ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
про закриття підготовчого провадження та
призначення справи до судового розгляду по суті
10.12.2025Справа № 910/11781/25
Господарський суд міста Києва у складі судді Нечая О.В., за участю секретаря судового засідання Будніка П.О., розглянувши у підготовчому засіданні матеріали справи № 910/11781/25
за первісним позовом Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в особі Філії "Відокремлений підрозділ "Хмельницька атомна електрична станція" Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельне підприємство "Монтажсталь"
про зобов'язання виконати умови договору та стягнення 710 820,00 грн
та за зустрічним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельне підприємство "Монтажсталь"
до Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в особі Філії "Відокремлений підрозділ "Хмельницька атомна електрична станція" Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"
про розірвання договору
Представники сторін: відповідно до протоколу судового засідання
Акціонерне товариство "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в особі Філії "Відокремлений підрозділ "Хмельницька атомна електрична станція" Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" (далі - позивач) звернулось до Господарського суду міста Києва з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельне підприємство "Монтажсталь" (далі - відповідач), в якій просить суд:
- зобов'язати відповідача виконати належним чином умови Договору про надання послуг № 37-124-13-20-112520 від 17.09.2020 шляхом надання позивачу визначену цим договором послугу за темою: «Очистка приймальної ємності мазута від донного осаду» загальною вартістю 396 000,00 грн з ПДВ;
- стягнути з відповідача на користь позивача 683 100,00 грн пені та 27 720,00 грн штрафу.
Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем взятих на себе зобов'язань за Договором про надання послуг № 37-124-13-20-112520 від 17.09.2020.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 29.09.2025 було прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі № 910/11781/25, справу визнано малозначною, постановлено розглядати її за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін (без проведення судового засідання).
14.10.2025 представником ТОВ "Будівельне підприємство "Монтажсталь" сформовано в системі "Електронний суд" зустрічну позовну заяву до АТ "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в особі Філії "Відокремлений підрозділ "Хмельницька атомна електрична станція" АТ "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", яка 15.10.2025 зареєстрована в автоматизованій системі "Діловодство спеціалізованого суду", відповідно до якої товариство просить суд розірвати Договір про надання послуг № 37-124-13-20-112520 від 17.09.2020 про надання послуги за темою: «Очистка приймальної ємності мазута від донного осаду» загальною вартістю 396 000,00 грн з ПДВ.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 20.10.2025 було прийнято зустрічний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельне підприємство "Монтажсталь" до Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в особі Філії "Відокремлений підрозділ "Хмельницька атомна електрична станція" Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" про розірвання договору до спільного розгляду з первісним позовом Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в особі Філії "Відокремлений підрозділ "Хмельницька атомна електрична станція" Акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельне підприємство "Монтажсталь" про зобов'язання виконати умови договору та стягнення 710 820,00 грн, вимоги за зустрічним позовом об'єднано в одне провадження з первісним позовом, справу постановлено розглядати за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 19.11.2025.
05.11.2025 представником АТ "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" сформовано в системі "Електронний суд" відзив на зустрічну позовну заяву, який 05.11.2025 зареєстрований в автоматизованій системі "Діловодство спеціалізованого суду".
10.11.2025 представником ТОВ "Будівельне підприємство "Монтажсталь" сформовано в системі "Електронний суд" відповідь на відзив, яка 11.11.2025 зареєстрована в автоматизованій системі "Діловодство спеціалізованого суду".
17.11.2025 представником АТ "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" сформовано в системі "Електронний суд" заперечення щодо відповіді на відзив, які 18.11.2025 зареєстровані в автоматизованій системі "Діловодство спеціалізованого суду".
У підготовче засідання 19.11.2025 з'явились представники сторін.
У підготовчому засіданні 19.11.2025 судом було прийнято до розгляду відзив на зустрічну позовну заяву, відповідь на відзив та заперечення щодо відповіді на відзив, продовжено строк підготовчого провадження на 30 днів, оголошено перерву до 10.12.2025.
10.12.2025 представником ТОВ "Будівельне підприємство "Монтажсталь" сформовано в системі "Електронний суд" додаткові пояснення, які 10.12.2025 зареєстровані в автоматизованій системі "Діловодство спеціалізованого суду".
У підготовче засідання 10.12.2025 з'явились представники сторін.
У підготовчому засіданні 10.12.2025 судом було долучено до матеріалів справи додаткові пояснення ТОВ "Будівельне підприємство "Монтажсталь". Присутніми представниками сторін надано усні пояснення щодо можливості закриття підготовчого провадження та призначення справи до розгляду по суті.
Відповідно до ч. 2 ст. 177 Господарського процесуального кодексу України підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.
Згідно з п. 3 ч. 2 ст. 185 Господарського процесуального кодексу України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Враховуючи, що судом здійснено усі необхідні та достатні дії для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті, суд дійшов висновку закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
Керуючись статтями 185, 232 - 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
2. Розпочати розгляд справи по суті у загальному позовному провадженні та призначити судове засідання на 28.01.26 на 15:15 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44-Б, зал № 12.
Повідомити сторін, що явка їх представників у судове засідання не є обов'язковою.
3. Повідомити сторін, що інформація по справі, що розглядається, доступна на офіційному веб - порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/fair/ та на інформаційному сайті за посиланням: http://www.reyestr.court.gov.ua/.
4. Згідно з ч. 1 ст. 235 Господарського процесуального кодексу України дана ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення.
5. Дана ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, відповідно до приписів статті 255 Господарського процесуального кодексу України.
Суддя О.В. Нечай