21 січня 2026 року справа №320/38077/25
Київський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Вісьтак М. Я., розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін за наявними у справі матеріалами (у письмовому провадженні) в приміщенні суду м. Києва адміністративний позов ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві (код ЄДРПОУ 42098368, місцезнаходження: 04053, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16) про визнання дій суб'єкта владних повноважень протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,
встановив:
До Київського окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, в якому просить суд:
- визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві щодо відмови у проведені перерахунку та виплаті пенсії позивача з 01.04.2019 у розмірі 77 % грошового забезпечення, зазначеного у довідці ІНФОРМАЦІЯ_1 від 28.04.2025 Nє 15/5783/с про розмір грошовоґо забезпечення станом на 05.03.2019 відповідно до Постанови КМУ Nє 704 : посадовий оклад у розмірі 8460,00 грн, оклад за військовим званням у розмірі 1480,00 грн, надбавка за вислугу років у розмірі 4970,00 грн, надбавка за особливості проходження служби (65%) - 9691,50 грн, надбавка за службу в умовах режимних обмежень (15 %) - 1269,00 грн, доплата за науковий ступінь кандидат наук (5%) - 423,00 грн, доплата за вчене звання доцент (5%) - 423,00 грн, премія ( 35%) - 2961,00 грн, всього 29677,50 грн, з урахуванням проведених раніше виплат;
- зобов?язати Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві провести перерахунок та виплату пенсії позивача з 01.04.2019 у розмірі 77% грошового забезпечення відповідно до довідки ІНФОРМАЦІЯ_1 від 28.04.2025 № 15/5783/с про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019 відповідно до Постанови КМУ Nє 704 : посадовий оклад у розмірі 8460,00 грн, оклад за військовим званням у розмірі 1480,00 грн, надбавка за вислугу років у розмірі 4970,00 грн, надбавка за особливості проходження служби (65%) - 9691,50 грн, надбавка за службу в умовах режимних обмежень (15 %) - 1269,00 грн, доплата за науковий ступінь кандидат наук (5%) 423,00 грн, доплата за вчене звання доцент (5%) - 423,00 грн, премія ( 35 %) - 2961,00 грн, всього 29677,50 грн, з урахуванням проведених раніше виплат. з урахуванням проведених раніше виплат.
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями для розгляду зазначеної справи визначено головуючого суддю - Вісьтак М. Я.
Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 30.07.2025 року прийнято до розгляду позовну заяву та відкрито провадження у справі. Розгляд справи постановлено проводити одноособово суддею Вісьтак М. Я., у порядку загального позовного провадження.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що ОСОБА_1 є військовим пенсіонером, перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в м. Києві і отримує пенсію відповідно до Закону України від 09.04.1992 № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» за вислугу років від 2005 року. Головним управлінням Пенсійного фонду України в м. Києві Позивачу призначено пенсію за вислугу років у розмірі 77% грошового забезпечення, дана обставина підтверджується розрахунком про призначення пенсії позивача. ІНФОРМАЦІЯ_1 підготував та надав до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві нову довідку від - 28.04.2025 Nє 15/5783/ про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019 відповідно до Постанови КМУ Nє 704, із зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії для проведення з 01.04.2019 перерахунку основного розміру пенсії, виходячи з нового складу грошового забезпечення який включає такі види та розміри : посадовий оклад у розмірі 8460,00 грн, оклад за військовим званням у розмірі 1480,00 грн, надбавка за вислугу років у розмірі 4970,00 грн, надбавка за особливості проходження служби (65%) - 9691,50 грн, надбавка за службу в умовах режимних обмежень (15 %) - 1269,00 грн, доплата за науковий ступінь кандидат наук (5%) - 423,00 грн, доплата за вчене звання доцент (5%) - 423,00 грн, премія ( 35 %) - 2961,00 грн, всього 29677,50 грн. 10 червня 2025 року ОСОБА_1 звернувся до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві із заявою, в якій просив провести перерахунок та виплату пенсії з 01.04.2019 у розмірі 77 % грошового забезпечення, зазначеного у довідці ІНФОРМАЦІЯ_1 від 28.04.2025 Nє 15/5783/с про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019 відповідно до Постанови КМУ Nє 704 : доплата за науковий ступінь кандидат наук (5%) - 423,00 грн, доплата за вчене звання доцент (5%) - 423,00 грн, премія ( 35 %) - 2961,00 грн, всього 29677,50 грн. Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві листом від 03.07.2025 Nє 29959-29129/X-02/8-2600/25 відмовило провести перерахунок та виплату пенсії з 01.04.2019 у розмірі 77% грошового забезпечення, зазначеного у довідці ІНФОРМАЦІЯ_1 від 28.04.2025 Nє 15/5783/с про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019. Позивач вважає дії Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві протиправними та незаконним, а тому звернувся до суду із позовом, який просить задовольнити у повному обсязі.
