Справа №203/2382/25
Провадження №6/751/447/25
12 грудня 2025 року місто Чернігів
Новозаводський районний суд міста Чернігова
у складі: головуючого-судді Топіхи Р.М.,
секретар судового засідання Островська А.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр», заінтересовані особи: ОСОБА_1 , Другий Правобережний відділ державної виконавчої служби у Чечелівському та Новокодацькому районах міста Дніпра Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), Акціонерне товариство «Сенс Банк», Товариство з обмеженою відповідальністю «Кредитні Ініціативи», Товариство з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал», Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», про заміну стягувача його правонаступником,
ТОВ «Коллект Центр» звернулося до Новокодацького районного суд міста Дніпра із заявою про заміну вибулого стягувача ПАТ «Альфа Банк» у виконавчому провадженні з примусового виконання виконавчого листа у справі № 751/2845/15-ц на правонаступника стягувача ТОВ «Коллект Центр» про стягнення з боржника ОСОБА_1 на користь ПАТ «Альфа Банк» заборгованості за кредитним договором № 630012905.
Ухвалою Новокодацького районного суд міста Дніпра від
17 вересня 2025 року справу передано Новозаводському районному суду міста Чернігова за підсудністю.
Ухвалою судді від 27 листопада 2025 року відкрито провадження у справі та призначено заяву до розгляду у судовому засіданні.
Представник заявника, заінтересовані особи у судове засідання не з'явилися, про день, час та місце розгляду справи повідомлялися у встановленому порядку. У заяві про заміну стягувача його правонаступником заявник просить розглянути заяву без участі представника ТОВ «Коллект Центр». Інформація про належне повідомлення ОСОБА_1 у суду відсутня.
У відповідності до ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Відповідно до ч. 3 ст. 442 ЦПК України суд розглядає заяву про заміну сторони її правонаступником у десятиденний строк з дня її надходження до суду у судовому засіданні з повідомленням учасників справи та заінтересованих осіб. Неявка учасників справи та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження.
Згідно з положеннями до п. 1 ч. 2 ст. 223 ЦПК України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку у разі неявки в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання. Про відкладення розгляду справи постановляється ухвала.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи у зв'язку з неналежним повідомленням заінтересованої особи ОСОБА_1 та повторно повідомити учасників справи про наступне судове засідання.
Керуючись статтями 223, 240, 260 ЦПК України, суд
Відкласти розгляд справи за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр», заінтересовані особи: ОСОБА_1 , Другий Правобережний відділ державної виконавчої служби у Чечелівському та Новокодацькому районах міста Дніпра Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), Акціонерне товариство «Сенс Банк», Товариство з обмеженою відповідальністю «Кредитні Ініціативи», Товариство з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал», Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Інвестохіллс Веста», про заміну стягувача його правонаступником на
23 січня 2026 року на 12 годину 00 хвилин.
У судове засідання викликати сторони, зазначивши, що неявка учасників справи та інших осіб до суду не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Р.М. Топіха