Справа № 752/6353/18
Провадження №: 3-в/752/53/25
Іменем України
30 грудня 2025 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Бойко О.В., розглянувши заяву заступника начальника управління начальника слідчого відділу УП в метрополітені ГУНП у м. Києві Журавля О., про вирішення питання щодо речових доказів у постанові судді Голосіївського районного суду м. Києва від 11.01.2019 року у справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , за фактом вчинення правопорушення передбаченого ст. 44 КУпАП,
Заступник начальника управління начальника слідчого відділу УП в метрополітені ГУНП у м. Києві Журавель О., звернувся до суду із заявою про вирішення питання щодо речових доказів та знищення особливо небезпечного наркотичного засобу - канабісом, масою 1,45 г. З метою виконання вказаної постанови, просить розглянути питання щодо внесення змін до її резолютивної частини.
Дослідивши матеріали справи, надходжу до наступного висновку.
Постановою Голосіївського районного суду м. Києва від 11.01.2019 року ОСОБА_1 визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 44 КУпАП, провадження по справі закрито у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення, при цьому не вирішувалось питання щодо речового доказу, оскільки згідно вище згаданого закону, в постанові про притягнення до адміністративної відповідальності, за цією статтею, не окреслено необхідність вирішення питання щодо речового доказу.
Поряд з цим, на мою думку, заяву заступника начальника управління начальника слідчого відділу УП в метрополітені ГУНП у м. Києві Журавля О., потрібно задовольнити та вирішити питання щодо речових доказів, за аналогією ст. 374 КПК України, оскільки без такого рішення буде відбуватися, за всіма справами такого роду, безконтрольне накопичення наркотичних засобів.
Відповідно до ст. 304 КУпАП, питання, зв'язані з виконанням постанови про накладення адміністративного стягнення, вирішуються органом (посадовою особою), який виніс постанову.
Враховуючи викладене вище, керуючись ч. 1 ст. 44, ст. 304 КУпАП,
Заяву заступника начальника управління начальника слідчого відділу УП в метрополітені ГУНП у м. Києві Журавля О. - задовольнити частково.
Особливо небезпечний наркотичний засіб - канабіс, масою 1,45 г., що вилучений у ОСОБА_1 - знищити.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: О.В. Бойко