Справа № 752/25719/24
Провадження №: 2-а/752/92/25
Іменем України
15.12.2025 м. Київ
Голосіївський районний суд міста Києва в складі:
головуючого судді - Кирильчук І.А.
при секретарі судового засідання - Сінчук І.А,
розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін в приміщенні Голосіївського районного суду міста Києва справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання протиправною та скасування постанови про адміністративне правопорушення,
У листопаді 2024 року представник ОСОБА_1 - адвокат Бухун Юрій Володимирович звернувся до Голосіївського районного суду міста Києва із адміністративним позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 , у якому представник позивача просить суд: поновити ОСОБА_1 строк на звернення до суду з позовом про визнання протиправною та скасування постанови ІНФОРМАЦІЯ_2 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за частиною третьою статті 210 КУпАП; визнати протиправною та скасувати постанову ІНФОРМАЦІЯ_2 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за частиною третьою статті 210 КУпАП.
Позов обґрунтований тим, що 26 серпня 2024 року ОСОБА_1 прибув до ІНФОРМАЦІЯ_1 (далі - ІНФОРМАЦІЯ_3 ), для постановки на військовий облік у зв'язку із зміною місця проживання, а саме прибуттям до міста Києва напередодні, тобто 24 серпня 2024 року. Прибувши в приміщення ІНФОРМАЦІЯ_2 , позивач пройшов медичний огляд військово-лікарською комісією, подав заяву про прийняття на військовий облік та вчинив інші необхідні дії.
В той же час, працівниками ІНФОРМАЦІЯ_2 повідомлено, що відносно нього складено адміністративні матеріали, а саме протокол про адміністративне правопорушення та постанову про притягнення його до адміністративної відповідальності, однак копію постанови позивачу вручено не було, вдалось отримати лише фотокопію протоколу про адміністративне правопорушення №346.
Згідно з протоколом №346 про адміністративне правопорушення, позивачу інкримінується вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 210 КУпАП, а саме за те, що позивач не з'явився своєчасно до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки для постановки на військовий облік протягом 7 днів з моменту прибуття до нового місця проживання, тим самим порушив вимоги частини третьої статті 37 Закону України «Про військовий облік і військову службу».
З відповідним висновком відповідача позивач не погоджується, вважає притягнення його до адміністративної відповідальності протиправним, оскільки позивач прибув до міста Києва як до нового місця проживання 24 серпня 2024 року і саме з огляду на необхідність виконання обов'язку, передбаченого частиною третьою статті 37 Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу», 26 серпня особисто прибув до ІНФОРМАЦІЯ_2 для постановки на військовий облік за новим місцем проживання.
Відтак, позивачем не було допущено порушення семиденного строку, встановленого законом для постановки на військовий облік з моменту прибуття на нове місце проживання.
Таким чином, позивач вважає, що постанова винесена за відсутності складу адміністративного правопорушення за частиною третьою статті 210 КУпАП, у зв'язку з чим підлягає скасуванню.
Ухвалою Голосіївського районного суду міста Києва від 09 грудня 2024 року поновлено ОСОБА_1 строк на оскарження постанови про накладення адміністративного стягнення. Прийнято позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в даній справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи. Сторонам роз'яснено їхні процесуальні права подати заяви по суті справи та встановлено відповідні строки.
Також, задоволено клопотання представника позивача про витребування доказів. Витребувано у ІНФОРМАЦІЯ_1 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) постанову про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за частиною третьою статті 210 КУпАП, складеної на підставі протоколу про адміністративне правопорушення №346.
Копія ухвали від 09 грудня 2024 року була отримана ІНФОРМАЦІЯ_3 30 грудня 2024 року, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.
Крім того, листом Голосіївського районного суду міста Києва від 25 червня 2025 року повторно було направлено до ІНФОРМАЦІЯ_2 запит про виконання ухвали від 09 грудня 2024 року в частині витребування доказів, який було отримано ІНФОРМАЦІЯ_3 25 червня 2025 року вх. № 7246.
Однак, станом на 04 серпня 2025 року ухвала від 09 грудня 2024 року в частині витребування доказів відповідачем не виконана і взагалі зі сторони відповідача відсутнє будь-яке реагування на запити суду.
Ухвалою Голосіївського районного суду міста Києва від 04 серпня 2025 року постановлено тимчасово вилучити у ІНФОРМАЦІЯ_2 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_1 ) оригінал або засвідчену копію постанови про притягнення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , до адміністративного відповідальності за частиною третьою статті 210 КУпАП, складеної на підставі протоколу про адміністративне правопорушення № 346. Доручено проведення тимчасового вилучення доказів Управлінню забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві та Київській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).
