Справа № 209/8621/25
Провадження № 2-н/209/5380/25
про відмову у видачі судового наказу
04 грудня 2025 року м. Кам'янське
Суддя Дніпровського районного суду м. Кам'янського Дніпропетровської області Багбая Є.Д., розглянувши заяву Комунального підприємства Кам'янської міської ради «Кам'янська теплопостачальна компанія» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за послуги ЖКХ з боржника ОСОБА_1 -
КП КМР «Кам'янська теплопостачальна компанія» звернулось до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за послуги ЖКХ з боржника ОСОБА_1 .
Заявником невірно вказана адреса реєстрації боржника ОСОБА_1 . Завником вказана адреса її реєстрації як АДРЕСА_1 .
За інформацією, отриманою з відділу формування та ведення реєстру територіальної громади міста Кам'янської міської ради - боржник ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 не зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 .
Відповідно до ч. 9 ст. 165 ЦПК України, у разі якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у видачі судового наказу.
Згідно ст. 166 ЦПК України відмова у видачі судового наказу з підстав, передбачених п. 1 ч. 1 ст. 165 цього Кодексу, не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою в порядку, встановленому цим розділом, після усунення її недоліків.
Враховуючи вищевикладене є підстави для відмови у видачі судового наказу, оскільки заява подана з порушенням вимог ЦПК України.
ВідмовитиКомунальному підприємству Кам'янської міської ради «Кам'янська теплопостачальна компанія» у видачі судового наказу про стягнення заборгованості за послуги ЖКХ з боржника ОСОБА_1 .
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду Дніпропетровської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя
Дніпровського районного суду
м. Кам'янського Є.Д. Багбая