Справа №2 а -1341\10
23 грудня 2010 року. м.Тячів
Тячівського районний суд Закарпатської області в особі головуючого судді Решетар В.І., при секретарі Марфіч В.В. ознайомившись з позовною заявою начальника відділу ДВС Тячівського районного управління юстиції до ОСОБА_1 про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон,
Позивач звернувся до суду в порядку адміністративного судочинства з позовною заявою до відповідача про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон.
Сторони в судове засідання не з»явились повторно з невідомої суду причини, хоч належним чином повідомлялись про місце та час розгляду справи.
Відповідно до ст. 155 ч.1 п. 4 КАС України: «Суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо: позивач повторно не прибув у попереднє судове засідання чи у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності».
Керуючись ст. 155 ч.1 п.4 КАС України ,
Позовну заяву начальника відділу ДВС Тячівського районного управління юстиції до ОСОБА_1 про тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Тячівський районний суд протягом 5 днів з дня її отримання.
Головуючий суддя Решетар В.І.