08 вересня 2025 року Відділом примусового виконання рішень управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві та Київській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) направлено на адресу суду повідомлення про повернення виконавчого документу стягувачу без прийняття до виконання.
Ухвалою Голосіївського районного суду міста Києва від 23 вересня 2025 року постановлено тимчасово вилучити у ІНФОРМАЦІЯ_2 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_1 ) оригінал або засвідчену копію постанови про притягнення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , до адміністративного відповідальності за частиною третьою статті 210 КУпАП, складеної на підставі протоколу про адміністративне правопорушення № 346. Доручено проведення тимчасового вилучення доказів Голосіївському відділу державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
27 листопада 2025 року на виконання ухвали суду від 23 вересня 2025 року Голосіївським відділ державної виконавчої служби у місті Києві Київського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України на адресу суду направлено засвідчену копію постанови про адміністративне правопорушення №346 від 26 серпня 2024 року.
Відповідач по справі повідомлявся судом про розгляд справи у встановленому законом порядку, шляхом направлення поштової кореспонденції на адресу зареєстрованого місцезнаходження, яку останнім отримано 30 грудня 2024 року.
Клопотань від жодної із сторін про розгляд справи в судовому засіданні з повідомленням сторін до суду та відзиву на позовну заяву не надходило, а тому відповідно до статті 262 КАС України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними в справі матеріалами.
Суд, дослідивши письмові докази, наявні в матеріалах справи, всебічно перевіривши обставини, на яких вони ґрунтуються у відповідності з нормами матеріального права, встановив наступні обставини та дійшов до наступних висновків.
Судом встановлено, що 26 серпня 2024 року головним спеціалістом командування (юристом) ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2 складено протокол №346 про адміністративне правопорушення, передбачене частиною третьою статті 210 КУпАП відносно ОСОБА_1 відповідно до якого останній не з'явився своєчасно до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки для постановки на військовий облік протягом 7 днів з моменту прибуття до нового місця проживання, тим самим порушив вимоги частини третьої статті 37 Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу», чим вчинив правопорушення, передбачене частиною третьою статті 210 КУпАП. Протокол містить повідомлення про призначення розгляду справи на 26 серпня 2024 року о 17 год 00 хв. У графі «підпис особи, яка притягається до адміністративної відповідальності» міститься підпис позивача ОСОБА_1 .
26 серпня 2024 року начальником ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 винесено Постанову №346 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 210 КУпАП, а саме за те, що не з'явився своєчасно до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки для постановки на військовий облік протягом 7 днів з моменту прибуття до нового місця проживання, тим самим порушив вимоги частини третьої статті 37 Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу», чим вчинив правопорушення, передбачене частиною третьою статті 210 КУпАП. Постановою на позивача накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 000,00 грн.
Як вбачається із копії витягу електронного військово-облікового документа «Резерв+», військовозобов'язаний ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , перебуває на обліку та йому надана відстрочка до 07 лютого 2025 року.
Згідно з частиною другою статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Порядок діяльності органів державної влади, їх посадових осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення, розглядати справи про такі правопорушення та притягати винних осіб до адміністративної відповідальності за їх вчинення, регулюється Кодексом України про адміністративні правопорушення (далі по тексту КупАП; в редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин).
Згідно з пунктом 20 частини першої статті 106 Конституції України передбачено, що Президент України приймає відповідно до закону рішення про загальну або часткову мобілізацію та введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях у разі загрози нападу, небезпеки державній незалежності України.
Правове регулювання відносин між державою і громадянами України у зв'язку з виконанням ними конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, а також загальні засади проходження в Україні військової служби здійснюється на підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу».
Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком громадян України, що також передбачено частиною першою статті 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу».
Згідно зі статтею 1 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (зі змінами) мобілізація це комплекс заходів, здійснюваних з метою планомірного переведення національної економіки, діяльності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій на функціонування в умовах особливого періоду, а Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - на організацію і штати воєнного часу.
В цьому ж Законі визначено поняття «особливий період» як період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, котрий настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.
Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 в Україні введено воєнний стан строком на 30 діб, який станом на теперішній час продовжено.
Згідно з Указом Президента України №65/2022 від 24 лютого 022 року постановлено про проведення загальної мобілізації.
Згідно із абзацом одинадцятим статті 1 Зако України «Про оборону України» особливий період - період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.
