Ухвала від 04.02.2026 по справі 210/4260/25

МЕТАЛУРГІЙНИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КРИВОГО РОГУ

Справа № 210/4260/25

Провадження № 2/210/1114/26

УХВАЛА

іменем України

04 лютого 2026 року

Металургійний районний суд міста Кривого Рогу в складі:

головуючого - судді Чайкіної О.В.,

за участі секретаря судового засідання - Комбарової Д.С.

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в залі суду міста Кривий Ріг в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК КЕШ ТУ ГОУ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду перебуває вищевказана цивільна справа.

У підготовче судове засіданні 04 лютого 2026 року сторони не з'явилися. Від відповідача надійшла заява про закриття підготовчого судового засідання у його відсутність.

Сторона позивача, клопотань про відкладення розгляду справи не скеровувала.

Суд перевіривши письмові матеріали справи, приходить до наступних висновків.

Частиною 3 статті 189 ЦПК України визначено, що підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.

Під час підготовчого засідання у даній справі судом були виконані всі необхідні дії, передбачені частиною 2 статті 197 ЦПК України, а саме: вивчені письмові матеріали справи, встановлено фактичні обставини справи, що підлягають з'ясуванню під час судового розгляду; витребували докази; сторони повідомили про всі обставини справи, які їм відомі; сторони надали докази, на які вони посилаються у позові і відзиві, наразі клопотання про витребування додаткових доказів відсутні.

Обставин, що перешкоджали б призначенню справи до розгляду по суті, судом не встановлено.

Відповідно до вимог частини 3 статті 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Згідно із пунктом 15 частини 2 статті 197 ЦПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає підготовче провадження у справі закінченим, а тому приходить до висновку про необхідність призначення справи до розгляду у відкритому судовому засіданні у порядку загального позовного провадження, встановивши загальний порядок дослідження доказів у справі.

Справа підлягає розгляду суддею одноособово.

На підставі викладеного, керуючись ст. 189, 196-198, 200 ЦПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Закрити підготовче провадження у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК КЕШ ТУ ГОУ» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Призначити справу до судового розгляду по суті на 09 березня 2026 року на 10 годину 30 хвилин у в залі судових засідань № 309 Металургійного районного суду міста Кривого Рогу за адресою: пр. Миру, 24, м. Кривий Ріг, про що повідомити всіх учасників судового розгляду.

Встановити загальний порядок дослідження доказів у справі.

Справу розглядати суддею одноособово.

Копії ухвали направити учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному веб-порталі «Судова влада України» за веб-адресою: https://court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: О. В. Чайкіна

Попередній документ
133828832
Наступний документ
133828834
Інформація про рішення:
№ рішення: 133828833
№ справи: 210/4260/25
Дата рішення: 04.02.2026
Дата публікації: 06.02.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Металургійний районний суд міста Кривого Рогу
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (05.02.2026)
Дата надходження: 04.02.2026
Предмет позову: про стягнення заборгованості за кредитним договором
Розклад засідань:
07.08.2025 09:30 Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
16.09.2025 10:30 Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
28.10.2025 10:00 Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
14.11.2025 10:00 Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
12.01.2026 15:00 Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
09.03.2026 10:30 Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу