Провадження № 22-ц/803/11846/25 Справа № 0527/9126/2012 Суддя у 1-й інстанції - Ярощук О.В. Суддя у 2-й інстанції - Макаров М. О.
про призначення справи до розгляду
03 грудня 2025 року м. Дніпро
Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Дніпровського апеляційного суду у складі:
головуючого судді Макарова М.О.
суддів: Петешенкової М.Ю., Городничої В.С.
заслухавши доповідь судді - доповідача Макарова М.О. про проведення підготовчих дій з розгляду апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу Шевченківського районного суду м. Дніпра від 24 вересня 2025 року про перегляд заочного рішення по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Кей-Колект» до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
Передбачені ст. 365 ЦПК України необхідні підготовчі дії, пов'язані з призначенням справи до розгляду, проведені, необхідності у проведенні додаткових підготовчих дій немає, тому справа може бути призначена до розгляду.
Враховуючи викладене та керуючись ст.366 ЦПК України, -
Закінчити дії по підготовці до розгляду апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу Шевченківського районного суду м. Дніпра від 24 вересня 2025 року та призначити справу до розгляду на 15:40 годину 10 березня 2026 року в приміщенні Дніпровського апеляційного суду (49000, м. Дніпро, вул. Харківська, 13).
В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя М.О. Макаров
Судді: М.Ю. Петешенкова
В.С. Городнича