Рішення від 10.11.2025 по справі 340/4040/25

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 листопада 2025 року м. Кропивницький Справа № 340/4040/25

Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Петренко О.С., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Хімрезерв - Україна", вул. Виставкова Перша, 9, с. Нове, Кіровоградська область

до відповідача-1: Головного управління ДПС у Кіровоградській області, вул. В.Перспективна,55, м. Кропивницький,25006

до відповідача-2: Державної податкової служби України, Львівська площа, 8, м. Київ, 04053

про скасування рішень та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Товариство звернулося до суду з позовом, в якому, з урахуванням уточнень, просить суд:

1)визнати протиправним та скасувати рішення комісії ГУ ДПС у Кіровоградській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації № 12924565/45320719 від 29.05.2025;

2)зобов'язати Державну податкову службу України врахувати таблицю даних платника податку на додану вартість, подану ТОВ "Хімрезерв - Україна" 27.05.2025 та зареєстровану за № 9149114072.

Ухвалою суду від 23.06.2025 року відкрито провадження в справі за правилами спрощеного позовного провадження.

На адресу суду від представників відповідача-1 та відповідача-2 надійшли відзиви на позовну заяву, в яких останні просять відмовити в задоволенні позовних вимог, оскільки виявлено невідповідність визначеним платником податків у Таблиці даних видів діяльності наявним у платника податків засобів/факторів виробництва: недотримання п. 13 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 року №1165.

Дослідивши подані позивачем та відповідачем документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд дійшов наступних висновків.

Відповідно до Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань позивач з 22.02.2024 р. зареєстрований як юридична особа з основним видом діяльності за КВЕД 20.13 - виробництво інших основних неорганічних хімічних речовин.

Судом встановлено, що 27 травня 2025 року ТОВ "Хімрезерв - Україна" подано до ГУ ДПС у Кіровоградській області таблицю даних платника податку на додану вартість (додаток 5 до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, затвердженого Постановою КМУ від 11 грудня 2019 р. № 1165 - надалі «Порядок № 1165»). Документ «Таблиця даних платника податку» була прийнята за реєстровим № 9149114072 від 27.05.2025.

У таблиці було відображено:

- код 20.59 (виробництво іншої хімічної продукції, н.в.і.у.) згідно КВЕД на запроваджуваний у виробництво новий вид продукції «Вогнебіозахист для деревини БС-13 (налив)» та код товару згідно УКТЗЕД/Державним класифікатором продукції та послуг (постачання/надання) - 2201109000;

- коди згідно з УКТЗЕД на сировину для «Вогнебіозахист для деревини БС-13 (налив)», згідно з УКТЗЕД/Державним класифікатором продкції та послуг, товарів/ послуг (придбання (отримання), ввезення на митну територію України), як-то передбачено п. 13 Порядку № 1165.

До Таблиці позивачем також було надано пояснення із копіями підтверджуючих документів.

Рішенням комісії з питань зупинення реєстрації ПН/розрахунку коригування в ЄРПН ГУ ДПС у Кіровоградській області про врахування/неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість від 29.05.2025 р. за № 12924565/45320719 не враховано таблицю даних зареєстровану за № 9149114072 від 27.05.2025, подану позивачем. Підстава: виявлено невідповідність визначеним платником податків у таблиці даних видів діяльності наявним у платника податків засобів/факторів виробництва: недотримання п. 13 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, затвердженого Постановою КМУ від 11 грудня 2019 р. № 1165.

З поданої таблиці даних платника ПДВ вбачається, що в ній відображено види економічної діяльності відповідно до КВЕД, коди товарів згідно з УКТЗЕД, що відповідає вимогам пункту 13 Порядку № 1165.

Не погоджуючись з зазначеним рішенням позивач звернувся до суду з даним адміністративним позовом.

Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства регулюються Податковим кодексом України № 2755-VI від 02.12.2010 (у редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин, далі Податковий кодекс України).

Відповідно до підпункту 16.1.2, 16.1.3 пункт 16.1 статті 16 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів, подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Розділ V Податкового кодексу України (статті 180-211) регулює порядок нарахування та сплати податку на додану вартість, визначає платників податку, встановлює порядок реєстрації в якості платників ПДВ, визначає об'єкти оподаткування та розміри ставок податку, операції, які звільнені від оподаткування, а також, правила віднесення сум до складу податкового кредиту.

