Ухвала від 17.12.2025 по справі 756/19714/25

17.12.2025 Справа № 756/19714/25

756/19714/25

1-кс/756/3423/25

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 грудня 2025 року м.Київ

Слідчий суддя Оболонського районного суду м. Києва ОСОБА_1

за участю секретаря: ОСОБА_2

розглянувши клопотання старшого слідчого СВ Оболонського УП ГУНП у м.Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором Київської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до документів, що містять охоронювану законом таємницю, за матеріалами досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12025100050002774 від 14.11.2025 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

Старший слідчий СВ Оболонського УП ГУНП у м. Києві ОСОБА_3 звернулась до суду з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів.

Прокурор, слідчий та представник АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », у судове засідання не з'явились, були повідомлені належним чином, слідчий надав заяву про розгляд клопотання без її участі.

Дослідивши клопотання та додані до нього документи, слідчий суддя прийшов до наступного висновку.

В обґрунтування клопотання слідчий вказує, що до Оболонського УП ГУНП у м. Києві надійшла заява про вчинене кримінальне правопорушення від ОСОБА_5 з приводу того, що в період часу з лютого місяця 2025 року по липень місяць 2025 року військовослужбовець в/ч НОМЕР_1 ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , під приводом здійснення зборів грошових коштів на потреби бригади, в умовах воєнного стану, шахрайським шляхом заволодів грошовими коштами громадян, спричинивши останнім значної майнової шкоди.

Допитано в якості свідка ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , який пояснив, що перебуває на посаді помічника командира з правової роботи - начальник юридичної служби ВЧ НОМЕР_1 та в його обов'язки входить правове забезпечення військової частини, претензійно-позовна робота, контроль за договірною роботою та представництво у судах та інших державних органах. Крім того, зі слів свідка встановлено, що серед підлеглих військової частини, а саме хімік 3-го відділення радіаційної хімічної, біологічної розвідки взводу радіаційної хімічного, біологічного захисту військової частини НОМЕР_1 ОСОБА_6 здійснював несанкціоновані з військовою частиною благодійні збори на нібито потреби для військової частини.

Так, 14.02.2025 ОСОБА_6 відкрив збір з метою придбання автомобіля «Nissan Navara» з подальшим його ремонтом, при цьому вказавши номер банківської картки НОМЕР_2 , при цьому зі слів свідка встановлено, що зібравши грошові кошти військовослужбовець їх до військової частини не передав, оскільки використовував їх у власних цілях.

12.03.2025 ОСОБА_6 відкрив збір з метою зібрати кошти на ремонт автомобіля, при цьому вказавши номер банківської картки НОМЕР_3 , при цьому зі слів свідка встановлено, що зібравши грошові кошти військовослужбовець їх до військової частини не передав, оскільки використовував їх у власних цілях.

27.06.2025 по 12.07.2025 ОСОБА_6 відкрив збір з метою зібрати кошти на придбання вживаного автомобіля «Mercedes ML» для використання у службових цілях батальйону, при цьому вказавши номер банківської картки НОМЕР_4 , при цьому зі слів свідка встановлено, що зібравши грошові кошти військовослужбовець їх до військової частини не передав, оскільки використовував їх у власних цілях.

Враховуючи вище викладене, слідчий просить надати тимчасовий доступ до банківсьих рахунків № НОМЕР_2 , № НОМЕР_3 та № НОМЕР_4 відкриті у АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 »,які використовувались як засіб вчинення кримінального правопорушення, тому є необхідність в отриманні доступу до інформації, що становить банківську таємницю з 14.02.2025 по теперішній час.

Вказані документи, мають доказове значення для кримінального провадження та можуть допомогти з'ясуванню обставин, які підлягають доказуванню у цьому кримінальному провадженні, а саме: події (час, місце, спосіб та інші обставини вчинення злочину), встановлення усіх правопорушників, їх винуватість у вчинені кримінального правопорушення.

Відповідно до ст. 163 КПК України під час судового розгляду сторона, яка звернулась з клопотанням, має довести наявність достатніх підстав вважати, що речі або документи, про тимчасовий доступ до яких надійшло подання: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, можливість використання як доказів відомостей, що містяться речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Враховуючи, що вказані вище обставини кримінального правопорушення, підтверджуються долученими до клопотання документами, вважаю, що слідчим доведено наявність достатніх підстав вважати, що для встановлення обставин кримінального провадження є необхідність у тимчасовому доступі до документів, які зазначені у клопотанні, що ці документи знаходяться у осіб, вказаних у клопотанні і неможливість отримання цих документів іншим шляхом, тому слід надати йому тимчасовий доступ до цих документів

Керуючись вимогами ст. 163, 164, 166,258,247 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання старшого слідчого СВ Оболонського УП ГУНП у м.Києві ОСОБА_3 , погоджене прокурором Київської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до документів, що містять охоронювану законом таємницю, за матеріалами досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12025100050002774 від 14.11.2025 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України- задовольнити.

