Ухвала від 24.11.2025 по справі 466/7744/25

Справа № 466/7744/25

Провадження № 2-во/466/121/25

УХВАЛА

24 листопада 2025 року Шевченківський районний суд м. Львова у складі:

головуючого судді Баєвої О.І.,

секретаря Комарницької В.-М. В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Львові заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр» про виправлення описки в рішенні суду від 03 жовтня 2025 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором,-

ВСТАНОВИВ:

рішенням Шевченківського районного суду м. Львова від 03 жовтня 2025 року задоволено позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором.

21.11.2025 року на адресу суду від представника позивача поступила заява про виправлення описки у тексті рішення.

Так, у вищевказаному тексті рішення допущена описка, а саме: прописом помилково зазначена сума, яка підлягає стягненню з відповідача «дві тисячі чотириста двадцять дві гривні 42 коп.» замість правильної «дві тисячі чотириста двадцять дві гривні 40 коп.».

Сторони в судове засідання не з'явилися.

Згідно ст. 269 ЦПК України, питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.

У відповідності до ч.2 ст. 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Суд вважає за можливе розглянути дану справу у відсутності сторін без фіксування судового засідання технічними засобами.

Відповідно до ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

Дослідивши матеріали цивільної справи №466/7744/25, перевіривши зміст рішення від 03 жовтня 2025 року, суд приходить до висновку, що слід виправити допущену в ньому описку.

Що стосується заяви представника позивача в частині зазначення адреси відповідача, то дослідивши матеріали справи суд прийшов до висновку про відсутність у даному випадку описки, оскільки згідно відповіді з Єдиного державного демографічного реєстру №1680319 від 19.08.2025 року зареєстрованим місцем проживання відповідача є АДРЕСА_1 , у зв'язку з чим заява про виправлення описки і цій частині задоволенню не підлягає.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 247, 269 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр» - задовольнити частково.

Виправити описку, допущену в тексті рішення Шевченківського районного суду м. Львова від 03 жовтня 2025 року по цивільній справі №466/7744/25 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Коллект Центр» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договором, правильно вказавши прописом суму, яка підлягає стягненню з відповідача «дві тисячі чотириста двадцять дві гривні 40 коп.».

У задоволенні решти вимог заяви - відмовити.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного суду шляхом подачі в 15-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги.

Суддя: О. І. Баєва

Попередній документ
132014053
Наступний документ
132014055
Інформація про рішення:
№ рішення: 132014054
№ справи: 466/7744/25
Дата рішення: 24.11.2025
Дата публікації: 26.11.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Шевченківський районний суд м. Львова
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Заява про виправлення помилки у судовому рішенні
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (24.11.2025)
Результат розгляду: клопотання (заяву) задоволено, у тому числі частково
Дата надходження: 21.11.2025
Розклад засідань:
03.10.2025 11:00 Шевченківський районний суд м.Львова