Механізм зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр), організаційні та процедурні засади діяльності комісій з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі (далі - комісії контролюючих органів), права та обов'язки їх членів визначає Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 за № 1165.

У цьому Порядку терміни вживаються у такому значенні: таблиця даних платника податку - зведена інформація, що подається платником податку до контролюючого органу, щодо кодів видів економічної діяльності платника податку згідно з Класифікатором видів економічної діяльності, кодів товарів згідно з УКТЗЕД та/або кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України (п. 2 Порядку № 1165).

Відповідно до Порядку, у разі коли за результатами перевірки податкової накладної/розрахунку коригування визначено, що податкова накладна/розрахунок коригування відповідають одній з ознак безумовної реєстрації, визначених у пункті 3 цього Порядку, реєстрація таких податкової накладної/розрахунку коригування не зупиняється в Реєстрі. Однією з умов є наступна (пп. 4 п. З Порядку): у податковій наклади і й/розрахунку коригування відображена операція з товаром за кодом згідно з УКТЗЕД та/або послугою за кодом згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, які зазначені у таблиці даних платника податку, врахованій контролюючим органом.

Тобто, з наведеного у сукупності вбачається, що неврахування відповідної таблиці порушує права платника.

Порядок № 1165 зокрема визначає механізм подачі таблиці даних платника податку на додану вартість.

Відповідно до п.п. 13-18 Порядку № 1165 у таблиці даних платника податку зазначаються: види економічної діяльності відповідно до КВЕД; коди товарів згідно з УКТЗЕД, що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України; коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України.

Відповідно до п. 14 Порядку № 1165 Таблиця даних платника податку подається з поясненням, в якому зазначається вид діяльності, з посиланням на податкову та іншу звітність платника податку.

Таблиця даних платника податку з поясненнями розглядається комісією регіонального рівня протягом п'яти робочих днів після її отримання.

Комісія регіонального рівня приймає рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податку, яке надсилається платнику податку в порядку, встановленому статтею 42 Кодексу (додаток 6).

У рішенні про неврахування таблиці даних платника податку в обов'язковому порядку зазначається причина такого неврахування.

Таблиця даних платника податку враховується ДПС в автоматичному режимі у разі, коли: така таблиця подається платниками податку - сільськогосподарськими товаровиробниками, включеними до Реєстру отримувачів бюджетної дотації відповідно до Закону України Про державну підтримку сільського господарства України, та/або сільськогосподарськими товаровиробниками, які на 31 грудня 2016 р. застосовували спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 Кодексу (у редакції, що діяла на 31 грудня 2016 р.) та мають у власності (право власності/користування) та/або на умовах оренди земельні ділянки, загальна площа яких становить не менш як 200 гектарів включно станом на 1 січня та які відображені в податковій звітності до 20 лютого поточного року (до 20 лютого поточного року враховується наявність таких ділянок за звітний період попереднього року), та у поданій таблиці даних платника податку зазначаються відомості про постачання (виготовлення) таких груп товарів за кодами згідно з УКТЗЕД, як живі тварини (код згідно з УКТЗЕД 01); риба і ракоподібні, молюски та інші водяні безхребетні (код згідно з УКТЗЕД 03); молоко та молочні продукти; яйця птиці; натуральний мед; їстівні продукти тваринного походження, в іншому місці не зазначені (код згідно з УКТЗЕД 04); овочі та деякі їстівні коренеплоди і бульби (код згідно з УКТЗЕД 07); їстівні плоди та горіхи; шкірки цитрусових або динь (код згідно з УКТЗЕД 08); зернові культури (код згідно з УКТЗЕД 10); насіння і плоди олійних рослин; інше насіння, плоди та зерна; технічні або лікарські рослини; солома і фураж (код згідно з УКТЗЕД 12); зазначена таблиця подається платниками податку, в яких значення показників D та P, розрахованих у порядку, встановленому пунктом 3 цього Порядку, мають такі розміри: D >0,02, P.