Надати групі слідчих слідчого відділу Оболонського управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві, а саме: ОСОБА_3 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 тимчасового доступу до речей і документів з можливістю проведення тимчасового доступу до копії документів, що перебувають у володінні АТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ: НОМЕР_5 ), що за адресою: АДРЕСА_1 , а саме:

- інформації про номерами рахунку відкритих у АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » та закріпленому за номерами банківських карток № НОМЕР_2 , № НОМЕР_3 , № НОМЕР_4 , а також копії заяв та договорів про відкриття даного рахунку, копії платіжних доручень, грошових чеків, квитанцій, меморіальних ордерів банку в копіях, які підтверджують рух грошових коштів по даним банківським рахункам з моменту оформлення банківської платіжної карти до по 17.12.2025;

-особисті дані (адреси), всі контактні (абонентські) номери мобільних операторів та який з них являється/являвся фінансовим, почтові адреси за якими закріплено банківський рахунок відкритий у АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за номерами банківських карток № НОМЕР_2 , № НОМЕР_3 , № НОМЕР_4 ;

-за наявності банківську або кредитну справу відкриту на клієнта у АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за номерами банківських карток № НОМЕР_2 , № НОМЕР_3 , № НОМЕР_4 ;

-роздруківки руху грошових коштів по рахунку відкритому у АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за номерами банківських карток № НОМЕР_2 , № НОМЕР_3 , № НОМЕР_4 у період часу з 14.02.2025 по по 17.12.2025 із зазначенням всіх наявних даних, щодо особи яка здійснювала зарахування та відрахування грошових коштів.

-відомостей щодо місць розташування банкоматів та банківських установ через які здійснювалось зняття та поповнення готівки рахунку із зазначенням ID терміналу, та ID банку еквайеру при знятті готівки в інших банкоматах по рахунках відкритих у АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за номером банківської картки № НОМЕР_2 , № НОМЕР_3 , № НОМЕР_4 у період часу з 14.02.2025 по 17.12.2025;

-матеріалів фото та відео фіксації при знятті грошових коштів по рахунках відкритих АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за номерами банківських карток № НОМЕР_2 , № НОМЕР_3 , № НОМЕР_4 у період часу з 14.02.2025 по 17.12.2025;

-всі наявні відомості включаючи ІР, що могли використовуватись при проведенні операцій по рахунках відкритих у АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за номерами банківських карток № НОМЕР_2 , № НОМЕР_3 , № НОМЕР_4 у період часу з 14.02.2025 по теперішній час;

-надати інформацію та аудіо записи, що маються в наявності при всіх випадках звернення до Call центру, служби безпеки, тощо по рахунку відкритому у АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за номерами банківських карток № НОМЕР_2 , № НОМЕР_3 , № НОМЕР_4 у період часу з 14.02.2025 по 17.12.2025;

-дані ідентифікаторів фізичних осіб (номер телефону, номер банківської картки, ПІБ особи), що здійснювали зарахування грошових коштів по рахунку відкритому у АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за номерами банківських карток № НОМЕР_2 , № НОМЕР_3 , № НОМЕР_4 у період часу з 14.02.2025 по 17.12.2025;

-надати інформацію, чи являються особи, які користуються банківськими по рахунку відкритому у АТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за номерами банківських карток № НОМЕР_2 , № НОМЕР_3 , № НОМЕР_4 користувачем інтернет-банкінгу, якщо так, то надати всі наявні відомості включаючи ІР адреси що могли використовуватись при проведенні операцій з використанням мережі Інтернет, а також інформацію про засоби зв'язку, які закріплені за вищевказаним сервісом з використанням мережі «Інтернет» у період часу з 14.02.2025 по теперішній час, в тому числі метаданих, пов'язаних із токенізацією карток з пристроїв, що можуть бути причетними до несанкціонованих операцій, а також аналітичної інформації про клієнтів, які могли вчиняти протиправні дії.

Тимчасовий доступ слід виконати шляхом вилучення копій вказаних документів.

Строк дії зазначеної ухвали не може перевищувати двох місяців з дня її постановлення, тобто ухвала діє з 17.12.2025 по 17.02.2026.

Ухвала оскарженню не підлягає і заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

Попередній документ
132849809
Наступний документ
132849811
Інформація про рішення:
№ рішення: 132849810
№ справи: 756/19714/25
Дата рішення: 17.12.2025
Дата публікації: 26.12.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Оболонський районний суд міста Києва
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; тимчасовий доступ до речей і документів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (17.12.2025)
Дата надходження: 05.12.2025
Предмет позову: -
Розклад засідань:
17.12.2025 14:15 Оболонський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
РОДІОНОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
суддя-доповідач:
РОДІОНОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