Ухвала від 01.12.2025 по справі 127/8459/25

Справа № 127/8459/25

Провадження № 6/127/460/25

УХВАЛА

01 грудня 2025 року м. Вінниця

Вінницький міський суд Вінницької області в складі:

головуючого судді Іщук Т. П.,

за участі секретаря судового засідання Коваленко Д. І.,

розглянувши заяву представника позивача Товариства з обмеженою відповідальністю «Пінг Понг» про виправлення помилки у виконавчому документі по цивільній справі №127/8459/25 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Пінг Понг» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

Представник позивача ТОВ «Пінг Понг» звернувся до суду із заявою про виправлення помилки у виконавчому документі, виданому по справі 127/8459/25 за позовом ТОВ «Пінг Понг» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, в якій просить виправити помилку в реквізитах виконавчого листа, зазначивши правильну дату його видачі. Помилкова дата у виконавчому листі була невірно вказана під час його оформлення та є суттєвим недоліком, що призведе до неможливості звернення цього процесуального документу на примусове виконання.

У судове засідання учасники справи не з'явились.

Відповідно до положень ч. 3 ст. 432 ЦПК України неявка учасників справи не є перешкодою для розгляду заяви.

Дослідивши матеріали справи, суд встановив наступне.

Як слідує з матеріалів справи, рішенням Вінницького міського суду Вінницької області від 14 травня 2025 року в цивільній справі № 127/8459/25 позов ТОВ «Пінг Понг» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості задоволено, стягнуто з відповідача на користь позивача заборгованість за договором про споживчий кредит (індивідуальна частина) № 101179480 від 04 березня 2021 року в розмірі 64500,00 грн, з яких: 15000, 00 грн - заборгованість за тілом кредиту, 49500, 00 грн - заборгованість за відсотками, а також 2422,40 грн судового збору, 6000,00 грн - витрат на професійну правничу допомогу.

На підставі цього рішення за заявою представника позивача видано виконавчий лист в електронній формі, що підтверджується даними з автоматизованої системи документообігу суду та матеріалами справи, зокрема довідкою про доставку електронного документу до електронного кабінету позивача ТОВ «Пінг Понг» та його представника.

Разом з тим, у виконавчому листі було виявлено помилку, яка підлягає виправленню.

Так, зі змісту самого електронного виконавчого листа №127/8459/25 слідує помилкове зазначення дати його видачі, а саме вказано «23 квітня 2025 року» при тому, що рішення по справі ухвалене лише 14 травня 2025 року та набрало законної сили 14 червня 2025 року. Крім того, під час заповнення відомостей про документ в автоматизованій системі документообігу суду (далі АСДС) було також помилково вказано його дату видачі, а саме вказано «14 травня 2025 року», яка відображається у відомостях про цей документ в електронному кабінеті позивача у розділі «Виконавчі документи». Помилкове зазначення невірних дат у виконавчому листі №127/8459/25 протирічить вимогам процесуальним законодавства щодо належного його оформлення як виконавчого документу. Враховуючи наявну в АСДС інформацію по справі щодо виготовлення та видачі виконавчого листа за заявою позивача в електронній формі, який був підписаний кваліфікованим електронним підписом судді 23 червня 2025 року, тому цей недолік як помилка в оформленні виконавчого документу підлягає виправленню, зазначенням саме цієї дати підписання електронного документу.

Відповідно до положень частин 1, 3 ст. 432 ЦПК України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі. Суд розглядає заяву в десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви. До розгляду заяви суд має право своєю ухвалою зупинити виконання за виконавчим документом або заборонити приймати виконавчий документ до виконання.

З огляду на викладене, суд, дослідивши матеріали цивільної справи, вважає за необхідне виправити помилку у виконавчому листі № 127/8459/25, виданому Вінницьким міським судом Вінницької області у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Пінг Понг» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, зазначивши датою видачі виконавчого листа «23 червня 2025 року».

На підставі викладеного, керуючись ст.432 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Заяву задовольнити.

Виправити помилку у виконавчому листі №127/8459/25, виданому Вінницьким міським судом Вінницької області в електронній формі у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Пінг Понг» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, зазначивши датою видачі виконавчого листа «23 червня 2025 року».

Дана ухвала є невід'ємною частиною виконавчого листа №127/8459/25, виданого Вінницьким міським судом Вінницької області у справі № 127/8459/25 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Пінг Понг» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення. Учасник справи, якому повну ухвалу суду не було вручено у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя:

Попередній документ
132262716
Наступний документ
132262718
Інформація про рішення:
№ рішення: 132262717
№ справи: 127/8459/25
Дата рішення: 01.12.2025
Дата публікації: 04.12.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вінницький міський суд Вінницької області
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (14.05.2025)
Дата надходження: 18.03.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості
Розклад засідань:
01.12.2025 10:00 Вінницький міський суд Вінницької області