У вказаний строк відповідач не надав суду відзив на позовну заяву, відповідно до вимог ст. 162 Кодексу адміністративного судочинства України, без поважних причин.
У матеріалах справи міститься довідка про доставку електронного листа, що свідчить про отримання відповідачем 31.07.2025 року копії ухвали суду про відкриття провадження, у його електронний кабінет. Розпискою від 13.08.2025 року підтверджується те, що представник відповідача Колодій К.Т. отримала нарочно примірник позовної заяви з додатками.
Строк, встановлений для надання відзиву на позовну заяву станом на день ухвалення рішення сплив.
Будь-яких заяв від відповідача не надходило, у зв'язку з чим суд позбавлений можливості встановити його правову позицію щодо предмета спору.
Відповідно до ч. 6 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України , у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Процесуальні засади розгляду справи у письмовому провадженні.
Клопотань від сторін про розгляд справи в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін не надходило.
Оскільки розгляд справи відбувався в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи, судове засідання в справі не проводилось та особи, які беруть участь у справі не викликались.
На підставі викладеного, судовий розгляд справи здійснювався за правилами спрощеного позовного провадження на підставі наявних у суду матеріалів, без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу (ч. 4 ст. 229 Кодексу адміністративного судочинства України).
Встановлені судом обставини.
Згідно з матеріалами справи, ОСОБА_1 є військовим пенсіонером, перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в м. Києві і отримує пенсію відповідно до Закону України від 09.04.1992 № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» за вислугу років від 2005 року.
Головним управлінням Пенсійного фонду України в м. Києві позивачу призначено пенсію за вислугу років у розмірі 77% грошового забезпечення, що підтверджується висновком (протоколом) про призначення пенсії позивача за пенсійною справою ФА 141241.
ІНФОРМАЦІЯ_1 підготував та надав до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві нову довідку від 28.04.2025 Nє 15/5783/ про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019 відповідно до Постанови КМУ Nє 704, із зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії для проведення з 01.04.2019 перерахунку основного розміру пенсії, виходячи з нового складу грошового забезпечення який включає такі види та розміри : посадовий оклад у розмірі 8460,00 грн, оклад за військовим званням у розмірі 1480,00 грн, надбавка за вислугу років у розмірі 4970,00 грн, надбавка за особливості проходження служби (65%) - 9691,50 грн, надбавка за службу в умовах режимних обмежень (15 %) - 1269,00 грн, доплата за науковий ступінь кандидат наук (5%) - 423,00 грн, доплата за вчене звання доцент (5%) - 423,00 грн, премія ( 35 %) - 2961,00 грн, всього 29677,50 грн.
10 червня 2025 року ОСОБА_1 звернувся до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві із заявою, в якій просив провести перерахунок та виплату пенсії з 01.04.2019 у розмірі 77 % грошового забезпечення, зазначеного у довідці ІНФОРМАЦІЯ_1 від 28.04.2025 Nє 15/5783/с про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019 відповідно до Постанови КМУ Nє 704.
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві листом від 03.07.2025 Nє 29959-29129/X-02/8-2600/25 відмовило провести перерахунок та виплату пенсії з 01.04.2019 у розмірі 77% грошового забезпечення, зазначеного у довідці ІНФОРМАЦІЯ_1 від 28.04.2025 Nє 15/5783/с про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019 року.
Окрім цього, у матеріалах справи міститься копія розрахунку пенсії ОСОБА_1 за вислугу років від 31.12.2017,01.04.2019,01.03.2022,01.03.2025,01.04.2025
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, що виникли між сторонами, суд зазначає наступне.
Відповідно до вимог частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.
Частиною 3 статті 43 Закону №2262-ХІІ визначено, що пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 01.01.2011 - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Згідно з частиною 4 статті 63 Закону № 2262-ХІІ усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.
Якщо пенсіонер згодом подасть додаткові документи, які дають право на подальше підвищення пенсії, то пенсія перераховується за нормами цього Закону. При цьому перерахунок провадиться за минулий час, але не більш як за 12 місяців з дня подання додаткових документів і не раніше, ніж з дня введення в дію цього Закону.
Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції та податкової міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.
Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.
Постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45 затверджено Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», згідно з пунктами 2 та 3 якого Пенсійний фонд України після прийняття Кабінетом Міністрів України рішення щодо перерахунку пенсій та отримання відповідного повідомлення від Мінсоцполітики повідомляє своїм головним управлінням в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі (далі - головні управління Пенсійного фонду України) про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку. Головні управління Пенсійного фонду України у десятиденний строк з моменту надходження зазначеного повідомлення складають списки за формою згідно з додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів (далі - уповноважені органи) видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії. На підставі списків уповноважені органи готують довідки про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, для кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно з додатками 2 і 3 (далі - довідки) та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України (редакція, чинна на момент перерахунку пенсії позивача).
Відповідно до пункту 4 Порядку №45 перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення такого права і проводиться у строки, передбачені частинами другою і третьою статті 51 Закону. Якщо внаслідок перерахунку розмір зменшується, пенсія виплачується в раніше встановленому розмірі.
Стаття 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» неодноразово змінювалась в частині граничного розміру пенсії у відсотковому співвідношенні до розміру грошового забезпечення та позивачу у відповідності до вказаної статті призначено пенсію із розрахунку 77% грошового забезпечення.
Відповідно до ч. 1 ст. 58 Конституції України, закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
Виняток з цього принципу допускається лише у випадках, коли закони та інші нормативно-правові акти пом'якшують або скасовують відповідальність особи.
Статтею 22 Конституції України визначено, що права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Таким чином, при перерахунку пенсії відповідним категоріям військовослужбовців має застосовуватися норма, що визначає розмір грошового забезпечення у відсотках, яка діяла на момент призначення пенсії, а внесені зміни до ч.2 ст.13 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо встановлення граничного розміру пенсії за вислугу років у розмірі 70% від сум грошового забезпечення, є звуженням змісту та обсягу вже існуючих у позивача прав і свобод.
Отже, порядок перерахунку призначених пенсій військовослужбовців урегульований нормами статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», яка змін не зазнавала, тому застосування статті 13 цього Закону, яка регулює призначення пенсій, є протиправним, оскільки процедури призначення та перерахунку пенсії є різними за змістом і механізмом їх проведення.
Так, Конституційний Суд України неодноразово розглядав питання, пов'язані з реалізацією права на соціальний захист, і сформулював правову позицію, згідно з якою Конституція України виокремлює певні категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави. До них, зокрема, належать громадяни, які відповідно до ст.17 Конституції України перебувають на службі у військових формуваннях та правоохоронних органах держави, забезпечуючи суверенітет і територіальну цілісність України, її економічну та інформаційну безпеку, а саме: у Збройних Силах України, органах Служби безпеки України, міліції, прокуратури, охорони державного кордону України, податкової міліції, Управління державної охорони України, державної пожежної охорони, Державного департаменту України з питань виконання покарань тощо (рішення Конституційного Суду України від 06.07.1999 №8-рп/99 у справі щодо права на пільги, рішення Конституційного Суду України від 20.03.2002 №5-рп/2002 у справі щодо пільг, компенсацій і гарантій).
У зазначених рішеннях Конституційний Суд України вказав, що необхідність додаткових гарантій соціальної захищеності цієї категорії громадян як під час проходження служби, так і після її закінчення зумовлена насамперед тим, що служба у Збройних Силах України, інших військових формуваннях та правоохоронних органах держави пов'язана з ризиком для життя і здоров'я, підвищеними вимогами до дисципліни, професійної придатності, фахових, фізичних, вольових та інших якостей. Це повинно компенсуватися наявністю підвищених гарантій соціальної захищеності, тобто комплексу організаційно-правових економічних заходів, спрямованих на забезпечення добробуту саме цієї категорії громадян як під час проходження служби, так і після її закінчення.
Виходячи із висловленого у рішеннях Конституційного Суду України розуміння сутності соціальних гарантій, їх не може бути звужено шляхом внесення змін до законодавства.
Верховним Судом у рішенні по зразковій справі № 240/5401/18 від 04 лютого 2018 року, залишеним без змін постановою Великої Палати Верховного Суду від 16 жовтня 2019 року, зазначено, що при перерахунку пенсії з 01 січня 2018 року відповідно до статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служб, та деяких інших осіб» на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року №103 Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб відсутні підстави для застосування механізму нового обчислення пенсії із застосуванням норм частини другої статті 13 указаного Закону, яка застосовується саме при призначенні пенсії.
