Ухвала від 26.11.2025 по справі 174/939/25

ЄУН 174/939/25

н/п 2/174/482/2025

УХВАЛА

26 листопада 2025 року м. Вільногірськ

Вільногірський міський суд Дніпропетровської області в складі:

головуючого - судді Данилюк Т.М.,

за участю секретаря - Килинчук Л.Л.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в спрощеному позовному провадженні з повідомленням (викликом) сторін цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Укрглобал-Фінанс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-

УСТАНОВИВ:

В провадженні Вільногірського міського суду Дніпропетровської області перебуває вказана цивільна справа.

В судове засідання сторони не з'явились, про місце, дату та час розгляду справи повідомлені належним чином.

26.11.2025 від представника відповідача - адвоката Григор'єва Д.В. надійшло клопотання про витребування доказів, в якому просить витребувати в якості доказів від позивача ТОВ «ФК «Укрглобал-Фінанс» письмові оригінали договору факторингу № 0308-23-1 від 03.08.2023 укладеного між ТОВ «Слон Кредит» та ТОВ «ФК «Укрглобал-Фінанс» та додатків №1-4 до цього договору, акту приймання-передачі реєстру боржників до цього договору, реєстру боржників до цього договору, оригінал платіжного документу у вигляді платіжного доручення № 11362 від 08.11.2021 про перерахування коштів ОСОБА_1 , оскільки сторона відповідача не визнає надані позивачем їх паперові копії, розгляд клопотання просить провести у його відсутність та у відсутність відповідача.

Відповідно до ч.2 ст.247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Так, відповідно до ч.ч.1,3 ст.12 ЦПК України, судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Частиною 1 ст.13 ЦПК України передбачено, що суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Згідно з ч.1 ст.81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до ч.1 ст.84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Згідно із ч.2 ст.84 ЦПК України, будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.

Згідно із ч.ч.1, 2, 6 ст.95 ЦПК України, письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору. Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.

Враховуючи викладене вище, беручи до уваги, що предметом спору по даній справі є заборгованість за кредитним договором укладеним між ТОВ «Слон Кредит» та відповідачем - ОСОБА_1 , докази, які просить витребувати представник відповідача, знаходиться у володінні ТОВ «ФК «Укрглобал-Фінанс», яке згідно позову набуло право грошової вимоги до відповідача та мають значення для правильного вирішення спору та встановлення істини по справі, а тому, суд вважає за необхідне витребувати частково у ТОВ «ФК «Укрглобал-Фінанс» докази зазначені в клопотанні, а саме а межах предмету та підстав позову.

Керуючись ст.ст.12, 13, 81, 84, 95 ЦПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання представника відповідача - адвоката Григор'єва Д.В. про витребування доказів - задовольнити частково.

Витребувати у Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Укрглобал-Фінанс» (03124, м.Київ, бульвар Вацлава Гавела, буд.4,) письмові оригінали: договору факторингу № 0308-23-1 від 03.08.2023 укладеного між ТОВ «Слон Кредит» та ТОВ «ФК «Укрглобал-Фінанс» та додатків №1-4 до цього договору; акту приймання-передачі реєстру боржників до цього договору та оригінал платіжного документу у вигляді платіжного доручення № 11362 від 08.11.2021 про перерахування коштів ОСОБА_1 .

Судовий розгляд справи відкласти до 18 грудня 2025 року до 10 год. 30 хв., в судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Роз'яснити, що відповідно до ч.ч.7, 8 ст.84 ЦПК України, особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Ухвала окремому оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя підпис Т.М.Данилюк

Попередній документ
132111521
Наступний документ
132111523
Інформація про рішення:
№ рішення: 132111522
№ справи: 174/939/25
Дата рішення: 26.11.2025
Дата публікації: 28.11.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вільногірський міський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (27.11.2025)
Дата надходження: 17.07.2025
Предмет позову: стягнення заборгованості за кредитним договором
Розклад засідань:
08.09.2025 13:00 Вільногірський міський суд Дніпропетровської області
25.09.2025 11:00 Вільногірський міський суд Дніпропетровської області
28.10.2025 10:45 Вільногірський міський суд Дніпропетровської області
26.11.2025 10:00 Вільногірський міський суд Дніпропетровської області
18.12.2025 10:30 Вільногірський міський суд Дніпропетровської області