунктів "б"-"з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (стосовно осіб, які на дату відшкодування віднесені до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені підпунктом 4 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України, статті 14 Закону України "Про пенсійне забезпечення", пунктів 2-8 частини другої статті 114 цього Закону (стосовно осіб, які працювали у сільськогосподарських товаровиробників, які на дату відшкодування віднесені до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені підпунктом 4 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України) та частини третьої статті 114 цього Закону.
У разі недостатності зазначених коштів фінансування суми, якої не вистачає для повного покриття витрат на виплату та доставку таких пенсій, здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.
Закон України Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування 26.06.1997 № 400/97-ВР (далі - Закон № 400, у редакції, чинній на момент спірних правовідносин)
Стаття 1. Платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є:
1) суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, їх об'єднання, бюджетні, громадські та інші установи та організації, об'єднання громадян та інші юридичні особи, а також фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників
2) філії, відділення та інші відокремлені підрозділи платників податку, зазначених у пункті 1 цієї статті, що не мають статусу юридичної особи, розташовані на території іншої, ніж платник збору, територіальної громади;
Для платників збору, визначених пунктами 1 і 2 частини першої статті 1 цього Закону, крім платників, віднесених до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені підпунктом 4 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України, об'єктом оподаткування є також фактичні витрати на виплату і доставку пенсій, призначених до дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" відповідно до пунктів "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" та призначених після дня набрання чинності зазначеним Законом відповідно до пунктів 2-8 частини другої статті 114 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" у період до досягнення працівниками пенсійного віку, передбаченого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування";
Постановою Правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 № 21-1, затверджено Інструкцію про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України (далі - Інструкція № 21-1)
Пункт 6.1. Для підприємств та організацій (крім сільськогосподарських товаровиробників, віднесених до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені у підпункті 4 пункту 291.4 статті 291 глави 1 розділу XIV Податкового кодексу України) відшкодуванню підлягають фактичні витрати на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідно до статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та частини другої статті 114 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»:
особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за Списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, крім тих, які були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за Списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України;
Пункт 6.4. Розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається органами Пенсійного фонду України щорічно у розрахунках фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 "Прикінцевих положень" Закону (згідно з додатками 6 та 7), які надсилаються підприємствам до 20-го січня поточного року та протягом місяця з новопризначених (перерахованих) пенсій.
Пункт 6.5 Розрахунки формуються програмними засобами Інтегрованої комплексної інформаційної системи (ІКІС) Пенсійного фонду України до 01 січня поточного року та протягом місяця з дня прийняття рішення про призначення нової пенсії (підсистема «Призначення та виплата пенсій на базі електронної пенсійної справи» (ППВП ЕПС)) за даними відомостей, сформованих згідно з додатком 8. Уповноважені особи підписують розрахунки та передають їх підрозділам, відповідальним за направлення їх платникам.
Пункт 6.7. Підприємства щомісяця до 25-го числа вносять до Пенсійного фонду зазначену в розрахунку місячну суму фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
Суми фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за період з дати призначення пенсії до дати складання розрахунку фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 "Прикінцевих положень" Закону, сплачуються одночасно із оплатою фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за перший поточний місяць.
Пункт 6.8. У разі призначення пенсій на пільгових умовах особам, які мають необхідний стаж роботи не за місцем призначення цієї пенсії, орган Пенсійного фонду за місцем призначення пенсії надсилає розрахунок згідно з додатками, зазначеними у пункті 6.4 цієї глави для зазначених підприємств, у двох примірниках через орган Пенсійного фонду за місцезнаходженням цього підприємства. Відшкодування сум фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, у таких випадках здійснюється підприємством на рахунки органу Пенсійного фонду за місцезнаходженням підприємства.
Підприємствам та організаціям, які мають місцезнаходження на тимчасово окупованій території України, розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, визначені в пункті 6.4 цієї глави, не надсилаються.
(Пункт 6.8 глави 6 доповнено новим абзацом згідно з Постановою Пенсійного фонду № 26-1 від 10.12.2014; із змінами, внесеними згідно з Постановою Пенсійного фонду № 7-1 від 20.03.2024)
Відомості по особах, які набули пільговий стаж на таких підприємствах, організаціях, обліковуються в органах Пенсійного фонду за місцем призначення пенсії та відображаються в окремій відомості згідно з додатком 8а.