За частиною третьою статті 210 КУпАП наступає адміністративна відповідальність за порушення призовниками, військовозобов'язаними, резервістами правил військового обліку в особливий період. Примітка. Положення статей 210,210-1 цього Кодексу не застосовуються у разі можливості отримання держателем Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів персональних даних призовника, військовозобов'язаного, резервіста шляхом електронної інформаційної взаємодії з іншими інформаційно-комунікаційними системами, реєстрами (у тому числі публічними), базами (банками) даних, держателями (розпорядниками, адміністраторами) яких є державні органи.
Згідно з пунктом 8 Додатку 2 до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30 грудня 2022 року №1487, призовники, військовозобов'язані та резервісти повинні особисто повідомляти в семиденний строк органам, в яких вони перебувають на військовому обліку, про зміну персональних даних, зазначених у статті 7 Закону України «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов'язаних та резервістів», а також надавати зазначеним органам документи, що підтверджують право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації з підстав, визначених у статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
Відповідно до підпункту 7 пункту 1 Правил військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, вбачається, що призовники, військовозобов'язані та резервісти повинні особисто в семиденний строк з дня прибуття до нового місця проживання прибувати із паспортом громадянина України і військово-обліковими документами до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки (органу СБУ, відповідного підрозділу розвідувального органу), який організовує та веде військовий облік на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, для взяття на військовий облік;
Відповідно до вимог пункту 11 статті 38 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» військовозобов'язані зобов'язані дотримуватись правил військового обліку, а саме протягом семи днів прибувати до районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки для постановки на військовий облік, надавати дані щодо зміни місця проживання, місця роботи, сімейного стану, освіти, стану здоров'я тощо.
У відповідності до статті 7 Закону України «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов'язаних та резервістів» до персональних даних призовника, військовозобов'язаного та резервіста належать: 1) прізвище; 2) власне ім'я (усі власні імена); 3) по батькові (за наявності); 4) дата народження; 5) місце народження; 6) стать; 7) місце проживання та місце перебування; 8) відомості про батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників та інших представників (прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), дата народження); 8-1) відомості про сімейний стан особи та членів її сім'ї (прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), а також дітей); 9) реквізити паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (серія, номер, дата видачі, орган, що видав, строк дії); 9-1) відомості про громадянство; 10) відомості про документи, що підтверджують смерть особи або визнання особи померлою чи безвісно відсутньою; 11) відомості щодо визнання особи недієздатною (поновлення дієздатності); 12) відомості про зайнятість (код підприємства, місце роботи, посада); 13) реєстраційний номер облікової картки платника податків; 4) відцифрований образ обличчя особи; 15) відомості про дату виїзду за межі України та дату повернення на територію України; 16) відомості про освіту та спеціальність; 17) відомості про стан здоров'я (у тому числі про встановлення, зміну групи інвалідності), що збираються з метою визначення придатності для виконання військового обов'язку; 18) відомості про притягнення до кримінальної відповідальності (повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення); 19) відомості про розгляд судом кримінальної справи, вирок, що набрав законної сили; 20) відомості про наявність (відсутність) судимості; 21) унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності); 22) відцифрований образ обличчя особи (за наявності).
Відповідно до статті 235 КУпАП територіальні центри комплектування та соціальної підтримки розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статями 210,210-1,211 КУпАП, а саме: про порушення призовниками, військовозобов'язаними, резервістами правил військового обліку, про порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію, про зіпсуття військово-облікових документів чи втрату їх з необережності (статті 210, 210-1, 211 (крім правопорушень, вчинених військовозобов'язаними чи резервістами, які перебувають у запасі Служби безпеки України або Служби зовнішньої розвідки України). Від імені територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право керівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
Відповідно до пункту 1 Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2022 року №124 (далі - Положення), територіальні центри комплектування та соціальної підтримки є органами військового управління, що забезпечують виконання законодавства з питань військового обов'язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації.
За змістом пункту 7 вказаного Положення територіальні центри комплектування та соціальної підтримки Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя є юридичними особами публічного права, мають самостійний баланс, реєстраційні рахунки в органах Казначейства. Районні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки є відокремленими підрозділами відповідних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя.
У силу пункту 12 згаданого Положення керівник територіального центру комплектування та соціальної підтримки має право, зокрема, видавати у межах своїх повноважень накази та розпорядження.
Як вже зазначалось, 26 серпня 2024 року начальником ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3 винесено Постанову №346 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 210 КУпАП, а саме за те, що не з'явився своєчасно до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки для постановки на військовий облік протягом 7 днів з моменту прибуття до нового місця проживання, тим самим порушив вимоги частини третьої статті 37 Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу», чим вчинив правопорушення, передбачене частиною третьою статті 210 КУпАП.
Вважаючи вказану постанову протиправною, позивач звернувся до суду з даними позовними вимогами.
