Справа № 191/5160/24
Провадження № 1-кп/191/440/24
іменем України
15 січня 2026 року м. Синельникове
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:
головуючого - судді ОСОБА_1
за участю секретаря - ОСОБА_2
прокурора - ОСОБА_3
захисника обвинуваеного - ОСОБА_4 ,
розглянувши у судовому засіданні в залі суду м.Синельникове кримінальне провадження стосовно ОСОБА_5 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.7 ст.111-1 КК України,-
В провадженні Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області перебуває кримінальне провадження стосовно ОСОБА_5 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.7 ст.111-1 КК Україник.
Прокурор надав клопотання про проведення судового засідання здійснюється в режимі відеоконференції під час трансляції з Подільського районного суду м.Полтави за участю свідків ОСОБА_6 та ОСОБА_7 , а також в режимі відеоконференції під час трансляції з Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області за участю свідкіа ОСОБА_8 .
Згідно з п.2 ч.1 ст.336 КПК України судове засідання може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), для забезпечення оперативності судового провадження.
Враховуючи викладене, суд вважає, що існують всі наявні підстави для проведення наступного судового засідання в режимі відеоконференції (дистанційного судового провадження), яке необхідно провести в облаштованому приміщенні зали судового засідання Синельниківського міськрайонного суду.
Керуючись ст.336 КПК України, суд
Судове засідання у кримінальному провтадженні стосовно ОСОБА_5 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.7 ст.111-1 КК України, призначене на 13:30 годину 13 лютого 2026 року, здійснювати у дистанційному режимі відеоконференції між Синельниківським міськрайонним судом Дніпропетровської області, Подільським районним судом м.Полтави та Хмельницьким міськрайонним судом Хмельницької області.
Виконання ухвали в частині технічного забезпечення відеоконференції за участі свідків ОСОБА_6 та ОСОБА_7 доручити керівнику (або особі, що виконує його обов'язки) Подільського районного суду м.Полтави та за участі свідка ОСОБА_8 доручити керівнику (або особі, що виконує його обов'язки) Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області.
Копію ухвали для організації виконання надіслати до Подільського районного суду м.Полтави, який розташований за адресою: м.Полтава, вул. Героїв Азову, 37 (inbox@ln.pl.court.gov.ua) та Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області, який розташований за адерсою: м.Хмельницький, вул.Героъв Майдану, 54 (inbox@kmm.km.court.gov.ua) .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1