справа № 619/7419/25
провадження № 2/619/3096/25
10 грудня 2025 року м. Дергачі
Суддя Дергачівського районного суду Харківської області Калиновська Л.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Дергачівського відділу державної виконавчої служби у Харківському районі Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про зняття арешту з нерухомого майна,
ОСОБА_1 звернувся до Дергачівського районного суду Харківської області з позовом, в якому просить припинити обтяження речових прав на нерухоме майно, що наявне в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Реєстрі прав власності на нерухоме майно, Державному реєстрі Іпотек, Єдиному реєстрі заборон відчуження об'єктів нерухомого майна щодо об'єкта нерухомого майна за адресою: АДРЕСА_1 , а саме: реєстраційний номер обтяження 9490610, підстава обтяження: Постанова про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження, АА № 754810, 10.12.2009, ВДВС Дергачівського районного управління юстиції Харківської області.
Справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.
Позовна заява за змістом і формою відповідає загальним вимогам ст.ст. 175, 177 ЦПК України.
Підстави для залишення її без руху та відмови у відкритті провадження відповідно до ст.ст. 185, 186 ЦПК України - відсутні.
Під час відкриття провадження у справі суддя вирішив, що вказаний спір підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження з проведенням підготовчого засідання.
Керуючись ст.ст. 83, 178, 187, 189, 191, 259, 260 ЦПК України, суддя, -
Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у даній справі.
Розгляд справи проводити за правилами загального позовного провадження.
Призначити підготовче судове засідання на 26 січня 2026 року на 10 годин 30 хвилин в приміщенні Дергачівського районного суду Харківської області.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі. Відповідачу одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Роз'яснити відповідачу право подати відзив на позов протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.
До відзиву додати: 1) докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем; 2) документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
Роз'яснити відповідачу, що у випадку ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Позивач має право подати до суду відповідь на відзив протягом п'яти днів з дня його отримання. Відповідач має право подати до суд заперечення протягом п'яти днів з дня отримання відповіді на відзив.
Відповідач має право пред'явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.
У відповідності до положень ст. 181 ЦПК України третя особа має право у строк не більше десяти днів із дня отримання цієї ухвали та копії позову з додатками подати до суду свої пояснення щодо позову або відзиву, у яких викласти свої аргументи і міркування на підтримку або заперечення проти позову.
Веб-сторінка на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи http://court.gov.ua/fair/.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Л. В. Калиновська