В свою чергу, відповідно до п. 19 Порядку № 1165 у разі коли до контролюючого органу надійшла податкова інформація, що свідчить про надання платником податку недостовірної інформації, в таблиці даних платника податку, яка врахована, зокрема в автоматичному режимі, комісії контролюючих органів мають право прийняти рішення про неврахування таблиці даних платника податку, яке надсилається платнику податку в порядку, визначеному статтею 42 Кодекс) (додаток 7).

При цьому, підставою для прийняття оскаржуваного рішення про неврахування таблиці, на підставі п.19 Порядку №1165, вказано виявлення невідповідності визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності наявним у платника податку основним засобам.

Згідно з даними інформаційних систем ДПС, основний вид діяльності ТОВ "Хімрезерв - Україна" - виробництво інших основних неорганічних хімічних речовин (КВЕД 20.13) та ТОВ "Хімрезерв - Україна" підтвердило первинними документами, наданими до пояснень, відповідність, визначених платником податку в таблиці даних, видів діяльності наявним у платника податку основним засобам.

Так судом встановлено, що ТОВ "Хімрезерв - Україна" відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД-2010) відноситься до підприємств хімічної промисловості.

ТОВ "Хімрезерв - Україна" має:

- декларацію №076561/24 про відповідність матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки;

- дозвіл на експлуатацію обладнання, виданий Південно-Східним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці № 301061-029840-057-2024 від « 29» серпня 2024 р. (т.1,а.с.123-124);

- дозвіл виконувати роботи, виданий Південно-Східним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці № 301074-031251-057-05- 2024 від « 12» вересня 2024 р. (т.1,а.с.125-126);

- ліцензію на право зберігання пального, видану ГУ ДПС у Кіровоградській області « 25» вересня 2024 року, реєстраційний номер 11230414202400268(т.1,а.с.132);

- ліцензію на право провадження господарської діяльності з придбання, зберігання, розроблення, виготовлення, використання, знищення, реалізація (відпуск), ввезення на територію України, вивезення з території України прекурсорів (список 2 таблиця IV) Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2000 р. № 770, витяг Держлікслужби від 25.11.2024року за №1715-005.1.1/005.0/2-24 (т.1,а.с.134-135).

Станом на 28.05.2025 року на ТОВ "Хімрезерв - Україна" працює 93 особи (т.1,а.с.223).

Офісні, складські та виробничі приміщення орендовані, суборендодавцем являється ТОВ "Кіровоградпостач" за такими угодами :

- договір №1/9 від 01.04.2024 р., орендується 20 одиниць нерухомого майна за адресою вул. Виставкова Перша, буд. 9, смт. Нове, Кропивницький район, Кіровоградська область.

- договір №1/7А від 01.04.2024 р., орендується 18 одиниць нерухомого майна за адресою вул. Виставкова Перша, буд. 7А, смт. Нове, Кропивницький район, Кіровоградська область.

Інше нерухоме майно орендується у ТОВ "Хімрезерв-2010" за договором оренди об'єктів нерухомого майна №3-01/04/24-ХР від 01.04.2024р., орендується 4 види об'єктів нерухомого майна.

По вищевказаних договорах оренди, зокрема орендуються: складські приміщення, адмінбудівлі, побутові та виробничі приміщення, гаражі, дільниця фасування, підземні сховища, дослідно-промислові дільниці, тощо.

Повідомлення про об'єкти оподаткування зареєстровані в ДПС (т.1, а.с.224-228).

Обладнання в кількості 605 одиниць ТОВ "Хімрезерв - Україна" орендує у ТОВ "Хімрезерв-2010" по договору №1/ХР від 01.04.2024 року.

ТОВ "Хімрезерв - Україна" має власне обладнання в кількості 605 одиниць.

Судом встановлено, що в 2024 році підприємство розробило новий вид продукції - вогнебіозахист для деревини БС-13, що відповідає виду економічної діяльності за КВЕД 20.59 «Виробництво іншої хімічної продукції, н.в.і.у.».

На даний вид продукції підприємство має Технічні умови ТУ У 20.5-45320719- 016:2024 «Антисептики та вогнебіозахист для деревини. Технічні умови», які перевірені на відповідність законодавству України Кіровоградською філією ДП «Дніпростандартметрологія» Мінекономіки, обліковий запис № 45337958/000014 від 07.02.2025р. Також отримано сертифікат відповідності від 05.05.2025р. за № UA.1О175.СС.0097-25 виданий ОС «Центр сертифікації матеріалів та виробів» .

