Ухвала від 04.02.2026 по справі 464/6998/25

Справа № 464/6998/25

пр.№ 1-кс/464/110/26

УХВАЛА

04 лютого 2026 року м.Львів

Слідчий суддя Сихівського районного суду м.Львова ОСОБА_1 , розглянувши клопотання дізнавача відділу поліції №2 ЛРУП ГУ Національної поліції у Львівській області ОСОБА_2 про надання тимчасового доступу до речей і документів за матеріалами кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 120251424410000319 від 23.06.2025, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

дізнавач ОСОБА_2 звернулася із клопотанням про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, що знаходяться у володінні перебувають у володінні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », (МФО НОМЕР_1 , МФО національного банку України НОМЕР_2 , ЄРДПОУ НОМЕР_3 , фактична адреса: АДРЕСА_1 , юридична адреса: АДРЕСА_2 ), з можливістю ознайомлення та копіювання таких даних у відділенні ЗАХІДНОГО ГРУ АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », за адресою: АДРЕСА_3 .

В обгрунтування клопотання покликається на те, що сектором дізнання відділу поліції №2 ЛРУП ГУ Національної поліції у Львівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні внесеному до системи Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 120251424410000319 від 23.06.2025, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.190 КК України. В ході розслідування кримінального провадження встановлено, що28.09.2025 року близько 08:00 год., невідома особа шляхом обману потерпілої ОСОБА_3 під приводом продажу автомобільних шин заволоділа її грошовими коштами у сумі 13 000 грн., які остання добровільно перерахувала із своєї банківської картки НОМЕР_4 на рахунок ФОП НОМЕР_5 , перебуваючи за адресою: АДРЕСА_4 . Також встановлено, що банківські картки НОМЕР_6 , НОМЕР_7 , на які перераховано вище вказані кошти відкриті в АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 ». Враховуючи наведене та з метою, встановлення і дослідження всіх обставин, які мають значення для досудового розслідування даного кримінального правопорушення і підлягають доказуванню та прийняття законного рішення, виникла необхідність в тимчасовому доступі до інформації про відкриття рахунку та рух коштів по картці НОМЕР_6 , НОМЕР_7 , які відкриті у АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », в період часу з 00:00 год. 28.09.2025 по дату виконання ухвали. Іншим способом, ніж розкрити банківську таємницю, для отримання інформації, що має доказове значення у кримінальному провадженні неможливо, а тому просить клопотання задоволити. Дізнавач на розгляд клопотання не з'явилася, подала заяву, у якій просить розглянути клопотання у її відсутності. Клопотання підтримує повністю.

Представник АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » на розгляд клопотання не з'явилася, про час та місце розгляду такого був повідомлений належним чином, про причини неявки не повідомив.

Дослідивши додані до клопотання документи, вважаю, що клопотання підлягає задоволенню частково з наступних підстав.

Відповідно до ст.159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Враховуючи, те що вищевказана інформація, яка зберігається та перебуває у володінні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, відтак, може сприяти розкриттю кримінального правопорушення та мати доказове значення у справі, неможливість іншими способами довести обставини, які можливо довести за допомогою цієї інформації, приходжу до висновку, що клопотання слідчого обґрунтоване та підлягає задоволенню в частині отримання інформації за період з 00:00 год. 28.09.2025 по дату постановлення ухвали, оскільки неожнідність отримання інформації по дату виконання ухвали жодним чином не обгрунтована.

Керуючись ст. ст. 131, 132, 159-163, 166, 309 КПК України, -

УХВАЛИВ:

клопотання дізнавача СД відділу поліції №2 ЛРУП №2 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_2 задоволити частково.

Надати дізнавачу СД ВП № 2 ЛРУП №2 ГУНП у Львівській області ОСОБА_2 тимчасовий до документів, які становлять банківську таємницю, що перебувають у володінні АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 (МФО НОМЕР_1 , МФО національного банку України НОМЕР_2 , ЄРДПОУ НОМЕР_3 , фактична адреса: АДРЕСА_1 , юридична адреса: АДРЕСА_2 ), з можливістю ознайомлення із ними та їх копіюванням у відділенні ЗАХІДНОГО ГРУ АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за адресою: АДРЕСА_3 , а саме: документів (заява-анкета клієнта-фізичної особи про приєднання до Умов та правил надання банківських послуг, копії паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду та ін.) щодо відкриття, обслуговування та руху коштів по банківських карток НОМЕР_6 , НОМЕР_7 , які відкриті у АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », в період часу з 00:00 год. 28.09.2025 по 04.02.2026 (дату постановлення ухвали), із зазначенням повних реквізитів контрагентів, дати, часу, суми та призначення платежів їх проведення; дату, час, місце зняття та переводу коштів (з повними номерами карткових рахунків) із зазначених рахунків з доданням фото із банкоматів, за допомогою, яких знімалися грошові кошти по банківських картках НОМЕР_6 , НОМЕР_7 , які відкриті у АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », в період часу з 00:00 год. 28.09.2025 по 04.02.2026 (дату постановлення ухвали); документи, які містять інформацію про реєстрацію у системі Інтернет-банкінгу, IP адреси чи інші ідентифікуючі ознаки пристроїв з яких здійснювався вхід із зазначення дати, часу та місця (GPS-координат) входу в обліковий запис, дій, які вчинялись у обліковому записі, у тому числі відомості про здійснені платежі по банківських картках НОМЕР_6 , НОМЕР_7 , які відкриті у АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », в період часу з 00:00 год. 28.09.2025 по 04.02.2026 (дату постановлення ухвали). В решті клопотання - відмовити.

Строк дії ухвали два місяці.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями чинного КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей.

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
133867185
Наступний документ
133867187
Інформація про рішення:
№ рішення: 133867186
№ справи: 464/6998/25
Дата рішення: 04.02.2026
Дата публікації: 09.02.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Сихівський районний суд м. Львова
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; тимчасовий доступ до речей і документів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (04.02.2026)
Дата надходження: 30.01.2026
Предмет позову: -
Розклад засідань:
14.10.2025 11:00 Сихівський районний суд м.Львова
23.10.2025 12:30 Сихівський районний суд м.Львова
04.02.2026 09:00 Сихівський районний суд м.Львова