Отже, при перерахунку пенсії змінною величиною є лише розмір грошового забезпечення, натомість відсоткове значення розміру основної пенсії, яке обчислювалося при її призначенні відповідно до наявної у позивача вислуги років, є незмінним.
Як встановлено судом, позивач перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в м. Києві і отримує пенсію відповідно до Закону України від 09.04.1992 № 2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» за вислугу років від 2005 року.
Головним управлінням Пенсійного фонду України в м. Києві позивачу призначено пенсію за вислугу років у розмірі 77% грошового забезпечення, що підтверджується висновком (протоколом) про призначення пенсії позивача за пенсійною справою ФА 0141241.
Здійснюючи перерахунок пенсії відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 103 від 21.02.2018 року основний розмір пенсії позивача був визначений у розмірі 70% грошового забезпечення.
Зменшення основного розміру пенсії ОСОБА_1 з 77% до 70% при її перерахунку, є звуженням його соціальних гарантій, що не відповідає висновкам наведеним у справах, що зазначалися судом вище.
Висновки суду.
Згідно з частиною першою статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Частиною першою статті 72 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Відповідно до частини другої статті 73 Кодексу адміністративного судочинства України предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування.
Питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання (частини перша та друга статті 76 Кодексу адміністративного судочинства України).
Частинами першою та другою статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Відповідно до статей 9, 77 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
На думку суду, відповідач, як суб'єкт владних повноважень, не надав суду доказів на підтвердження правомірності прийнятого рішення.
Відповідно до статті 90 Кодексу адміністративного судочинства України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Таким чином, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень законодавства України, доказів, наявних в матеріалах справи, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі.
Розподіл судових витрат не здійснюється, оскільки відповідно до п. 10 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір» від сплати судового збору звільняються громадяни, віднесені до 1 та 2 категорій постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Позивач ОСОБА_1 звільнений від сплати судового збору як особа, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи, що підтверджується копією посвідчення (категорія 2) Серія НОМЕР_2 .
На підставі наведеного та керуючись статтями 243-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, п. 10 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір» суд -
Адміністративний позов ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві (код ЄДРПОУ 42098368, місцезнаходження: 04053, м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16) про визнання дій суб'єкта владних повноважень протиправними та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити.
Визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві щодо відмови у проведені перерахунку та виплаті пенсії ОСОБА_1 з 01.04.2019 у розмірі 77 % грошового забезпечення, зазначеного у довідці ІНФОРМАЦІЯ_1 від 28.04.2025 № 15/5783/с про розмір грошовоґо забезпечення станом на 05.03.2019 відповідно до Постанови КМУ N 704 : посадовий оклад у розмірі 8460,00 грн, оклад за військовим званням у розмірі 1480,00 грн, надбавка за вислугу років у розмірі 4970,00 грн, надбавка за особливості проходження служби (65%) - 9691,50 грн, надбавка за службу в умовах режимних обмежень (15 %) - 1269,00 грн, доплата за науковий ступінь кандидат наук (5%) - 423,00 грн, доплата за вчене звання доцент (5%) - 423,00 грн, премія ( 35%) - 2961,00 грн, всього 29677,50 грн, з урахуванням проведених раніше виплат.
Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві провести перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 з 01.04.2019 у розмірі 77% грошового забезпечення відповідно до довідки ІНФОРМАЦІЯ_1 від 28.04.2025 № 15/5783/с про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019 відповідно до Постанови КМУ № 704 : посадовий оклад у розмірі 8460,00 грн, оклад за військовим званням у розмірі 1480,00 грн, надбавка за вислугу років у розмірі 4970,00 грн, надбавка за особливості проходження служби (65%) - 9691,50 грн, надбавка за службу в умовах режимних обмежень (15 %) - 1269,00 грн, доплата за науковий ступінь кандидат наук (5%) 423,00 грн, доплата за вчене звання доцент (5%) - 423,00 грн, премія ( 35 %) - 2961,00 грн, всього 29677,50 грн, з урахуванням проведених раніше виплат. з урахуванням проведених раніше виплат.
Копію рішення вручити (надіслати) учасникам справи в порядку, передбаченому статтею 251 Кодексу адміністративного судочинства України.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.
Суддя Вісьтак М.Я.