Для виготовлення Вогнебіозахист для деревини БС-13 (налив) використовується вода дистильована пом'якшена (власного виробництва), кислота борна, сода кальцинована, полісорбат-80 (неіоногенний ПАВ-емульгатор).

Вогнебіозахист для деревини БС-13 (налив) розфасовується в Цеху фасування у пляшки та каністри різної місткості, закривається кришкою, наклеюється етикетка, продукція по лінії для транспортування поступає в термопак, де обтягується плівкою стретч, готові паки складаються на піддон, яруси відокремлюються гофролистами.

Вказаній продукції присвоєно код УКТЗЕД 2201 10 90 00, так як основний компонент з якого вона виготовляється - вода дистильована пом'якшена (ТУ У 20.1- 37168244-011:2020 «Вода дистильована, вода демінералізована, вода знесолена. Загальні технічні умови»), для отримання якої застосовується наступний технологічний цикл: сира вода, що закачується зі скважин (ТОВ "Хімрезерв - Україна" має дозвіл на спеціальне водокористування, виданий Державним агентством водних ресурсів України №45/ЦТ/49д-25 від 08.04.2025р., проходить через дві установки пом'якшувачів (виводяться солі, відбувається регенерація сольовим розчином катіоніту). Потім пом'якшена вода поступає на дві установки осмосу. Після проходження цього технологічного процесу кінцевим продуктом є вода дистильована пом'якшена, до складу якої, задля отримання кінцевого продукту Вогнебіозахист для деревини БС-13 (налив), додаються кислота борна, сода кальцинована, полісорбат-80 (неіоногенний ПАВ-емульгатор).

Технічні умови на воду дистильовану пом'якшену (ТУ У 20.1-37168244-011:2020 «Вода дистильована, вода демінералізована, вода знесолена. Загальні технічні умови»), були придбані у ТОВ "Кіроіоградпостач" по договору №9 від 03.03.2025 р. та акту приймання-передавання від 03.03.2025р.

Крім того, товариство має у користуванні дві артезіанських свердловини.

На даний вид продукції «Речовина вогнебіозахисна просочувальна БС-13 (2 види модифікації) для вогнезахисту дерев'яних конструкцій (елементів горищних покриттів) отримано сертифікат відповідності, зареєстрованого в реєстрі органу сертифікації «Центр сертифікації матеріалів та виробів» за № UA1О175.СС.0097-25; продукція відповідає ДСТУ 4479:2005, ГОСТ 30219-95.

За 1 квартал 2025 року позивачем подано до податкового органу Податкову декларацію з рентної плати із розрахунками з рентної плати за користування надрам для видобування корисних копалин та з рентної плати за спеціальне використання води. Тобто, має місце власне видобування та виготовлення, а не придбання, в подальшому води дистильованої для виробництва вогнебіозахисту.

По договору про виконання лабораторних досліджень від 01.04.2024 року акредитована лабораторія ТОВ "Кіровоградпостач" надає послуги з проведення лабораторних досліджень готової продукції на відповідність.

Суд зазначає, що таблиця даних платника податку, подана Товариством з обмеженою відповідальністю "Хімрезерв - Україна" та зареєстрована у контролюючому органі 27.05.2025 року, заповнена позивачем у відповідності до Порядку №1165 та УКТЗЕД.

Приписами пункту 19 Порядку № 1165 передбачено право комісії контролюючих органів прийняти рішення про неврахування таблиці даних платника податку з підстав надходження податкової інформації, що свідчить про надання платником податку недостовірної інформації, в таблиці даних платника податку, яка врахована.

Загальними вимогами, які висуваються до акту індивідуальної дії, як акта правозастосування, є його обґрунтованість та вмотивованість, тобто наведення податковим органом конкретних підстав його прийняття (фактичних і юридичних), а також переконливих і зрозумілих мотивів його прийняття.

Разом з тим, пунктом 17 Порядку № 1165 визначено, що у рішенні про неврахування таблиці даних платника податку в обов'язковому порядку зазначається причина такого неврахування. У разі прийняття рішення про неврахування таблиці даних платника у відповідних полях рішення зазначається детальна інформація, що стала підставою для неврахування таблиці даних платник податку, а саме: тип операції (придбання/постачання), період здійснення господарської операції, код згідно з УКТЗЕД/ДКПП/умовним кодом товару, податковий номер платника податку, задіяного в ризиковій операції, дата включення платника податку, задіяного в ризиковій операції, до переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку.

