Справа № 638/25831/25
Провадження № 2/638/4514/26
11 лютого 2026 року Шевченківський районний суд міста Харкова в складі:
головуючого судді Семіряд І.В.,
за участю секретаря Дудка Є.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Дзержинського районного суду міста Харкова цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Деал фінанс груп» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
встановив:
В провадженні суду перебуває зазначена цивільна справа.
02.02.2026 від представника позивача ТОВ «Деал фінанс груп» - Ткаченко Ю.О. надійшла заява про закриття провадження у справі, у якій вона зазначає, що у відповідача відсутня заборгованість за кредитним договором №71954249 від 16.07.2025, що підтверджується довідкою про відсутність заборгованості.
Сторони у судове засідання не з'явилися.
Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до наступного:
Підстави для закриття провадження у справі визначені у ст. 255 ЦПК України.
Відповідно до п.2 ч.1 ст. 255 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо відсутній предмет спору.
Як встановлено в судовому засіданні та підтверджується довідкою про відсутність заборгованості у ОСОБА_1 відсутня заборгованість за кредитним договором №71954249 від 16.07.2025.
Згідно ч. 2 ст. 256 ЦПК України, у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається. Наявність ухвали про закриття провадження у зв'язку з прийняттям відмови позивача від позову не позбавляє відповідача в цій справі права на звернення до суду за вирішенням цього спору.
Керуючись статтями 255 ,260-261,353-354 ЦПК України, суд, -
Провадження у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Деал фінанс груп» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості- закрити.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку в 15-денний строк з дня її проголошення до Харківського апеляційного суду. Якщо в судовому засіданні було проголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
СУДДЯ: І.В. СЕМІРЯД