Справа № 445/2286/25
Провадження № 2-п/445/19/25
про прийняття до розгляду заяви
про перегляд заочного рішення
20 листопада 2025 року
суддя Золочівського районного суду Львівської області Бакаїм М.В., перевіривши матеріали заяви ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Золочівського районного суду Львівської області від 15.10.2025 року у справі за позовом АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «Акцент-Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-
20.11.2025 року відповідач ОСОБА_1 звернулася до Золочівського районного суду Львівської області із заявою про перегляд заочного рішення від 15.10.2025 року.
Відповідно до ч. 1 ст. 284, ч. 1 ст. 286 ЦПК України, заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Прийнявши належно оформлену заяву про перегляд заочного рішення, суд невідкладно надсилає її копію та копії доданих до неї матеріалів іншим учасникам справи. Одночасно суд повідомляє учасникам справи про дату, час і місце розгляду заяви.
Оскільки дана заява відповідає вимогам, передбаченим ст. 285 ЦПК України, таку слід прийняти до розгляду.
З врахуванням вищенаведеного та керуючись ст. 84, ст.285-287,260ЦПК України, -
заяву відповідача ОСОБА_1 , про перегляд заочного рішення Золочівського районного суду Львівської області від 15.10.2025 року у справі за позовом АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «Акцент-Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - прийняти до розгляду.
Призначити розгляд заяви у приміщенні Золочівського районного суду Львівської області ( вул. Січ. Стрільців, м. Золочів, 24, Львівська область) на 04.12.2025 року о 10 год. 10 хв.
Надіслати представнику позивача копію заяви про перегляд заочного рішення та копії доданих до неї матеріалів.
Копію ухвали надіслати учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М.В. Бакаїм