Згідно з інформацією про задеклароване/зареєстроване місце проживання особи №123141473 від 04 грудня 2024 року, за відомостями відділу питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб Голосіївської РДА ОСОБА_1 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 з 23 січня 2015 року по теперішній час.
Згідно витягу з додатку Резерв + від 22 листопада 2024 року, ОСОБА_1 перебуває на обліку в ІНФОРМАЦІЯ_1 , адреса проживання зазначена: АДРЕСА_2 , дата уточнення даних зазначена 19 липня 2024 року.
Згідно з пунктом 8 Додатку 2 до Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затвердженого постановою КМУ від 30 грудня 2022 року №1487, призовники, військовозобов'язані та резервісти повинні особисто повідомляти в семиденний строк органам, в яких вони перебувають на військовому обліку, про зміну персональних даних, зазначених у статті 7 Закону України «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов'язаних та резервістів», а також надавати зазначеним органам документи, що підтверджують право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації з підстав, визначених у статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
Таким чином, позивач ОСОБА_1 був зобов'язаний в семиденний строк з моменту зміни персональних даних повідомити про це орган, де він перебував на військовому обліку.
Відповідно до підпункту 7 пункту 1 Правил військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, вбачається, що призовники, військовозобов'язані та резервісти повинні особисто в семиденний строк з дня прибуття до нового місця проживання прибувати із паспортом громадянина України і військово-обліковими документами до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки (органу СБУ, відповідного підрозділу розвідувального органу), який організовує та веде військовий облік на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, для взяття на військовий облік;
Однак, ОСОБА_1 не прибув в семиденний строк з документами, які надають йому право на відстрочку та не встав на облік до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки відповідно до свого нового місця проживання.
Абзацем 11 пункту 9 Положення №154 передбачено, що територіальні центри комплектування та соціальної підтримки відповідно до покладених на них завдань, здійснюють заходи оповіщення та призову громадян (крім військовозобов'язаних та резервістів СБУ та Служби зовнішньої розвідки): на військову службу за призовом осіб офіцерського складу; на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період (зарахованих до військового оперативного резерву); на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період (незалежно від місця їх перебування на військовому обліку).
При цьому суд зауважує, що постановлення на військовий облік є не правом, а обов'язком військовозобов'язаних. Однак в спірних правовідносинах позивачем не було дотримано встановленого законодавством обов'язку кожного військовозобов'язаного повідомляти в семиденний строк відповідні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки про зміну персональних даних (відомості про сімейний стан та членів сім'ї, зміну місця проживання), особисто в семиденний строк з дня прибуття до нового місця проживання прибувати із паспортом громадянина України і військово-обліковими документами до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який організовує та веде військовий облік на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, для взяття на військовий облік.
Доказів повідомлення відповідного органу територіального центру комплектування та соціальної підтримки про зміну свого місця проживання та прибуття до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки на території відповідної адміністративно- територіальної одиниці для взяття на військовий облік, після прибуття донового місця проживання у семиденний строк позивачем ані суду першої інстанції, ані суду апеляційної інстанції надано не було.
Окрім того, позивач у позовній заяві вказує, що прибув до міста Києві напередодні, тобто 24 черпня 2024 року, однак не вказує з якого постійного місця проживання він прибув до міста Києва та не надає доказів його проживання відмінного від місця реєстрації.
Відповідно до частини сьомої статті 38 КУпАП адміністративне стягнення за вчинення в особливий період правопорушень, передбачених статтями 210,210-1 цього Кодексу, може бути накладено протягом трьох місяців з дня його виявлення, але не пізніше одного року з дня його вчинення.
Так, правопорушення було виявлено відповідачем 26 серпня 2024 року під час прибуття ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_2 . В той же день ОСОБА_1 був притягнутий до адміністративної відповідальності. Таким чином, строк притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності відповідачем не порушений.
Таким чином, провівши правовий аналіз законодавчих норм, що регулюють спірні правовідносини, крізь призму встановлених судом обставин справи, суд дійшов висновку про відсутність підстав для задоволення позову.
У зв'язку з відмовою у задоволенні позову питання розподілу судових витрат судом не вирішується.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 5-7, 9, 77, 241-246, 268, 286 КАС України, суд
У задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання протиправною та скасування постанови про адміністративне правопорушення, відмовити.
Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку до Шостого апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Позивач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , РНОКПП НОМЕР_2 , адреса: АДРЕСА_3 .
Відповідач: ІНФОРМАЦІЯ_5 , місцезнаходження: АДРЕСА_4 , код ЄДРПОУ НОМЕР_3 .
Повне рішення суду виготовлено 15 грудня 2025 року.
Суддя І.А. Кирильчук