Наказом Міністерства розвитку громад та територій 22.12.2022 № 309 (чинний з 27.12.2022, втрата чинності - 20.03.2025) затверджено Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією
Вказаним переліком визначено, що м. Красногорівка Мар'їнської міської територіальної громади є окупованим з 12.11.2024.
Наказом Міністерства розвитку громад та територій від 28.02.2025 № 376 (набрання чинності - 20.03.2025) затверджено Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією
Вказаним переліком визначено, що м. Красногорівка Мар'їнської міської територіальної громади є окупованим з 12.11.2024.
Висновки суду.
Не є спірним у справі, що Товариство належить до кола платників, які здійснюють відшкодування органам пенсійного фонду фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідно до статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та частини другої статті 114 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
Підставою для відшкодування підприємством органам Пенсійного фонду витрат на виплату та доставку пільгових пенсій є розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за відповідний період.
Тому, розрахунок фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, оформлений належним чином у відповідності до Інструкції 21-1, є єдиним документом, який підтверджує фактичні витрати на виплату та доставку пенсій за Списком № 1.
Такою ж є позиція, викладена у постанові Верховного Суду від 10.09.2020 у справі № 820/6674/15.
Водночас суд звертає увагу на припис п. 6.8 Інструкції № 21-1 про те, що підприємствам та організаціям, які мають місцезнаходження на тимчасово окупованій території України, розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, визначені в пункті 6.4 цієї глави, не надсилаються.
Відомості по особах, які набули пільговий стаж на таких підприємствах, організаціях, обліковуються в органах Пенсійного фонду за місцем призначення пенсії та відображаються в окремій відомості згідно з додатком 8а.
Місцезнаходженням Товариства є м. Красногорівка Мар'їнської міської територіальної громади, яке рахується тимчасово окупованим з 12.11.2024.
Тобто направлення Товариству розрахунку за грудень 2024 року на суму 96 911,76 грн (вих.№22886/Р від 12.12.2024), який складено Головним управлінням Пенсійного фонду України у Донецькій області прямо суперечить нормі п. 6.8 Інструкції № 21-1.
Наведені обставини та відповідне їм правове регулювання є достатньою підставою для задоволення позову.
Щодо інших доводів сторін, то такі безпосереднього впливу на спірні правовідносини не чинять, оскільки орган пенсійного фонду не мав повноважень направляти відповідний розрахунок позивачу.
Отже позов належить задовольнити повністю.
Судовий збір, сплачений позивачем підлягає стягненню на його користь за рахунок бюджетних асигнувань відповідача (ч. 1 ст. 139 КАС України).
Керуючись статями 9, 19, 72-79, 90, 132, 139, 241-246, 250, 255, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Позовну заяву Приватного акціонерного товариства «Красногорівський вогнетривкий завод (85630, Донецька область, Мар'їнський район, м. Красногорівка, вул. Ахтирського, буд.4, код ЄДРПОУ 00191744) до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області» (84122, Донецька область, місто Слов'янськ, площа Соборна, 3, код ЄДРПОУ 13486010) про визнання протиправним та скасування розрахунку - задовольнити повністю.
Визнати протиправним та скасувати розрахунок сум фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, що підлягають відшкодуванню, призначених особам, які були зайняті на інших роботах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до пунктів «б» - «з» статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та пунктів 2-8 частини другої статті 114 Закону України «Про загальнообов'язкове пенсійне страхування» з грудня 2024 року на суму 96 911,76 грн (вих.№22886/Р від 12.12.2024), який складено Головним управлінням Пенсійного фонду України у Донецькій області.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області (84116, Донецька область, місто Слов'янськ, площа Соборна, будинок 3, код ЄДРПОУ 13486010) на користь Приватного акціонерного товариства «Красногорівський вогнетривкий завод (85630, Донецька область, Мар'їнський район, м. Красногорівка, вул. Ахтирського, буд.4, код ЄДРПОУ 00191744) судовий збір в сумі 2662 (дві тисячі шістсот шістдесят дві) грн 40 коп.
Рішення суду першої інстанції набирає законної сили у строк та порядок визначений ст.255 КАС України.
Рішення суду першої інстанції оскаржується у строк та порядок встановлений ст.ст.292, 295, 297 КАС України.
Повний текст судового рішення складено 16.02.2026.
Суддя І.В. Буряк