Суд вважає за необхідне зазначити, що аналіз наведених правових норм дає підстав для висновку, що рішення про неврахування таблиці даних платника податку в обов'язковому порядку повинно містити чітку підставу для такого неврахування та детальну інформацію, що стала підставою для неврахування таблиці даних платник податку.

Як вбачається з матеріалів справи, оскаржуване рішення про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість вмотивовано виявленням невідповідності визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності наявним у платника податку основним засобам.

Проте, відповідачем не наведено жодної обставини невідповідності визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності наявним у платника податку основним засобам, рівно як і не додано жодного документального доказу на підтвердження виявленої невідповідності.

Крім того, відповідачем не обґрунтовано, які саме основні засоби повинен мати позивач для здійснення видів діяльності, зазначених у таблиці даних платника та неможливість здійснення такої діяльності.

Отже, в оскаржуваному рішенні не зазначено, яка саме невідповідність визначених платником податку в таблиці даних видів діяльності не відповідає наявним у платника податку основним засобам, спірне рішення не містить ані посилань на види діяльності та основні засоби платника, які на думку відповідача, є невідповідними, ані на підстави, за яких такі основні засоби не відповідають визначеним платником податків в таблиці даних видам діяльності, що свідчить про формальність прийнятого рішення.

Таким чином, відповідачем не надано жодного належного та достовірного доказу на підтвердження правомірності оскаржуваного рішення.

При цьому, посилання представника відповідача у відзиві на адміністративний позов про порушення позивачем п.п. 13,14 Порядку №1165, суд не бере до уваги, оскільки, відповідно до п.17 Порядку №1165, детальна інформація, що стала підставою для неврахування таблиці даних платник податку, а саме: тип операції (придбання/постачання), період здійснення господарської операції, код згідно з УКТЗЕД/ДКПП/умовним кодом товару, податковий номер платника податку, задіяного в ризиковій операції, дата включення платника податку, задіяного в ризиковій операції, до переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку, має бути зазначено у Рішенні про врахування/неврахування таблиці даних платника податків на додану вартість.

З огляду на викладене вище, суд приходить до висновку про наявність підстав для визнання протиправним та скасування рішення Комісії регіонального рівня з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Головного управління ДПС у Кіровоградській області про неврахування таблиці даних платника податку на додану вартість від 29.05.2025 №12924565/45320719, та як наслідок про наявність підстав для зобов'язання ДПС України врахувати таблицю даних платника податку на додану вартість від 27.05.2025, зареєстровану за №9149114072.

Відповідно до ч. 2 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

За приписами ч.1 ст.77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Розглянувши подані учасниками справи документи і матеріали, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд приходить до висновку про обґрунтованість заявлених позовних вимог.

Судові витрати підлягають розподілу відповідно до приписів ст.139 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись статтями 9, 14,73 - 78, 90 143, 242- 246, 250, 255 КАС України, суд,

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов - задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати рішення комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних ГУ ДПС у Кіровоградській області № 12924565/45320719 від 29.05.2025 року.

Зобов'язати Державну податкову службу України врахувати таблицю даних платника податку на додану вартість, подану ТОВ "Хімрезерв - Україна" 27.05.2025 року та зареєстровану за № 9149114072.

Стягнути на користь ТОВ "Хімрезерв - Україна" понесені витрати по сплаті судового збору у розмірі 1211,20 грн. за рахунок бюджетних асигнувань Державної податкової служби України.

Стягнути на користь ТОВ "Хімрезерв - Україна" понесені витрати по сплаті судового збору у розмірі 1211,20 грн. за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Кіровоградській області.

Рішення суду набирає законної сили в порядку та строки, передбачені ст. 255 КАС України.

Рішення суду може бути оскаржено до Третього апеляційного адміністративного суду, шляхом подачі апеляційної скарги в 30-денний строк з дня складення повного тексту.

Суддя Кіровоградського

окружного адміністративного суду О.С. ПЕТРЕНКО